[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1786
    Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    super lihtsalt. Kadedaks teeb :)Aga heas mõttes!
    Edu sulle härra jänes!

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #1787
      Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Härra Jänes on jah metsistunud. Päris korralik giraaf :)

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #1788
        Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Kena graafik! Mis varaseim best month kokku on olnud?

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1789
          Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
          Kena graafik! Mis varaseim best month kokku on olnud?
          TY, umbes sama palju nagu praegu ~2.5K$

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #1790
            Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            mitte halva pärast ei ütle, aga enda kogemuse põhjal võin öelda et üldiselt kulub 15-20k kätt limiidis ja siis hakkavad regularid järsku adjustima ja winrate langeb törtsu. niiet ole valmis

            ära veel bemmi liisi

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #1791
              Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
              mitte halva pärast ei ütle, aga enda kogemuse põhjal võin öelda et üldiselt kulub 15-20k kätt limiidis ja siis hakkavad regularid järsku adjustima ja winrate langeb törtsu. niiet ole valmis

              ära veel bemmi liisi
              Sellise skilli ja jooksuga jõuab ta enne nl200 kui mõni reg adjustima suudab hakata. :D

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1792
                Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                eks ma ise saan ka selle ajaga nende kohta ühtteist teada - ilmselt tasakaalustub, aga eks ma püüan ikka 100% fishidele keskenduda, neilt tuleb raha

                kui nii kulutusterohke periood poleks siis võtaks ilmselt nl200 shotti juba, aga muidu on plaan selline et ühe katse teen vist igaljuhul kui just hullu downerit ei tule, ~7.5K$ hetkel br

                Comment

                • Pyha Karu
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 565

                  #1793
                  Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Mul on küll nii NL50, 100 kui 200 puhul selgelt näha, et alguses non-showdown jookseb alla ja ei lähe nii hästi, aga kui HUD juba korraliku samplei peal, siis läheb asi üles.

                  Ega kõik regularid kah mingeid trackereid ei kasuta ja ma eeldan, et sa oled kah keskmisest mängijast limiidil intelligentsem, nii et mingid winratei langust sul toimuma ei hakka, kui adjustimis võime olemas
                  - pigem edgeid tõusevad.

                  Tõuseb ka enesekindlus, sest roll muutub limiidi jaoks priskemaks, nii et täiesti vastu ESTi väitele.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #1794
                    Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    mul NL50 nonshowd. jookseb kuristikku

                    nl100 on palju ilusam

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #1795
                      Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      polegi nii suure stacki otsas istund varem, teistes laudades on awful run though

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #1796
                        Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        ainult 430bb deep :D ? kunagi tegin NL100 lauas HU'd neljal laual ja stack oli ühes ca 2300 vist :D

                        EDIT: ja paaris teises lauas oli pidevalt 1000bb vs 1000bb.. väga sick oli mängida :D

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #1797
                          Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          kunagi NL16'nes olin 800bb deep vist, aga rahaliselt rekord, nüüd mingi 510$ samas lauas stack :)

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1798
                            Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            mingi kutt laksab aind rebuysid teha, mängib 99% käsi, ostab küll 40$ aga läheb iga käsi busto ja reload :D

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1799
                              Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              suht dream table, aind ühe hea regulari vastu OOP ja 300bb effective

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1800
                                Re: [NL50-100 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                                Mul on küll nii NL50, 100 kui 200 puhul selgelt näha, et alguses non-showdown jookseb alla ja ei lähe nii hästi, aga kui HUD juba korraliku samplei peal, siis läheb asi üles.

                                Ega kõik regularid kah mingeid trackereid ei kasuta ja ma eeldan, et sa oled kah keskmisest mängijast limiidil intelligentsem, nii et mingid winratei langust sul toimuma ei hakka, kui adjustimis võime olemas
                                - pigem edgeid tõusevad.

                                Tõuseb ka enesekindlus, sest roll muutub limiidi jaoks priskemaks, nii et täiesti vastu ESTi väitele.
                                ma ei mõelnud siin õiglast longterm winrate vaid jänku hetke winrate, mis on ca 16bb/100. obv winrate tõuseb kui reade koguda, kuid kuskil on max ka olemas. panin kiiruga halvasti kirja oma mõtte, ei oska seda hetkel ka õigesti seletada, kuid pole eriti vajagi. suht mõttetu vaielda selle üle niikuinii, aeg näitab niikuinii

                                Comment

                                Working...