Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I
Exploitin regisid:D, tegelt enamus on päris halvad, päris palju suuri leake sees, mida isegi mina märkan.
Plaan kiirelt seekord NL50 liikuda :P vast väga kaua ei pea mängima 25te, oleneb rollist, seekord lähen madalamate standarditega ja selectin laudu hoolega:)
Järgmine aasta tahaks 200 000VPP'd teha, saaks milestone boonuse ka, aga ilmselgelt NL25es ei tee seda ära.
Ja järgmise aastaga tahaks NL100 jõuda, eks näis:P
Exploitin regisid:D, tegelt enamus on päris halvad, päris palju suuri leake sees, mida isegi mina märkan.
Plaan kiirelt seekord NL50 liikuda :P vast väga kaua ei pea mängima 25te, oleneb rollist, seekord lähen madalamate standarditega ja selectin laudu hoolega:)
Järgmine aasta tahaks 200 000VPP'd teha, saaks milestone boonuse ka, aga ilmselgelt NL25es ei tee seda ära.
Ja järgmise aastaga tahaks NL100 jõuda, eks näis:P
J
9



Comment