[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #286
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    sul peab ikka kannatust jätkuma :)
    kui mul alla 7 laua korraga ees, siis juba kipun käsi üle mängima ja muid lollusi tegema (foorumit lugema, telkut vaatama jne.)
    edu sulle igatahes! mis sus screen muidu on ja mis limiidil sitikaid toksid ning milliseid? Tulen sind kollitama kui igav on :)

    Comment

    • niisama
      Julm Donk
      • Mar 2009
      • 43

      #287
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      olen jah siuke vaikiv kasutaja.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #288
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        näed ilmuski teine välja :)
        kuda sul muidu kulgeb AP-s? FR ja NL25 sul ka põhiline?

        Comment

        • niisama
          Julm Donk
          • Mar 2009
          • 43

          #289
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          Kuidas siis eile läks.Tundus et hästi.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #290
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            kle päris hästi jah, kuigi vahepeal tegin ikka väga sitta mängu. parimal hetkel olin +110 peal. lõpuks lõpetasin +89 peal.
            summaga peab rahul olema, kuid mänguga mitte. paar buyinni ikka kaotasin puhtalt lollusega.
            lol ühes lauas istusin 110 daalaga :o
            reede õhtud on ikka kuldsed. loodan et täna läheb sama hästi. ise said ka korraliku plussi?

            Comment

            • niisama
              Julm Donk
              • Mar 2009
              • 43

              #291
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              kah kuskil 70 pluss oleks ka rohkem olnd aga kaks korda ei suutnud AA maha panna, nu ja rake ja punktid ka veel siis tuleb 100 ikka kokku

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #292
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                üks huvitav käsi ka:

                mõtlesin, et gamblin vähe :D
                hiljem vaatasin, et peale floppi olid prossad järgmised mul 34 prossa ja mõlemal vastasel 33 prossa võidu tõenäosus. ehk juhtisin tugevalt 8)

                $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                9 players
                Converted at weaktight.com

                Stacks:
                UTG NIISAMA8 ($60.74)
                UTG+1 RATZEEE ($9.40)
                MP1 AHTIMICH ($23.44)
                MP2 STICKKAN ($29.70)
                MP3 N0RADIOPLAY ($25.29)
                CO PARABUTHUS30 ($24.65)
                BTN DREAMER6977 ($17.86)
                SB JIM1729 ($3.46)
                BB Hero ($65.30)

                Pre-flop: ($0.35, 9 players) Hero is BB 4 A
                3 folds, STICKKAN calls $0.25, 2 folds, DREAMER6977 calls $0.25, 1 fold, Hero checks

                Flop: 6 7 5 ($0.85, 3 players)
                Hero bets $0.85, STICKKAN calls $0.85, DREAMER6977 raises to $7, Hero calls $6.15, STICKKAN raises to $29.45, DREAMER6977 calls $10.61, Hero calls $22.45

                Turn: 2 ($77.36, 3 players)

                River: 3 ($77.36, 3 players)

                Final Pot: $77.36
                DREAMER6977 shows: 9 8
                Hero shows: 4 A
                STICKKAN shows: 8 9

                Hero wins $74.36 ( won +$44.66 )
                DREAMER6977 lost -$17.86
                STICKKAN lost -$29.70

                ja minraiseritega tehakse nii:
                kui kunn turni kukkus, siis arvasin et olen beated :'(

                $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                7 players
                Converted at weaktight.com

                Stacks:
                UTG KETU-JUPITER ($49.44)
                UTG+1 AKQJT_SHDC ($71.15)
                MP Hero ($44.19)
                CO AHTIMICH ($34.70)
                BTN NIISAMA8 ($24.99)
                SB MAVRICK7400 ($25.10)
                BB STRIBYCAR ($37.93)

                Pre-flop: ($0.35, 7 players) Hero is MP Q Q
                1 fold, AKQJT_SHDC raises to $0.85, Hero raises to $3.45, 4 folds, AKQJT_SHDC raises to $6.90, Hero calls $3.45

                Flop: 2 Q 3 ($14.15, 2 players)
                AKQJT_SHDC bets $7.07, Hero calls $7.07

                Turn: K ($28.29, 2 players)
                AKQJT_SHDC bets $28.29, Hero raises to $30.22, AKQJT_SHDC calls $1.93

                River: 7 ($88.73, 2 players)

                Final Pot: $88.73
                AKQJT_SHDC shows: A A
                Hero shows: Q Q

                Hero wins $85.73 ( won +$41.54 )
                AKQJT_SHDC lost -$44.19

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #293
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  eilne sess 1600 kätt ja +16 daala. pettumus.
                  see kuu teinud 5500 kätt, 10bb/100le, 13/10/2,5 ja steal 35%. set % on 20 hetkel :o. huvitav, kas ma ilma seti flopamata ka kasumit näitan?

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #294
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    Algselt postitas pikk28
                    üks huvitav käsi ka:

                    mõtlesin, et gamblin vähe :D
                    hiljem vaatasin, et peale floppi olid prossad järgmised mul 34 prossa ja mõlemal vastasel 33 prossa võidu tõenäosus. ehk juhtisin tugevalt 8)

                    $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                    9 players
                    Converted at weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG NIISAMA8 ($60.74)
                    UTG+1 RATZEEE ($9.40)
                    MP1 AHTIMICH ($23.44)
                    MP2 STICKKAN ($29.70)
                    MP3 N0RADIOPLAY ($25.29)
                    CO PARABUTHUS30 ($24.65)
                    BTN DREAMER6977 ($17.86)
                    SB JIM1729 ($3.46)
                    BB Hero ($65.30)

                    Pre-flop: ($0.35, 9 players) Hero is BB 4 A
                    3 folds, STICKKAN calls $0.25, 2 folds, DREAMER6977 calls $0.25, 1 fold, Hero checks

                    Flop: 6 7 5 ($0.85, 3 players)
                    Hero bets $0.85, STICKKAN calls $0.85, DREAMER6977 raises to $7, Hero calls $6.15, STICKKAN raises to $29.45, DREAMER6977 calls $10.61, Hero calls $22.45

                    Turn: 2 ($77.36, 3 players)

                    River: 3 ($77.36, 3 players)

                    Final Pot: $77.36
                    DREAMER6977 shows: 9 8
                    Hero shows: 4 A
                    STICKKAN shows: 8 9

                    Hero wins $74.36 ( won +$44.66 )
                    DREAMER6977 lost -$17.86
                    STICKKAN lost -$29.70
                    Gamblid? Suht standard money in situatsioon ju, sest käsi täis nuts.

                    Ma oleksin flopis 4bettinud.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #295
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      eks see käsi oli jah suht standard tegelt

                      täna õhtu 1k käsi ja +53.
                      kle niisama8, sa ikka paned päris kõva volüümiga. palju sa kuus käsi teed? millal sa NL50- sse lähed?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #296
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        ma ei saa aru, mis moodi te nende litside ja kunnidega neid ässasid kr2kite, endal pole veel õnnestunud .. a tho naiss h2nd sir :)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #297
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          skill ;D

                          Comment

                          • niisama
                            Julm Donk
                            • Mar 2009
                            • 43

                            #298
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            eelmine kuu tuli 110k käsi ja nl50 hakkan vaikselt nüüd proovima.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #299
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              Algselt postitas niisama
                              eelmine kuu tuli 110k käsi ja nl50 hakkan vaikselt nüüd proovima.
                              :o :o :o :o
                              mine ära jah, mul kergem hingata
                              NL50-s ikka sigahea laudade valik ka. tead sa kas need Bad Beat lauad võtavad rohkem raket ka? minuarust NL50-s on kõik lauad Bad Beat lauad

                              Comment

                              • your_naked_mom
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 212

                                #300
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                lisarake on jah 50 senti, aga vahet pole, imo on see NL50 seal kullaauk

                                Comment

                                Working...