IS THIS EVEN POSSIBLE :O ?
nii väise fieldiga turnal sihue swong.
Igatahes õi premiumid krackiti ära või olid rämedad setupid ja alati kui bluff/shove stealisin oli blindidel käsi, sick:)
IS THIS EVEN POSSIBLE :O ?
nii väikese fieldiga turnal selline swong.
Igatahes õi premiumid krackiti ära või olid rämedad setupid ja alati kui bluff/shove stealisin oli blindidel käsi, sick:)
Ka veel väiksema BI-ga sarnastel turniiridel on selline ja veel hullem swong võimalik.
Tekkis huvi hakata õppima PLO SH'd, mis võiks olla kohustuslikuks kirjanduseks sellel teemal algajale?
Ja alustama peaks ikka kõige madalamalt NL2? Või võiks hüpata kohe tsipa kõrgemale?
Tekkis huvi hakata õppima PLO SH'd, mis võiks olla kohustuslikuks kirjanduseks sellel teemal algajale?
Ja alustama peaks ikka kõige madalamalt NL2? Või võiks hüpata kohe tsipa kõrgemale?
Tänu Hcc- le on omal ka väike huvi tärganud selle mängu vastu, millest alustada?
Foorumis ju tõlgitud artiklid ja asjad olemas, natukene uurida ja leidub juba siit algatuseks kõvasti materiale.
google ja 2+2 ka täis algajatele mõeldud artikleid, http://www.omahaplanet.com/ ka 4 osaline seeria olemas.
Tänud,
Mõtlesin pigem seda, et kuda alustada. Tuli mõte et alustaks NL2, mängiks mingi sample läbi, näiteks 10K, kui näitan profitit liigun üles, kuni rolli vastava limiidi jaoks turvaliselt jagub. Peaks hea mõte olema? Aga mis see sampel olla võiks? Ja kindlasti laudade arvu võtan väiksemat kui holdemit lasen(12), äkki 4 vms?
Ise alustasin omahaga PLO-10.Kuna kohe tuli suur miinus,siis praegu grindin PLO-5s tagasi.Kui nulli saan liigun üles.Edu!Ega seal suurt vahet pole ja PLO-5s mängin 250bb-ga.
Kui konservatiivse bankrolliga mängida, siis võiks ka PLO25 alustada, aga kahtlen et seda biidin kohe algul, suht tume maa ikkagi:(
Peaks ikka kuskilt altpoolt õppima hakkama, mõtlesin ka, et PLO5st või 10st ilmselt.
Comment