[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #301
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    Algselt postitas your_naked_mom
    lisarake on jah 50 senti, aga vahet pole, imo on see NL50 seal kullaauk
    tnx dude!
    endalegi tundub see suht kullaauk, kuna paljud fishid jahivad seal bad beat boonust.
    ja lõpetuseks whinen ka vähe elu üle. tra ****** peab masu olema, tra ***** mul peab sidrunil see kuu garantii hooldus olema (2,5-4k), tra ja arvatavasti pean rollist 200 daala selle jaoks välja võtma. jah oleks võinud ju aasta algusest kokku hoidlikumalt elada ja säästa see raha, aga EI, ei viitsi noh.
    just, kui hakkab asi ilmet võtma ja roll paneb kenasti tõusujoones ülesse (280 pealt 735 peale 20k käega NL25-s) ning veidi veel ja saaks nuusutada NL50-t, siis on vaja raha. ah bad beat again ja see juba 3-s kord. nüüd võtan õppust. lol.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #302
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      eile õhtul vaatasin alguses paar videot deucescrackedi seeriast ... New kid ....., kus Nolan ja coanalüüsivad ühe Nolani sõbra mängu NL10-s .Vend olevat aasta aega mänginud, kuid NL10-st polnud jagu saanud.
      Prod räägivad videos tüüpvigadest, mida micros tehakse. suht huvitav seeria.
      peale kella kümmet mõtlesin, et peaks ikka mõned käed ka tegema. kokku 700 kätt ja +14. no jälle sitalt mängisin. ja krdi tight ikka olen 11/10/3 stiil. a noh eile muidugi oli ka total kaardi surm. ühe korra kui KK-ga aktsionit sain, siis lendasin ka põhifishi seti otsa. vend raisis Buttonilt ma kütsin 3-beti BB-lt. Flob J62 ja Xaljaval obv JJ set olemas. tema vastu ma ei foldi never-ever ülepaari. ta on mu põhiline bread and butter :) ebajopp lihtsalt.
      krt see AP on ikka kindlalt fishide poolest nr 1 pokkerituba. vennad lasevad 27/10 või siis 40/5 statidega ja enamus, keda olen HEMist lähemalt uurinud, on miinuses mängijad. häid shortstackereid pole ühtegi.
      puhas kuld tuba. kuni downswingini...

      viimased13 k käsi:

      [/URL][/img]

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #303
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        2 variant ikas mingi sick hiiter or ongi elu fishine see tuba

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #304
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          edit : a new kid on the bloc, jaja

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #305
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            Algselt postitas kivisaba
            2 variant ikas mingi sick hiiter or ongi elu fishine see tuba
            both :D
            näide eilsest sessist:

            $0.1/$0.25 No Limit Holdem
            7 players
            Converted at weaktight.com

            Stacks:
            UTG SPELLPOKER ($32.14)
            UTG+1 GOLFER JACK ($8.80)
            MP NIISAMA8 ($53.20)
            CO ALAPANTEL ($26.46)
            BTN N0RADIOPLAY ($27.82)
            SB Hero ($26.45)
            BB ARRIBALASMAN ($11.11)

            Pre-flop: ($0.35, 7 players) Hero is SB A A
            SPELLPOKER raises to $0.85, 4 folds, Hero raises to $3.95, 1 fold, SPELLPOKER calls $3.10

            Flop: 4 4 6 ($8.15, 2 players)
            Hero bets $6, SPELLPOKER raises to $26.15, Hero calls $16.50

            Turn: 9 ($56.80, 2 players)

            River: 3 ($56.80, 2 players)

            Final Pot: $56.80
            Hero shows: A A
            SPELLPOKER shows: Q K

            Hero wins $50.51 ( won +$24.06 )
            SPELLPOKER wins $3.65 ( lost -$26.45 )

            kas agressiivse vastase vastu võib nii mängida? pohlad et kotti sain, kuid kas preflop call on parem kui 4bet

            $0.1/$0.25 No Limit Holdem
            9 players
            Converted at weaktight.com

            Stacks:
            UTG N0RADIOPLAY ($25.15)
            UTG+1 NIISAMA8 ($24.66)
            MP1 MATT1983 ($27.65)
            MP2 STEVIET ($20.35)
            MP3 Hero ($25.45)
            CO AHTIMICH ($20.94)
            BTN LEFTYONE50 ($14.87)
            SB SMALLONE ($59.63)
            BB ALAPANTEL ($27.98)

            Pre-flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP3 A A
            4 folds, Hero raises to $1, AHTIMICH raises to $3.35, 3 folds, Hero calls $2.35

            Flop: K T 8 ($7.05, 2 players)
            Hero checks, AHTIMICH bets $7.05, Hero raises to $22.10, AHTIMICH calls $10.54

            Turn: 5 ($46.74, 2 players)

            River: 2 ($46.74, 2 players)

            Final Pot: $46.74
            Hero shows: A A
            AHTIMICH shows: K A

            Hero wins $4.51 ( lost -$20.94 )
            AHTIMICH wins $40.13 ( won +$19.19 )


            muidu eilne 1k käeline sess ja +56. paar lollust tegin, kuid üldjoontes võib rahule jääda.
            roll 805 daala. nii kõrgel polegi varem olnud. rakeback peaks ka varsti tulema. eelmise kuu 1 nädala rakeback 80 daala.

            Comment

            • your_naked_mom
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 212

              #306
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              @ AA vs AK

              low limitites pole mõtet sul ässasid slowplayda, rohkem profitit saad ikkagi shovedes pre sellises situatsioonis.

              aga samas: kui tegu on robustselt agro ahviga, kes agrotseb pre 3bettidega ja cbetib alati floppi siis obviously pole ka see line paha, et crai teha flopil.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #307
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                Algselt postitas your_naked_mom
                @ AA vs AK

                low limitites pole mõtet sul ässasid slowplayda, rohkem profitit saad ikkagi shovedes pre sellises situatsioonis.

                aga samas: kui tegu on robustselt agro ahviga, kes agrotseb pre 3bettidega ja cbetib alati floppi siis obviously pole ka see line paha, et crai teha flopil.
                jah ega ta nüüd päris robustne agro ei olnud ning kui flop oleks mööda läinud, siis ta vaevalt oleks shovenud.
                igatahes oleks ikka 4 beti pidanud panema, kuigi konkreetse käe tulemus oleks samaks jäänud.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #308
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  njah lõpuks sain miljokaks.
                  tra Nyyd AP-s high stake regular valmis:

                  selline kiri potsatas postkasti :

                  Greetings,

                  My name is Mrs Jona Mayons,I have decided to donate what I have to you.I was diagnosed for cancer for about few weeks ago.I have been touched by God to donate from what I have inherited from my late husband to the you for the good work of God/needy,I decided to WILL/donate the sum of $10 Million USD to you.

                  Contact my Physician Dr Jacky Riyan with this specified email;{ emailslt57@yahoo.com.hk }, Tel;+44 793 997 8490(Working) and tell him that I have WILLED $10 Million USD, my personal
                  reference number law/WILL/9834520012.

                  I know I don't know you but I have been directed to do this.Thanks and God bless.I will appreciate your utmost confidentiality in this matter until the task is accomplished as I don't want anything that will jeopardize my last wish.If you are ready to help me carry out

                  this my last wish in life,please kindly contact him with the requested information's listed below,so that you can give you guard line and directions on how to get the funds.

                  Regards,
                  Mrs Jona Mayons

                  NB; Do Send Him The Necessary Below information To Facilitate The Funds Release WILL For You
                  (i)Full Name:
                  (ii)Residential Address:
                  (iii)City,State And Country Of Residence
                  (iv)Age,Sex And Marital Status
                  (v)Direct Home Phone/Call Number:
                  (vi)Occupation:
                  (vii)Email Address:

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #309
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    Algselt postitas pikk28
                    njah lõpuks sain miljokaks.
                    tra Nyyd AP-s high stake regular valmis:

                    selline kiri potsatas postkasti :

                    Greetings,

                    My name is Mrs Jona Mayons,I have decided to donate what I have to you.I was diagnosed for cancer for about few weeks ago.I have been touched by God to donate from what I have inherited from my late husband to the you for the good work of God/needy,I decided to WILL/donate the sum of $10 Million USD to you.

                    Contact my Physician Dr Jacky Riyan with this specified email;{ emailslt57@yahoo.com.hk }, Tel;+44 793 997 8490(Working) and tell him that I have WILLED $10 Million USD, my personal
                    reference number law/WILL/9834520012.

                    I know I don't know you but I have been directed to do this.Thanks and God bless.I will appreciate your utmost confidentiality in this matter until the task is accomplished as I don't want anything that will jeopardize my last wish.If you are ready to help me carry out

                    this my last wish in life,please kindly contact him with the requested information's listed below,so that you can give you guard line and directions on how to get the funds.

                    Regards,
                    Mrs Jona Mayons

                    NB; Do Send Him The Necessary Below information To Facilitate The Funds Release WILL For You
                    (i)Full Name:
                    (ii)Residential Address:
                    (iii)City,State And Country Of Residence
                    (iv)Age,Sex And Marital Status
                    (v)Direct Home Phone/Call Number:
                    (vi)Occupation:
                    (vii)Email Address:
                    Nagu WSOP-i main eventi oleksid kinni pannud ROFL

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #310
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      Ma oleks vist mingi riigi ära ostnud, kui kõik võidud oleksin kätte saanud 8)

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #311
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        Ära usu neid kirju, mul läks see pull ükskord 14K maksma, mingeid miljoneid ei saanud.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #312
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          Algselt postitas pikk28
                          eile õhtul vaatasin alguses paar videot deucescrackedi seeriast ... New kid ....., kus Nolan ja coanalüüsivad ühe Nolani sõbra mängu NL10-s .Vend olevat aasta aega mänginud, kuid NL10-st polnud jagu saanud.
                          Prod räägivad videos tüüpvigadest, mida micros tehakse. suht huvitav seeria.
                          Kas sul oleks võimalik neid videosid, kuidagi jagada?

                          Comment

                          • Purz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 328

                            #313
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            Algselt postitas alaska
                            Ära usu neid kirju, mul läks see pull ükskord 14K maksma, mingeid miljoneid ei saanud.
                            Millega sa hakkama said?

                            Comment

                            • Johnny Jazz
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 336

                              #314
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              Algselt postitas Purz
                              Millega sa hakkama said?
                              Level³?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #315
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                Algselt postitas alaska
                                Ära usu neid kirju, mul läks see pull ükskord 14K maksma, mingeid miljoneid ei saanud.
                                ei usu

                                Comment

                                Working...