[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #211
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Algselt postitas ranka
    Mingi loosivärk jah, rulli reikbäkk noh :)
    :)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #212
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      finantsseisu tõttu pole veel Full Tilti 600 daala kandnud. Loodan, et lähiajal saan kande tehtud.
      Õhtuti olen lasknud PLO10/25 Absolutes oma riismetega. Bustoks pole veel päris läinud. Kõrvale loen PLO raamatut. suht hea kraam ja soovitan igale PLO vennale lugeda. eile krt jäin 1k PLO turnal enam-vähem mullipoisiks. 2,5h mängyu ja koht 13. 9 sai raha. 118 osavõtjat.
      blindide võitluses läks papp sisse. suht shortie olin ka, nii et eriti ei põdenud. vahel näen laudades ka sinn foorumis pesitsevat naked mom-i. edu sulle kui ka mulle!

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #213
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        Ta harjutab jah PLO kuna olys käib dealers choise tavaliselt ning mängitakse ka plo-d

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #214
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          Algselt postitas antnx
          Ta harjutab jah PLO kuna olys käib dealers choise tavaliselt ning mängitakse ka plo-d
          ma olen 2* DC käinud esmasp. ja tulemus 1 neljas ja üks 7-s koht. Mis ta nimi on? ma gert iro :)

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #215
            Re: pikk28 trobetis donkamas

            ta ka tartlane

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #216
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              Algselt postitas antnx
              ta ka tartlane
              my bad :)

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #217
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                tegin endale ka msn kasutaja 30 aastaselt :)
                Peamiselt selleks et pokkkeriprod.com vennad sisse panna ja easylt suhelda kui vaja.
                Ühesõnaga, need kelle msn avalik on (membersite alt vaatan), need ma ka lisan. kui kellelgi vastu on, siis võib ära blokkida.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #218
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  tra lõpetan TPTK-ga bustoks minemast. eile sain 3 sellist laksu. Obv kahel korral oli vastas sett ja ühel rida. turnis tehti igakord gayraise.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #219
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    sa oma topicu pealkirja ei tahaks ära muuta? sa pole enam ammu triobetis nagu ma olen aru saanud..

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #220
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      Algselt postitas Rage
                      sa oma topicu pealkirja ei tahaks ära muuta? sa pole enam ammu triobetis nagu ma olen aru saanud..
                      hea tähelepanek!

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #221
                        Re: pikk28 trobetis donkamas

                        Algselt postitas pikk28
                        tegin endale ka msn kasutaja 30 aastaselt :)
                        Peamiselt selleks et pokkkeriprod.com vennad sisse panna ja easylt suhelda kui vaja.
                        Ühesõnaga, need kelle msn avalik on (membersite alt vaatan), need ma ka lisan. kui kellelgi vastu on, siis võib ära blokkida.
                        Mul on ka juba päris tõisiselt pokkeriprod.com foorumi liikmeid msn, vahel saab ikka üksteist aidatud ja pulli tehtud. Minu mns tigrano@pokkeriprod.com, kes tahab võib lisada, siis hea vahest suhelda, nagunii ürituste raames jne tekivad paljude msn iseenesest ;D

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #222
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          täna olümpsi ei viitsi? Ise minemas.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #223
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            täna ei saa, pean trenni minema. edu sulle!

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #224
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              jutt siis FTP'st
                              Algselt postitas pikk28
                              mul ka plaanis sinna minna. oled sa uurinud palju seal rake nl25-s võetakse. on see 7%?
                              Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.


                              # of Players Rake Per $ in Pot Max Rake
                              2 $0.01 $0.20 $0.50

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #225
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                Algselt postitas Rage
                                jutt siis FTP'sthttp://www.fulltiltpoker.com/rake.php

                                # of Players Rake Per $ in Pot Max Rake
                                2 $0.01 $0.20 $0.50
                                tnx!
                                5% peab meeldima!

                                Comment

                                Working...