[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #316
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    eile õhtu kell 22 oli AP-s 6-7 NL25 lauda. võtsin mõned NL10 omad juurde, kuid noh see pole ikka see :)
    Kokku viitsisin teha vaid 400 kätt ja +15. selle aja see jõudsin joosta KK-ga AA vastu, õnneks oli see oma poiss Niisama8 :) Sinna kadus 25 daala. Nii et jooks on endiselt kuldne. HEM-is on sessionsid terve ekraani ulatuses rohelised. Viimased 12 sessiooni olen lõpetanud plussis. rekord.

    edit: kandsin olude sunnil 300 daala välja. Roll 520 kopikatega. Loodan, et downswingi ei tule ning ma NL10-sse pean ronima.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #317
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      Algselt postitas Purz
      Millega sa hakkama said?
      Jätsin kommentaarile ;D järgi panemata. :D

      Ajalehest ükskord lugesin, keegi eestlane oli 14 tonni kandnud neile "paberimajanduseks" ja tahtis pärast kohtusse anda.

      Comment

      • niisama
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 43

        #318
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        Algselt postitas pikk28
        eile õhtu kell 22 oli AP-s 6-7 NL25 lauda. võtsin mõned NL10 omad juurde, kuid noh see pole ikka see :)
        Kokku viitsisin teha vaid 400 kätt ja +15. selle aja see jõudsin joosta KK-ga AA vastu, õnneks oli see oma poiss Niisama8 :) Sinna kadus 25 daala. Nii et jooks on endiselt kuldne. HEM-is on sessionsid terve ekraani ulatuses rohelised. Viimased 12 sessiooni olen lõpetanud plussis. rekord.
        Tegelikult oma tüdruk :D

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #319
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          Algselt postitas niisama
          Tegelikult oma tüdruk :D
          pics or it didnt happen.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #320
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            Algselt postitas alaska
            Jätsin kommentaarile ;D järgi panemata. :D

            Ajalehest ükskord lugesin, keegi eestlane oli 14 tonni kandnud neile "paberimajanduseks" ja tahtis pärast kohtusse anda.
            seda ma arvasin, et nii lammas ei saa üks pokkerivend olla :)

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #321
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              Algselt postitas niisama
              Tegelikult oma tüdruk :D
              really? retsept siis! saaks ma oma naise ka nii pokkerit mängima :)

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #322
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                lõpuks algas allakäik. krt nii kui väljamakse teed nii saad doomswitchi peale.
                no müstika mis sadu algas. tra tilt mis tilt. -124 daalapoissi. ajuvaba.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #323
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  tra ma olen starsis sitikate kunn
                  panin 0,1 daalase 360 matsi sitika kinni. KAHEKSA KOMA VIISKÜMMEND daala nagu maast leitud.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #324
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    Algselt postitas pikk28
                    lõpuks algas allakäik. krt nii kui väljamakse teed nii saad doomswitchi peale.
                    no müstika mis sadu algas. tra tilt mis tilt. -124 daalapoissi. ajuvaba.
                    See on tõesti nagu dilemma, nii paljud on seda kurtnud, et cashoudiga peaks ootama niikaua kui võimalik ja seda tegema nii harva kui võimalik :D.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #325
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      esimene analüüs tehtud peale tiltamist.
                      -45 daala läks konkreetselt tänu tildile mutimullaauku.
                      AA vastu jooksin JJ-KK-ga 4*
                      elan üle.
                      eilne sess 500 kätt +28 daala

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #326
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        pikk is back in business. eile 1100 kätt ja +52 daalapoissi.
                        krt shorty donkidel on any ace rag nuts. eile käisin kuskil 3 või 4* oma pocketitega ace ragide vastu allinnis preflop. igakord oli A flopis.
                        ühel korral ei suutnud AA-d maha visata Q72 flopil, kui suht korralik vend pani mulle flopis reraise. obv tyybil QQ. Muidu oli tore õhtu.
                        Ainult laudasid pole muhvigi. eile oli max 8 aktiivset lauda. hiljem 6.
                        roll 507 daala.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #327
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          vau
                          Eilsel sessil sai oma mindset korralikult proovile pandud.
                          Sessi algus-keskpaik oli puhas katastroof. lendasin nutside vastu, tegin paar lolli moovi ning ühel hetkel vaatan HEM-i -100 daalapoissi. Käsi tehtud kuskil 800. Õnneks mingisugust übertilti peale ei tulnud ning vaikselt kuid kindlalt alustasin august välja ronimist. Mõned setid, mõned read, mõned fushid ja voilaa 1400 käe peal +12. Krdi hea tunne oli ikka. Pole sõnu lihtsalt.
                          Muretsema paneb AP-s endiselt laudade vähesus just NL25-s. eile oli jälle ainult 7 aktiivset lauda. NL50-s see eest 50+. Ja mida VPIP seal veel on :o :o. Vennad enamus vist püüavad seal BAD BEAT jackpoti. Eile leidsin 10 lauda kus VPIP oli rohkem kui 45 :o :o.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #328
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            ah krt -56 daala ja 1200 kätt. pakk on ikka väga külm. jooksen juba peaaegu sama sitalt kui leits. lkhafdkahsdfkjdfdgkjdfhlgkfjbglkfjgldkjfsldjf

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #329
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              hullumaja puhvet, krt +60 pealt joosta -20 peale ei ole hea tunne. kui AP-s ikka kräkkima hakatakse, siis hoia piip ja prillid.
                              sess 1k käsi ja -20. lauad lendasid sekiga kinni.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #330
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                vilets mäng a ka downswing jätkus ka reede õhtu, mil peaksid olema kõige kalasemad lauad. eks nad olidki, kuid kahjuks olin ma taaskord liiga push modes. ülepaar oli nuts ning reeglina turniks olid mul alati nupud sees. vastastel siis enamjaolt setid vastas. njah lendasin mingi 500 käega -4bi. 1200 peal sain peaaegu 0-i, kuid sessi lõpuks jäi tulemus ebameeldib -2bi.
                                laupäeva õhtul õnneks mängisin taas head pokkerit ning lõpetasin +3bi 1200 kätt.

                                Comment

                                Working...