[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #271
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    Algselt postitas antnx
    Vaatasin deucescracked videosid ja seal saavutas wiltontilt täpselt samasugused statsid 17/15. Nl25 tulebki hoida enamvähem selliseid statse kuna vastased on rohkem loose kui nl50 +. Ise mängisin ka samasuguste statsidega päris kaua ja isegi täitsa normaalse winratega. Kohe kui läksin agromaks hakkasin raha kaotama.
    Suht mööda jutt, miks sa arvad, et korralike mängijate vastu LAG paremini töötab? LAG on LAG ikka selleks, et endast nõrgemate mängijate vigu maksimaalselt ära kasutada, mitte ainult et meeletult nittide blinde varastada.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #272
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      6 maxis 17/15 ei ole ju LAG või ma ei saa poindile pihta.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #273
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        Algselt postitas pikk28
        6 maxis 17/15 ei ole ju LAG või ma ei saa poindile pihta.
        Oleks pidanud täpsem siis olema. Antnxi väide, et üle 17/15 statsidega fishidelt raha kätte saamine peaaegu et võimatu oleks on lihtsalt vähe mööda.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #274
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          nüüd sain pihta. :P

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #275
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            eile peale kossutrenni ei jaksanud rohkem kui 188 kätt teha.
            kasum 60 daala :o
            nii kenasti maksti kõik välja. kahju, et silmad kinni vajusid ja maste hakkasin segi ajama. see tähendas seda, et lauad kinn ja sliipi, krt nii häid laudu pole ammu olnud.
            täna teeme hoss23-ga maratoni. proovin 4-l laual kuskil 2k käsi teha, mis oleks minujaoks juba super laks. aega peaks kuluma 4-5 tundi. eks näis.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #276
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              nädalavahetus möödas. kokku tegin kuskil 3k käsi ning kasumiks tuli 120 daala.
              viimased 1500 kätt tegin FR, mis ütleme ausalt, uuesti meeldima hakkas :) peale kella 22-e on AP-s NL25-s kuskil 14 FR lauda(mis on ilmselgelt vähe). sealt krabasin 10 ette ja mängisin cascade modes. kõik töötas ilusti. põhi aktsioon käib AP-s NL50-s, neid laudu on nii 6-maxi kui ka FR-i omasid vähemalt 50+. Need on kõik ka Bad Beat lauad.
              õhtul koju jõuan, siis panen ka Mai graafiku (1 nädala oma, kuna 3 nädalat oli arvuti remondis).
              hetke roll 610 dollarit.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #277
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                mai kuu kokkuvõte:

                pmst kuna arvuti oli päris kaua katki, siis mai kuus mängisin kõigest 1 nädala.
                kokku üheksa kilo käsi.
                enamus NL25-s

                [/URL][/img]

                juuni eesmärk oleks :

                10 tableda korraliku winratega FR
                roll saada 1k +



                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #278
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  esimene juuni sess läks üle kivide ja kändude. õnneks ameerika mäed looklesid + poolel.
                  +50 oli kõrgeim punkt ja obv. lõpetasin madalamas punktis ehk +8 daala peal. 1100 kätt ja 10-l laual.
                  20 daala läks täitsa sessi lõpus, kus sain 10c10d diileril ja tegin standard raisi. BB callis. flop oli madal crapp, raisisime teineteist allinni ning tal KQs potid ehk ta isegi juhtis 52:48. my bad.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #279
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    eile õhtune sess 820 kätt ja + 17 daala. 3 suuremat potti, mis kaotasin, kõik sumistati riveris. peale floppi või turni olime allinnis ja ma ees vähemalt 70:30.
                    nii head mängu pole ma juba ammu teinud kui nüüd viimased 4k käsi FR laudades. peale beati suudan isegi rahulikuks jääda, mis on ilmselgelt hea märk minu puhul. asjad hakkavad paika loksuma. oleks ainult aega rohkem grindida.
                    täna õhtu pühendun DC videode vaatamisele.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #280
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      eile ei mänginud ühtegi kätt, kuna lihtsalt polnud piisavalt laudu. like wtf! kella 18-st kuni 22,30-ni oli AP-s NL25-s max 6-7 lauda. tra-de maa noh.
                      kuna laudu ei olnud, siis upgradeisn ennast DC-s premiumiks. 7 päevase free triali sain videode vaatamiseks- sikutamiseks. miks ma seda varem pole teinud? täitsa loll noh. tirisin eile enamus micro NLHE videod + Omaha videod + WiltonTilt-i tehtud video seeria pokermathist + muud kraami ka.
                      paar videot jõudsin ka ära vaadatud. olid kindlasti kasulikud.
                      täna öösel üritan sessi ikka ka teha (2k käsi vähemalt)
                      a ja kas NIISAMA8 AP-st on ka siin kasutaja?

                      Comment

                      • vaenekala
                        Jube Noob
                        • Nov 2008
                        • 148

                        #281
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        NIISAMA8 on keegi kellelt sa tahaks mida ära lõigata, ajad teda siin nii kangesti taga? :)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #282
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          Algselt postitas vaenekala
                          NIISAMA8 on keegi kellelt sa tahaks mida ära lõigata, ajad teda siin nii kangesti taga? :)
                          eips, lihtsalt chillime pidevalt ühtedes laudades. eriti pottide pärast temaga kemplenud pole, anname retsepti üksteisele

                          Comment

                          • vaenekala
                            Jube Noob
                            • Nov 2008
                            • 148

                            #283
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            ok, siis kahjuks mina see retsepti saaja ei ole, ma hoian rahalaudadest ikka väga kaugele :)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #284
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              a mismoodi sa AP-s sitikaid mängid? seal ju liiklus väiksem kui kuskil kolka külas?

                              Comment

                              • vaenekala
                                Jube Noob
                                • Nov 2008
                                • 148

                                #285
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                Algselt postitas pikk28
                                a mismoodi sa AP-s sitikaid mängid? seal ju liiklus väiksem kui kuskil kolka külas?
                                Ega jah liiklus on seal mega slow, päevas ma üle 30 sng kindlasti kohe ei mängi, aga seal on normaalselt fishe ja saab teenida kll. Mingi 6-7 õhtul saab normaalselt mängida, suht enamvähem kiirusega täituvad lauad.

                                Comment

                                Working...