[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #1621
    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

    Bump It!

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1622
      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

      lol. mida siin pumbata. genen ikka vaikselt.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #1623
        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

        millal 50nl

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1624
          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

          plaanis 2013 jaanuar alustada 50-ga

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #1625
            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

            Ära nüüd üle ka pinguta.

            Kui see aasta mängima ei hakka, siis ei pruugigi nl50 näha, maailmalõpp ju ikkagi.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1626
              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

              tänaks skype 6-max grupi kamraade. Ühissessid annavad ikka no uskumatult palju juurde.
              Kõvasti on vaja tööd teha nii betsizede, boardi lugemise kui ka üleüldiselt liinide võtmisega. Liiga straightforward weak nit reg olen :)
              tervitaks Peepu, Andret, Margust ja Kristjani!
              graafik ka peale liitumist 6max grupiga :
              [IMG][/IMG]

              lõpus veidi ka hiiterit :)

              nüüd doomer garanteeritud :(
              Last edited by pikk28; 11.12.12, 18:50.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1627
                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1628
                  Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                  Järgmine kokkutulek siis toimub pika juures ja pika kulul.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #1629
                    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                    Balla

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #1630
                      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                      Vägev!Edu edasiseks!

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #1631
                        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1632
                          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars


                          liiga nuts imo. Vahetu ja siiras kommerts. Pohhui, et Pastilaale ei meeldi. Fuck Tätte garantii puudumine! Homme rsk ostan plaadi autosse,

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #1633
                            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                            Plaat on hea kuulamine jep.

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #1634
                              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                              Põhja-Talllinnaga on nii, et kõik laulud on suhteliselt head, aga väga kiirelt viskavad kopa ette.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1635
                                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                Pohhui, et Pastilaale ei meeldi.
                                np!

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...