Re: pikk28 ei tea kus donkamas
eile õhtu kell 22 oli AP-s 6-7 NL25 lauda. võtsin mõned NL10 omad juurde, kuid noh see pole ikka see :)
Kokku viitsisin teha vaid 400 kätt ja +15. selle aja see jõudsin joosta KK-ga AA vastu, õnneks oli see oma poiss Niisama8 :) Sinna kadus 25 daala. Nii et jooks on endiselt kuldne. HEM-is on sessionsid terve ekraani ulatuses rohelised. Viimased 12 sessiooni olen lõpetanud plussis. rekord.
edit: kandsin olude sunnil 300 daala välja. Roll 520 kopikatega. Loodan, et downswingi ei tule ning ma NL10-sse pean ronima.
eile õhtu kell 22 oli AP-s 6-7 NL25 lauda. võtsin mõned NL10 omad juurde, kuid noh see pole ikka see :)
Kokku viitsisin teha vaid 400 kätt ja +15. selle aja see jõudsin joosta KK-ga AA vastu, õnneks oli see oma poiss Niisama8 :) Sinna kadus 25 daala. Nii et jooks on endiselt kuldne. HEM-is on sessionsid terve ekraani ulatuses rohelised. Viimased 12 sessiooni olen lõpetanud plussis. rekord.
edit: kandsin olude sunnil 300 daala välja. Roll 520 kopikatega. Loodan, et downswingi ei tule ning ma NL10-sse pean ronima.
Comment