tänaks skype 6-max grupi kamraade. Ühissessid annavad ikka no uskumatult palju juurde.
Kõvasti on vaja tööd teha nii betsizede, boardi lugemise kui ka üleüldiselt liinide võtmisega. Liiga straightforward weak nit reg olen :)
tervitaks Peepu, Andret, Margust ja Kristjani!
graafik ka peale liitumist 6max grupiga :
[IMG][/IMG]
Comment