Re: pikk28 trobetis donkamas
hoss on kaubalaeval :)
ja krt eelmine kord me ruuterit tööle ei saanud. eks küsime reedel foorumist abi kui jälle hakkama ei saa ???
Algselt postitas TIGRANO
ja krt eelmine kord me ruuterit tööle ei saanud. eks küsime reedel foorumist abi kui jälle hakkama ei saa ???
Just panin ühe linksysi tööle
Comment