Re: pikk28 ei tea kus donkamas
tnx dude!
endalegi tundub see suht kullaauk, kuna paljud fishid jahivad seal bad beat boonust.
ja lõpetuseks whinen ka vähe elu üle. tra ****** peab masu olema, tra ***** mul peab sidrunil see kuu garantii hooldus olema (2,5-4k), tra ja arvatavasti pean rollist 200 daala selle jaoks välja võtma. jah oleks võinud ju aasta algusest kokku hoidlikumalt elada ja säästa see raha, aga EI, ei viitsi noh.
just, kui hakkab asi ilmet võtma ja roll paneb kenasti tõusujoones ülesse (280 pealt 735 peale 20k käega NL25-s) ning veidi veel ja saaks nuusutada NL50-t, siis on vaja raha. ah bad beat again ja see juba 3-s kord. nüüd võtan õppust. lol.
Algselt postitas your_naked_mom
endalegi tundub see suht kullaauk, kuna paljud fishid jahivad seal bad beat boonust.
ja lõpetuseks whinen ka vähe elu üle. tra ****** peab masu olema, tra ***** mul peab sidrunil see kuu garantii hooldus olema (2,5-4k), tra ja arvatavasti pean rollist 200 daala selle jaoks välja võtma. jah oleks võinud ju aasta algusest kokku hoidlikumalt elada ja säästa see raha, aga EI, ei viitsi noh.
just, kui hakkab asi ilmet võtma ja roll paneb kenasti tõusujoones ülesse (280 pealt 735 peale 20k käega NL25-s) ning veidi veel ja saaks nuusutada NL50-t, siis on vaja raha. ah bad beat again ja see juba 3-s kord. nüüd võtan õppust. lol.
[/URL][/img]
A
($56.80, 2 players)
K
Comment