Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Ikka jah, mulle tundub et mida kõrgemal, seda hullemad kohati. NL100 ja madalamal on enim levind fishipopulatsioon väga passiivne. Aind c/c. Aga nl400 ei karda nad küll raha ise sisse panna.
Üldiselt ei tekigi tilti, ainult siis kui tunnen et mängin väga valesti on vahest oht, aga õnneks on see hetkeline.
Algselt postitas Aime
Vaata postitust
Üldiselt ei tekigi tilti, ainult siis kui tunnen et mängin väga valesti on vahest oht, aga õnneks on see hetkeline.
8
5
7









Comment