[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2791
    Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas Aime Vaata postitust
    Lahedad vastased ikka!.
    Ilmselt kui vastane sellisel hetkel riveris saadud flushiga võidaks, siis ilmselt oleks lihtsalt selline wow moment. Mingit tilti ei teki, aga lihtsalt selline pesuehtne tühjus, et wtf.
    Ikka jah, mulle tundub et mida kõrgemal, seda hullemad kohati. NL100 ja madalamal on enim levind fishipopulatsioon väga passiivne. Aind c/c. Aga nl400 ei karda nad küll raha ise sisse panna.

    Üldiselt ei tekigi tilti, ainult siis kui tunnen et mängin väga valesti on vahest oht, aga õnneks on see hetkeline.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #2792
      Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Nice, ma kaevasin ennast 2x sügavamale veel.
      Kõrgemale kaotusi tasa tegema ?

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #2793
        Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Eip, võtsin meelerahu huvides 400 juba eile mängudest välja :) Kuigi see limiit be see kuu.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2794
          Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Siis on hea, et eelmine nädal mul palju tegemist oli ja pmst siiamaani üx sessioon ainult seljataga see kuu :P

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2795
            Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            täna algas päev soliidselt, esimene laud oli lahti ja paar kätt oli mängitud :)

            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $4(BB) Replayer
            SB ($400)
            BB ($462)
            CO ($1,028)
            Hero ($523)

            Dealt to Hero 6 8

            fold, Hero raises to $8, fold, BB calls $4

            FLOP ($18) 9 5 7

            BB checks, Hero bets $14.75, BB raises to $29.50, Hero raises to $74, BB raises to $150, Hero raises to $515 (AI), BB calls $303 (AI)

            TURN ($926) 9 5 7 J

            RIVER ($926) 9 5 7 J K

            BB shows 9 Q
            (Pre 64%, Flop 39.4%, Turn 100.0%)

            Hero shows 6 8
            (Pre 36%, Flop 60.6%, Turn 0.0%)

            BB wins $925

            ....

            hiljem hakkasid käed pidama ka

            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $2(BB) Replayer
            SB ($68)
            BB ($307)
            UTG ($450)
            UTG+1 ($523)
            UTG+2 ($212)
            MP1 ($82.96)
            MP2 ($89.35)
            CO ($72.65)
            Hero ($293)

            Dealt to Hero 6 6

            UTG raises to $4, fold, fold, fold, fold, CO calls $4, Hero calls $4, fold, BB calls $2

            FLOP ($17) 7 6 8

            BB checks, UTG bets $2, CO folds, Hero raises to $18, BB folds, UTG raises to $34, Hero raises to $100, UTG calls $66

            TURN ($217) 7 6 8 Q

            UTG checks, Hero bets $189 (AI), UTG calls $189

            RIVER ($596) 7 6 8 Q Q

            Hero shows 6 6
            (Pre 51%, Flop 67.1%, Turn 77.3%)

            UTG shows T A
            (Pre 49%, Flop 32.9%, Turn 22.7%)

            Hero wins $594


            ja ühes lauas sain stacki 1.4K peale, mis on vist suurim stack seni üheski lauas =)

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #2796
              Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Täna suht palju igast setupeid näiteks nagu see(vaala vastu) ja mitu korda pre KK vs AA joosta :(

              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $4(BB) Replayer
              SB ($818)
              BB ($400)
              UTG ($410)
              CO ($181)
              Hero ($400)

              Dealt to Hero T T

              fold, fold, Hero raises to $8, fold, BB raises to $20, Hero calls $12

              FLOP ($42) T 8 A

              BB checks, Hero bets $28, BB calls $28

              TURN ($98) T 8 A J

              BB checks, Hero bets $72, BB raises to $144, Hero raises to $352 (AI), BB calls $208 (AI)

              RIVER ($802) T 8 A J 5

              BB shows A A
              (Pre 80%, Flop 95.7%, Turn 97.7%)

              Hero shows T T
              (Pre 20%, Flop 4.3%, Turn 2.3%)

              BB wins $799


              Tundsin et veits läks lappama ka, tegin lolle lükkeid nl100's.

              Homme kavatsen laudu vähemaks võtta(täna enamus ajast 10-12) ja nl100 valikust välja jätta, et saaks korralikumalt keskenduda.

              Kuu seis hetkel BE.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2797
                Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                eile tuli päris soliidne miinuspäev :)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Täna võtsin tempo maha aind nl200/nl400 ja valisin hoolikalt laudu, üle 7me laua ei läind kordagi ja suutsin veits eilset tasandada ~700$ võrra :)

                Aga stars paneb uskumatult näkku, limiidi suur võitja callib 50% stackist maha (fish vahel) A9o ja hitib ässa ja tõmbab mu kunnidele vee peale :/


                Aga nüüd võtangi uuesti suuna sinna, kuhu see vahepeal suunatud oli. Miskipärast hakkasin liialt palju laudu lisama ja mängisin enamus ajast 10-12 korraga nl100-nl400 mixed ja tegin kiirustades mitmeid vigu ja lasin palju profitable bluffimis jms kohti käest. Kuigi enamus fr regid lasevad umbes selles mahus laudu korraga, tunnen et see ei sobi mulle. NL100 lähiajal puutuda ei kavatse, kui laudade arv on väike, siis on kasumlikum kallimaid laudu mängida.

                Üks muudatus mis veel tegin, et lisasin HU mängud, samuti nl200 ja nl400 plaani.

                Selle aasta HU graph.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Päris palju on sellest ka tegelt regularide vastu laudu alustades. HU laudades kavatsen acceptida ainult suurelt kaotavad mängijad. Selle sample peale(väike otseloomulikult aga trend on olemas) 17.28bb/100 ja EV 24.5bb/100.

                Kuu endiselt BE (koos rakebackiga)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                GL kõigile :)
                Last edited by HerrJanks; 13.07.13, 10:25.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #2798
                  Re: [NL200-400 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  u got this boss

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #2799
                    Re: [NL200-400 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    See HU mõte kõlab hästi. Peaks ka kõrvale võtma mõned lauad ootele. Naiss muidu :)

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2800
                      Re: [NL200-400 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Jama aind see et actionit saab vähe.

                      Täna oli 2 lauda ootamas (NL200,NL400) - ühtegi fishi ei saanud.

                      Eile oli 3 lauda ootamas (NL100,NL200,NL400) - 3 fishi sain(vist päris hea tulemus). Iga limiidi kohta üks.

                      Eile 7h ooteaega, täna 5h :)

                      Ty

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #2801
                        Re: [NL200-400 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Et kuu nüüd profitisse saada oli ühte head päeva vaja ja täna õnnestus üks selline lukku panna.

                        Meeldiv oli see, et isegi HU ladades sain suts actionit ja 2 fishi õnnestus tühjaks teha.

                        NL200 fishi lõpp
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        & nl400 fishi lõpp(luckisin kenasti ära =))
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        mõni käsi veel, kergema kaliibriga vaala vastu :)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        & vs reg, üks päris põnev käsi. Eelmine käsi olin samuti ison ja teine vend ta kõrval 3bettis mind, siis lasin foldi. Oli tunne, et tahetakse abuseda ja panin siis 4beti. Edasi läks kõik imelihtsalt, aga nice flat tema poolt.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ja lõpetuseks üks setup vs reg. Nii väikse raise peale ei suutnud küll riverit foldida.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Täna panin suht varakult pillid kotti, kell 11 olid NL200-400 lauad suht dead.

                        Homme uuesti lainele
                        Last edited by HerrJanks; 15.07.13, 10:15.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2802
                          Re: [NL200-400 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Täna sai ka siis väheke mängu tehtud - paraku eduta, pisukene miinus. Selle eest sai põhiliselt vastutavaks see käsi.

                          Vastane oli sihuke poolfish, mõnes aspektis päris kompetentne aga way too agressive. 3bet oli 40% :)
                          Otsustasin mängida ta vastu. Bluffis mulle kiirelt ühe stacki osade kaupa ära, tundsin et hakkab tiltama, tegi tihedalt suuri overbet'e jms. Siis juhtus see käsi :/

                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $4(BB) Replayer
                          ($475)
                          Hero ($800)

                          Dealt to Hero J J

                          Hero raises to $8, raises to $28, Hero calls $20

                          FLOP ($56) Q J 8

                          bets $60, Hero raises to $132, calls $72

                          TURN ($320) Q J 8 6

                          checks, Hero bets $320, calls $315 (AI)

                          RIVER ($951) Q J 8 6 T

                          shows A K
                          (Pre 44%, Flop 13.7%, Turn 9.1%)

                          Hero shows J J
                          (Pre 56%, Flop 86.3%, Turn 90.9%)

                          wins $950


                          Pärast seda tõmbas tihtimaks ja lõpuks lahkus.

                          Laudu oli täna aind kuidagi vähe. Tunnen mängisin päris hästi aga miskit väga ei õnnestund. Tegin paar suurt foldi kah AA, KTTTx boardil regi vastu ja 2x riveril veel pidin ässasid foldima, kui nitreg 3bet potis callis 2 tänavat ja donkshoves riveri. QxxJx boardil :/, teine käsi oli analoogne samuti niti vastu.

                          Aga küll läheb paremaks

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #2803
                            Re: [NL200-400 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Üks huvitavam seik oli veel kui ajasin ühes lauas multitableva niti vist endast veits välja.

                            Istus mulle ühte lauda järele kui fishi ootasin, mõtlesin et ei näe põhjust nitti HU's quitida.

                            Tegelikult mängis päris hästi, suht straightforaward, suht raske oli standard mänguda mingit edge leida, kuna luges mängu suht hästi ka, standard sentide veeretamine. Kõik väiksemad potid.

                            Siis mõtlesin et quitin ära aga käis peas läbi mõte, et vaatame kuda käitub kui ma muudan oma mängu väga ebastandartseks.

                            Hakkasin siis väga erinevate kätega limpima ja 4x avama jms vigureid tegema.

                            Kutt läkski suht liimist lahti, tegi enda kohta väga out of line bluffi kui mul oligi suur käsi.

                            Sain kiirelt ühe stacki kätte. Siis hakkas vaikselt adjustima ja ei näind enam mõtet mängida.

                            Keegi 3s reg tuli ka vist lauda ja lahkusin.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2804
                              Re: [NL200-400 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Täna algas jälle superhästi, 2min olin mängind kui teada tuntud nl400 agronoom istus lauda, kuna tüüp tiltab väga kergelt ja teeb vahest väga kohatuid lükkeid, siis ei näind põhjust quitida. HU's on 3bet ~30% ja stackib ülilightilt.

                              ja boom

                              Grabbed by Holdem Manager
                              NL Holdem $4(BB) Replayer
                              Hero ($400)
                              ($320)

                              Dealt to Hero J J

                              raises to $8, Hero raises to $32, raises to $320 (AI), Hero calls $288

                              FLOP ($640) T 3 A

                              TURN ($640) T 3 A 6

                              RIVER ($640) T 3 A 6 6

                              Hero shows J J
                              (Pre 56%, Flop 9.2%, Turn 4.5%)

                              shows Q A
                              (Pre 44%, Flop 90.8%, Turn 95.5%)

                              wins $639



                              aga siis ronisin järjekindlalt ülesse ja lõpetasin sessi rohelises


                              Üks bingo flop ka fishi vastu

                              Õnneks pidas 1outeri vastu


                              Grabbed by Holdem Manager
                              NL Holdem $4(BB) Replayer
                              Hero ($515)
                              BB ($160)
                              UTG ($256)
                              UTG+1 ($400)
                              UTG+2 ($388)
                              MP1 ($526)
                              CO ($143)
                              BTN ($417)

                              Dealt to Hero J A

                              fold, fold, fold, fold, CO calls $4, fold, Hero raises to $20, fold, CO calls $16

                              FLOP ($44) 2 9 8

                              Hero bets $24, CO raises to $123 (AI), Hero calls $99.31

                              TURN ($290) 2 9 8 5

                              RIVER ($290) 2 9 8 5 4

                              Hero shows J A
                              (Pre 66%, Flop 95.6%, Turn 97.7%)

                              CO shows 7 T
                              (Pre 34%, Flop 4.4%, Turn 2.3%)

                              Hero wins $287


                              nl400 ei taha see kuu hästi käivituda

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Homme veel saan grindida, siis õhtul sõidan Pärnu, jään natukeseks sinna. L plaanis tänavakossu etapp kaasa teha ja siis vaatab kuna uuesti laudadesse.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2805
                                Re: [NL200-400 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Täitus veel väike juubel 200k fullringi kätt see aasta



                                5.45bb/100

                                Comment

                                Working...