[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1066
    Re: gert23 pokerstarsis

    Algselt postitas masterpuppet
    No standard 4 oudine ju. 80-20 olukord. Neid juhtub praktiliselt iga sess ju. ;D
    ikka
    aga selliseid juba iga sess ei juhtu :

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG LIITDIRK ($30.55)
    UTG+1 Stormylein ($26.30)
    MP1 RolkieR ($14.35)
    MP2 Hero ($25)
    MP3 Dashornman ($40.30)
    CO dudidadas19 ($24.65)
    BTN rolopl ($25.75)
    SB cheeeeeeeez ($26.65)
    BB Julian125 ($25)

    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP2 K K
    1 fold, Stormylein calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1.25, 5 folds, Stormylein calls $1

    Flop: 6 6 9 ($2.85, 2 players)
    Stormylein checks, Hero bets $2, Stormylein calls $2

    Turn: J ($6.85, 2 players)
    Stormylein checks, Hero bets $3.50, Stormylein raises to $8, Hero calls $4.50

    River: 9 ($22.85, 2 players)
    Stormylein bets $12.50, Hero calls $12.50

    Final Pot: $47.85
    Stormylein shows
    6 6
    Hero shows
    K K

    Stormylein wins $45.55 (net +$21.80)

    kui vahepeal nüüd kolm päeva jooksin kuldselt, siis nyyd viimased 2 päeva lasen taas BE. no lihtsalt ei tule :D

    Hero lost $23.75

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1067
      Re: gert23 pokerstarsis

      stiilinäide öistest starsi agrofishidest:

      $0.10/$0.25 No Limit Holdem
      8 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG makro1983 ($23)
      UTG+1 Jack-victori ($24.25)
      MP1 ATG-NL ($26)
      MP2 annmari74 ($32.30)
      CO PatientlyW8n ($25.90)
      BTN Hero ($25.70)
      SB DidYouSeeWHy ($25.15)
      BB ZeeTek ($32.40)

      Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is BTN A A
      3 folds, annmari74 raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $2, 2 folds, annmari74 raises to $4.50, Hero raises to $9, annmari74 calls $4.50

      Flop: J 2 K ($18.35, 2 players)
      annmari74 bets $1.50, Hero goes all-in $16.70, annmari74 calls $15.20

      Turn: 8 ($51.75, 2 players, 1 all-in)

      River: 7 ($51.75, 2 players, 1 all-in)

      Final Pot: $51.75
      annmari74 shows
      9 9
      Hero shows
      A A

      Hero wins $49.25 (net +$23.55)

      annmari74 lost $25.70

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #1068
        Re: gert23 pokerstarsis

        Miks sa pre min5betid, mitte ei lükka nuppe? Annad fancytavale dongile ju nn kujutletavad oddsid, et igast pasaga flopi vaadata. Siis on sul juab raske foldida.

        Ja Baluga töötab alati hästi. :) Eriti hästi töötab, kui oled veel nii vähe poti investeerinud.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1069
          Re: gert23 pokerstarsis

          Algselt postitas masterpuppet
          Miks sa pre min5betid, mitte ei lükka nuppe? Annad fancytavale dongile ju nn kujutletavad oddsid, et igast pasaga flopi vaadata. Siis on sul juab raske foldida.

          Ja Baluga töötab alati hästi. :) Eriti hästi töötab, kui oled veel nii vähe poti investeerinud.
          tavaliselt polegi kunagi minbetinud. tahtsin lihtsalt proovida.
          Baluga FTW!

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #1070
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas pikk28
            terve sess olin miinuses ja lõpuks juba grindisin -5 peale ning järgi oli jäänud veel 2 lauda kui juhtus see käsi...

            vend mõtleb aja lõpuni ning ma palvetan, et calli calli ja krdi stars ikka rikub kõik ära

            $0.10/$0.25 PL Limit Holdem
            8 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Hero ($32.35)
            UTG+1 rafael-52rus ($16.25)
            MP1 triseriatus ($9.20)
            MP2 exaltedsky91 ($26.10)
            CO Roma in Rio ($17.30)
            BTN Myttazz ($26)
            SB k0ngen ($25)
            BB baton88 ($4.25)

            Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is UTG A K
            Hero raises to $0.85, 3 folds, Roma in Rio calls $0.85, 3 folds

            Flop: J Q 10 ($2.05, 2 players)
            Hero bets $1.25, Roma in Rio raises to $5.70, Hero raises to $19.05, Roma in Rio calls $10.75

            Turn: 4 ($37.55, 2 players)

            River: J ($37.55, 2 players)

            Final Pot: $37.55
            Roma in Rio shows
            10 J
            Hero shows
            A K

            Roma in Rio wins $33.25 (net +$15.95)

            Hero collects $2.60 (net -$17.30)

            Ma olen tähelepannud, et mul pea kunagi ei pea riverini Ace high straight, cracitakse ära kas fullhouseiga või flushiga. Selline tunne, et hakka või foldima :D

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1071
              Re: gert23 pokerstarsis

              mhm.. pidid mingi aeg NL50sse kolima? pole veel kolinud või shotid on ebaõnnestunud?

              Comment

              • lepisto
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 172

                #1072
                Re: gert23 pokerstarsis

                kui kõik nl 25 on ära korjatud siis kolib

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #1073
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Algselt postitas Rage
                  mhm.. pidid mingi aeg NL50sse kolima? pole veel kolinud või shotid on ebaõnnestunud?
                  arvan et regulaarsed cash oudid elu jaoks hoiavad paljusi kinni miskis limiidis

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1074
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    Algselt postitas Rage
                    mhm.. pidid mingi aeg NL50sse kolima? pole veel kolinud või shotid on ebaõnnestunud?
                    pidin tõesti, kuid kahjuks pole veel ühtegi shoti võtnud. regulaarsed cashoudid lihtsalt ei ole võimaldanud shotti võtta. ise sisimas loodan veebruaris selle vea ära parandada ning esimese shoti võtta. roll peaks siis peale cashouti kuskil 2k olema. alla selle pole tahtnud shotti võtta kah, scared money oleks liiga sees.

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #1075
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      minu soovitus - 2500$ siis mine nl50 ja kui langed 2250$ peale siis roni alla

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #1076
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        eks iga inimene teab ise palju talle piisav on, aga mida suurem BR seda parem ilmselt jah, siis ei pane paar BI väga higistama

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1077
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          30BI juba täiesti piisab, et edasi liikuda, kui seada samamoodi piir. Miks eddi $1500 pealt $1250 peale langemine ja alla tagasi liikumine halvem on? BR management on tore asi, aga äärmustesse laskuda pole ka nagu mõtet. Mulle sümpatiseerib Nolani mõttekäik BR managemendi kohta - mikros 20BI, small stakesis 30BI (paar lauda kõrvale võtta pole ka patt 20BI pealt, kui tunne hea), mediumis 50BI.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1078
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            eks see 2k on jah mu loll kinnisidee. tegelt võiks isegi täna ju proovida kui OLEKS selleks valmis. kõige hullem et minust paremad mängijad nagu pastilaa ja metsapull aka Vapsik pole seal limiidis hakkama saanud ning endiselt luusivad minu koduses NL25-s ringi ja rikuvad mu fishide lauad ära :D.
                            ausalt öeldes on tegelt kõriauguni sellest NL25-st ja eestlaste parvest. hetkel ka krdi leits istub igas minu lauas. nüüd lisandusid veel viimsi noored allanaator ja painkiller ka. mehikesest ma üldse ei räägi, see vend ajab kõige rohkem mind tilti. :D

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #1079
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Algselt postitas pastilaa
                              30BI juba täiesti piisab, et edasi liikuda, kui seada samamoodi piir. Miks eddi $1500 pealt $1250 peale langemine ja alla tagasi liikumine halvem on? BR management on tore asi, aga äärmustesse laskuda pole ka nagu mõtet. Mulle sümpatiseerib Nolani mõttekäik BR managemendi kohta - mikros 20BI, small stakesis 30BI (paar lauda kõrvale võtta pole ka patt 20BI pealt, kui tunne hea), mediumis 50BI.
                              ei seda küll. ega ma ise ka väga ei jälgi seda teemat, ei julge soovitada midagi riskantsemat lihtsalt, see mis ma soovitasin on selline stanrad teema. kui oleksin nit siis ma läheks üldse 1k pealt kasvõi nl50'sse :D

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #1080
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Kohe-kohe liitun eestlaste parvega ja nitin teid surnuks :P

                                Varsti peab PS piirangu panema a la 4 eestlast max laua kohta.

                                Comment

                                Working...