[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #121
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Algselt postitas TIGRANO
    Mitu kala veest välja tõmbasid? ;D

    Ju ruuteri ikka tööle saab, käikitegu.
    hoss on kaubalaeval :)
    ja krt eelmine kord me ruuterit tööle ei saanud. eks küsime reedel foorumist abi kui jälle hakkama ei saa ???

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #122
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      Ma tean mis probleem 8). Diskiga vaja installida seda ja teha juhiste järgi Just panin ühe linksysi tööle

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #123
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        Algselt postitas FreakyJason
        Ma tean mis probleem 8). Diskiga vaja installida seda ja teha juhiste järgi Just panin ühe linksysi tööle
        seleta siis hossile täna ära eks

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #124
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          Algselt postitas pikk28
          seleta siis hossile täna ära eks
          No problemo. Varsti suundungi sinna ;D

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #125
            Re: pikk28 trobetis donkamas

            Algselt postitas pikk28
            hoss on kaubalaeval :)
            ja krt eelmine kord me ruuterit tööle ei saanud. eks küsime reedel foorumist abi kui jälle hakkama ei saa ???
            Somaalia piraadid ei kimbudanud või? ;D

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #126
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              õnneks piraatide piirkonda pole asja olnud. Laev juba 4 kuu seisab sadamas ;D. Kaupa ei ole ja pappi pole :D

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #127
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                vahepeal puhkasin cashist- tervelt neli päeva ei puutunud Holdemi cashi laudasid.
                Apjat käisin maal, laps oli vaja ära tuua ja veidi ka isa sünnipäeva tähistada. Hossiga tegime maal niisama ka mõned turnad pohmakaga, kus esimese tunni jooksul saime monster stackid, kuid ega siis õnn 5h ei kesta. Obv. enne rahasid me alati ka pudenesime. Kuna maal HEMi pole, siis proovisin Omaha Hi/Low-d PL10-s. Tulemus oli väga hea. Kokku kuskil 4BI-d plussi (200-300 kätt).
                Eile tegin teist korda katseid NL25-sse. Alustasin 3 lauda NL10-s, 2 lauda NL25-s ja üks oli turna laud. Lõpetasin sessi juba 4 lauda NL25-s, 1 NL10-s ja 1 turna. Sess jäi plussi 25 daala. Vähe, aga asi seegi. Absolutes on NL25 ja NL10 vahe peamiselt see, et preflop toimub NL25-s jube aktsioon. 3-bet, squeez ja muud relvad. Üldiselt cbetile folditakse ka halvemini ja käsi mängitakse jubedalt üle. Peab harjuma.
                punne tuleb seal robinal, kui ma arvasin et goldstariks ma see kuu ei saa, kuna ei viitsinud vahepeal mängida, siis NL25-s on vaja teha veel 5k käsi et tase kätte saada. usun et teen ära.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #128
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  õhtune sess kujunes täna 700 käeliseks NL25-s 4-s lauas 6max. Kokku 60 doltsi kasumit. nagu klasikud ütlevad siin foorumis : peab meeldima või siis et unreal :).
                  nüüd kui veeuputust Viimsis ei tule, siis suht kindel, et gold tasemeks vaja minevad punnid täis teen.
                  krt mõtlesin et teen veel ühe sessi aga ei jaksa. lähen magama. krdi Kalev keeras ka tuju per**.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #129
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    Tore lugeda, et biidid. Ise ka vaikselt tiksun, kuigi see kuu olen mänginud vaid 12k käsi. Mänguline kasum on olnud 300$. Võiks suurem olla. Esimesed 4k käsi jooksin alla nulli aga siis sain asja tööle. Hea meel, et sa kohe asja käima said aga sa ju varem 6maxi mänginud niiet seal võib see asi peituda. Eks laudades kohtume.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #130
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      Algselt postitas antnx
                      Tore lugeda, et biidid. Ise ka vaikselt tiksun, kuigi see kuu olen mänginud vaid 12k käsi. Mänguline kasum on olnud 300$. Võiks suurem olla. Esimesed 4k käsi jooksin alla nulli aga siis sain asja tööle. Hea meel, et sa kohe asja käima said aga sa ju varem 6maxi mänginud niiet seal võib see asi peituda. Eks laudades kohtume.
                      no hetkel NL25-s ainult 1500 kätt teinud ning raske veel öelda kas biidin või mitte :) Kuid ausalt öeldes mulle meeldib see tase küll rohkem kui NL10. NL10-s enamus vendasid ootavad lehte ja kui actionit saad, siis tead, et vanadel ka miskit käes on. NL25-s saab palju semibluffida ning asi töötab. Hetkel isegi NSD punane joon + pool :). Jooksen hetkel 23/20 ja 16bb/100-le. Agr. faktor ainult paigast ära ehk 2 kopikatega. kindlasti kohtume laudades!

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #131
                        Re: pikk28 trobetis donkamas

                        eilne sess 1050 kätt ja -15 daala. Suhteliselt carddead olin. Jooksin alguses kohe -35-te, sealt + 5-e, siis uuesti - 30 lõpuks 0 ja enne sessi lõppu sain ikka ühe laksu ja jäi -15. 1000 kätt ja ükskord sain ainult AA ja KK ning nendega ka ainult blindid. vahepeal pidin ka setti foldima, see käsi tuleks üles otsida ja analüüsiks postitama. Suhetliselt huvitav situatsioon oli. fame sain kuskil 50 punni ja nüüd on puudu kõigest 60 punni, et saada gold tasemele. easy :).

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #132
                          Re: pikk28 trobetis donkamas

                          Algselt postitas pikk28
                          eilne sess 1050 kätt ja -15 daala. Suhteliselt carddead olin. Jooksin alguses kohe -35-te, sealt + 5-e, siis uuesti - 30 lõpuks 0 ja enne sessi lõppu sain ikka ühe laksu ja jäi -15. 1000 kätt ja ükskord sain ainult AA ja KK ning nendega ka ainult blindid. vahepeal pidin ka setti foldima, see käsi tuleks üles otsida ja analüüsiks postitama. Suhetliselt huvitav situatsioon oli. fame sain kuskil 50 punni ja nüüd on puudu kõigest 60 punni, et saada gold tasemel. easy :).
                          Easy to beat. Tell me, I know ;D

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #133
                            Re: pikk28 trobetis donkamas

                            Siis sul ju aega veel dahhuijaa.nii et keep going.Proovin täna ka siis deposiidi Absoluti teha ja taset Uniga võrrelda ;D

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #134
                              Re: pikk28 trobetis donkamas

                              Algselt postitas hoss23
                              Siis sul ju aega veel dahhuijaa.nii et keep going.Proovin täna ka siis deposiidi Absoluti teha ja taset Uniga võrrelda ;D
                              norm! arvesta sellega et uued mängijad liiguvad alguses kuskil -10 BI-d alla :). A tõsist juutu ajades, siis tee depo vähemalt 500 daala või kui kannatab siis isegi 1000, sest reloadi kampaania praegu ka käib. Siis sul aega neid miljoneid boonusdollareid vabastada dahuja.

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #135
                                Re: pikk28 trobetis donkamas

                                Algselt postitas pikk28
                                norm! arvesta sellega et uued mängijad liiguvad alguses kuskil -10 BI-d alla :). A tõsist juutu ajades, siis tee depo vähemalt 500 daala või kui kannatab siis isegi 1000, sest reloadi kampaania praegu ka käib. Siis sul aega neid miljoneid boonusdollareid vabastada dahuja.
                                Haha +1

                                Comment

                                Working...