andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #91
    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas -andres-
    Aga kus kohast sa peale HUSNG videote veel õppinud oled või ongi kõik suhteliselt mängu käigus tulnud?
    sõbrad 2p2-st ka aitavad üllatavalt lahkesti , aga pmst jah on vaja tunnetada game-flowd ja selle järgi tegutseda, sest iga villain on pmst erinev ja nõuab omamoodi lähenemist (loe: adjustimist ja leakide ärakasutamist )

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #92
      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Algselt postitas andu_andu
      sõbrad 2p2-st ka aitavad üllatavalt lahkesti
      Kas sul on seal sama avatar? :)

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #93
        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Algselt postitas LuuK
        Kas sul on seal sama avatar? :)
        nope ;D

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #94
          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Mitme BI reeglit kasutad, ehk kui viitsid, räägi veidi oma BRM.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #95
            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Algselt postitas -andres-
            Mitme BI reeglit kasutad, ehk kui viitsid, räägi veidi oma BRM.
            BR: $118 alustasin $6,25-te mängimist.
            BR: $287,5 alustasin $11,5-d ; 25 bi
            BR: $690 alustasin $23-d ; 30 bi
            BR: $1200 alustasin $34,5-d ; 35 bi
            BR: $2300 alustasin $57,5-d ; 40 bi
            BR: $5700 alustasin $115-d ; 50 bi

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #96
              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Siin on tegemist loomuliku talendiga. lisaks veitsa õppimist ja tulemust näeme me kõik oma silmaga.

              good work!!!

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #97
                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Algselt postitas Tarmonator
                Siin on tegemist loomuliku talendiga. lisaks veitsa õppimist ja tulemust näeme me kõik oma silmaga.

                good work!!!
                sittagi, loomulik talent ei räägiks nii asjalikku juttu, igaüks peaks selleks suuteline olema (kui mänguformaat on maksimaalselt tema oskusi ära kasutav) ning oleks sellist arenemise tahet ja sihikindlust. ülejäänutel lihtsalt ei ole piisavalt tahet ja distsipliini oma vigadest õppida

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #98
                  Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  sittagi, loomulik talent ei räägiks nii asjalikku juttu, igaüks peaks selleks suuteline olema (kui mänguformaat on maksimaalselt tema oskusi ära kasutav) ning oleks sellist arenemise tahet ja sihikindlust. ülejäänutel lihtsalt ei ole piisavalt tahet ja distsipliini oma vigadest õppida
                  +1 . Mänguformaat on minu isikuomadustele sobilik ( tuttav teema heh ? ). Lisaks on muidugi õpitud ja mängitud kõvasti ; 1tablimine on väga kasuks tulnud imo.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #99
                    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    1 laud korraga?

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #100
                      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Algselt postitas vsiu100
                      1 laud korraga?
                      enamasti küll jah.

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #101
                        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Ma siin mõtsin, et kui sa suudad päevas 40 tk keskmiselt mängida ja 1 laud korraga siis üks turbo kestab keskmiselt 10-20 min? või ma eksin?

                        Oletame et 10min siis 40x10=400min see teeb 6,5h päevas...Suht korralik lasta nii ju :D

                        Edu ja väga kõva areng :)

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #102
                          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Päris palju mänge peaks lõppema esimese paari käega.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #103
                            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Algselt postitas Cash87
                            Ma siin mõtsin, et kui sa suudad päevas 40 tk keskmiselt mängida ja 1 laud korraga siis üks turbo kestab keskmiselt 10-20 min? või ma eksin?

                            Oletame et 10min siis 40x10=400min see teeb 6,5h päevas...Suht korralik lasta nii ju :D

                            Edu ja väga kõva areng :)
                            keskeltläbi 40 päevas ei tule kuidagi. Suuremad päevad teen kuni 30 a see ka siis pmst päev läbi mängimist. Ja sellega ei eksi,et keskeltläbi kestab turna u. 10-20 min. Esimeste kätega läbi saavad sng-d on pigem erandid.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #104
                              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              OLen ise ka HU fänn, hetkel rabelen 2.50
                              Graafikud on sul tõesti uskumatult kenad, aga mul oleks selline küsimus, et kuna mängin ise kah ülimalt palju fiili järgi, isegi liiga palju, siis vahest tekib ikkagi küsimus, mis kaartidega ma peaks callima mis kaartidega suruma ja mis muckima. Et kui on olemas mingid umbkaudsed ranged kellegil, siis oleks väga meeldiv neid vaadata.

                              mõned olukorrad kus olen hätta jäänud ntx

                              2100 mul vastasel 900 BB150/75.
                              käes KT vastane push mina?
                              käes A2-AT vastane push mina?
                              käes 77 vastane push mina?

                              Sellised üldisemad küsimused, ja siis veel oleks mul vaja teada mis rangedega tasub preflopis 2bettida, sest teadagi HU on agressiivne, ja mõni kangelane raiseb igat kahte lehte. Nö fiili järgi olen neid 2bette lasknud preflopis päris edukalt täiesti lehest olenemata, aga lihtsalt huvitaks kas on mingid ranged kellegil?

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #105
                                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Algselt postitas timz0333
                                OLen ise ka HU fänn, hetkel rabelen 2.50
                                Graafikud on sul tõesti uskumatult kenad, aga mul oleks selline küsimus, et kuna mängin ise kah ülimalt palju fiili järgi, isegi liiga palju, siis vahest tekib ikkagi küsimus, mis kaartidega ma peaks callima mis kaartidega suruma ja mis muckima. Et kui on olemas mingid umbkaudsed ranged kellegil, siis oleks väga meeldiv neid vaadata.

                                mõned olukorrad kus olen hätta jäänud ntx

                                2100 mul vastasel 900 BB150/75.
                                käes KT vastane push mina?
                                käes A2-AT vastane push mina?
                                käes 77 vastane push mina?

                                Sellised üldisemad küsimused, ja siis veel oleks mul vaja teada mis rangedega tasub preflopis 2bettida, sest teadagi HU on agressiivne, ja mõni kangelane raiseb igat kahte lehte. Nö fiili järgi olen neid 2bette lasknud preflopis päris edukalt täiesti lehest olenemata, aga lihtsalt huvitaks kas on mingid ranged kellegil?
                                vastase pushi võib callida kõikide sinumainitud lehtedega.

                                button-raisedega on nii, et see oleneb suht palju vastase stiilist. Kui vastane on tight ja foldib palju preflop, siis võib vabalt any2 raiseda. Samuti on oluline sealjuures ka see, kui palju vastane 3betib - mida tihedamini 3betib, seda tightima rangega tasuks raiseda, kuid kui on selline vastane, kes 3betib ainult mingi TT+ ja AK-AJ siis võib ka vabalt 2betida palju ning raised suuremad teha, et saada positsioonis rohkem raha sisse.

                                Comment

                                Working...