[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1081
    Re: gert23 pokerstarsis

    Algselt postitas Aristotep
    Kohe-kohe liitun eestlaste parvega ja nitin teid surnuks :P

    Varsti peab PS piirangu panema a la 4 eestlast max laua kohta.
    sa veel puudusid. lol. ma tegelikult enamasti ei maadlegi eestlastega, niikui ajudele keegi käib, panen laua kinni, kui muidugi mingit super fishi kapten mu paremal ei istu

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1082
      Re: gert23 pokerstarsis

      Algselt postitas pikk28
      eks see 2k on jah mu loll kinnisidee. tegelt võiks isegi täna ju proovida kui OLEKS selleks valmis. kõige hullem et minust paremad mängijad nagu pastilaa ja metsapull aka Vapsik pole seal limiidis hakkama saanud ning endiselt luusivad minu koduses NL25-s ringi ja rikuvad mu fishide lauad ära :D.
      ausalt öeldes on tegelt kõriauguni sellest NL25-st ja eestlaste parvest. hetkel ka krdi leits istub igas minu lauas. nüüd lisandusid veel viimsi noored allanaator ja painkiller ka. mehikesest ma üldse ei räägi, see vend ajab kõige rohkem mind tilti. :D
      Proovida ikka tasub - maitseb hea. Stars võiks mingi kampaania teha fishidele, et neid NL50 rohkem tuleks. Kalapäevad. NL100s meeldib neile rohkem kolistada.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1083
        Re: gert23 pokerstarsis

        i just lol´d

        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
        5 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Gregs18 ($11.75)
        CO ilya mekhnet ($26.95)
        BTN benigna ($25.80)
        SB Hero ($25)
        BB Slammersen ($25)

        Pre-Flop: ($0.35, 5 players) Hero is SB 9 9
        Gregs18 raises to $0.75, ilya mekhnet calls $0.75, 1 fold, Hero calls $0.65, Slammersen calls $0.50

        Flop: 4 9 5 ($3, 4 players)
        Hero bets $2.50, 1 fold, Gregs18 goes all-in $11, ilya mekhnet calls $11, Hero goes all-in $24.25, ilya mekhnet calls $13.25

        Turn: 3 ($62.50, 3 players, 2 all-in)

        River: 10 ($62.50, 3 players, 2 all-in)

        Final Pot: $62.50
        Gregs18 shows
        K A
        ilya mekhnet shows
        5 A
        Hero shows
        9 9

        Hero wins $60.50 (net +$35.50)

        Slammersen lost $0.75
        Gregs18 lost $11.75
        ilya mekhnet lost $25

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1084
          Re: gert23 pokerstarsis

          300k käe sampeli järgi BB-lt 40bb/100-le kaotada on väga jube? ma vist lekin sealt nagu katkine radikas. SB-lt on - 13bb/100-le. see vist enam vähem.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1085
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas pikk28
            300k käe sampeli järgi BB-lt 40bb/100-le kaotada on väga jube? ma vist lekin katkine radikas. SB-lt on - 13bb/100-le. see vist enam vähem.
            Väga hea, et seda mainisid. Hakkasin endal uurima ja selgus, et hoopis BB on asi mäda! Peab uurima, milles asi, sest ilma blindita on SB enamvähem nullis, mis on kindlasti arvestades kõige kehvemat positsiooni lauas suht hea, aga BB räme miinus ka blindita oli halvaks üllatuseks.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1086
              Re: gert23 pokerstarsis

              sul siis maakeeli -34bb/100-le?
              pull palju sul on? ruditurbo?

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1087
                Re: gert23 pokerstarsis

                Algselt postitas pikk28
                sul siis maakeeli -34bb/100-le?
                pull palju sul on? ruditurbo?
                SB on -4,89bb ja BB -24,32bb

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #1088
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Päris huvitav - mina olen jooskun BB -49bb/100. See vist üliräige leak juba. Samas SB on -1bb/100.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1089
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    Algselt postitas pikk28
                    sul siis maakeeli -34bb/100-le?
                    pull palju sul on? ruditurbo?
                    See kuu 67k käe kohta
                    SB -5bb/100
                    BB -33bb/100

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1090
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      tänud mehed.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1091
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        Tänud sulle. Sellega seoses meenub, et aejones mainis ühes oma õppeloos, et ta korra vedas kihla ühe võitva mid stakes regiga $500 peale, et see reg ei suuda järgneva 5k käe jooksul SB plussis hoida. Olnud easy money .

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #1092
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Kui juba statistikanurgaks läks, siis öelge, kas olete kasumis kui ees on raise ja olete otsustanud mängida? Oli vist nii... Küsin, sest ükspäev vaatasin HEMi poolt pakutavaid raporteid ja üks neist oli preflop actionite järgi. Kõik olid plussis v.a olukorrad, kus ees oli raise, mis oli 10k olukorra peale 20BI miinuses. Sick. Arvan, et see on raisede callimisest, sest 3bet käed on tugevalt kallutatud value poole.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #1093
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Algselt postitas Pahvak
                            Kui juba statistikanurgaks läks, siis öelge, kas olete kasumis kui ees on raise ja olete otsustanud mängida? Oli vist nii... Küsin, sest ükspäev vaatasin HEMi poolt pakutavaid raporteid ja üks neist oli preflop actionite järgi. Kõik olid plussis v.a olukorrad, kus ees oli raise, mis oli 10k olukorra peale 20BI miinuses. Sick. Arvan, et see on raisede callimisest, sest 3bet käed on tugevalt kallutatud value poole.
                            Ma millalgi uurisin ja siis oli sama jama.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1094
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Algselt postitas Pahvak
                              Kui juba statistikanurgaks läks, siis öelge, kas olete kasumis kui ees on raise ja olete otsustanud mängida? Oli vist nii... Küsin, sest ükspäev vaatasin HEMi poolt pakutavaid raporteid ja üks neist oli preflop actionite järgi. Kõik olid plussis v.a olukorrad, kus ees oli raise, mis oli 10k olukorra peale 20BI miinuses. Sick. Arvan, et see on raisede callimisest, sest 3bet käed on tugevalt kallutatud value poole.
                              Kui Sa seda vaatad, siis võta blindid välja, sest muidu lähevad kõik käed arvesse, kus keegi raisenud ja Sa foldid BB pealt T2o, ning sel juhul pole midagi Sa valesti teinud!

                              Üldiselt ma viimati analüüsi tegin, siis vaatasin ka, et enamus kohad, kus väikeste pocketitega ja trouble handsidega olen callinud pre, siis on vaevu BE või miinus, seega raisede callimise jätsin suht maha vahepeal, mingi AJo ja asjad läxid insta mucki Buttoni pealt kui UTG raise oli ees, üxkõik mis vastane.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #1095
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Algselt postitas RudiTurbo
                                Kui Sa seda vaatad, siis võta blindid välja, sest muidu lähevad kõik käed arvesse, kus keegi raisenud ja Sa foldid BB pealt T2o, ning sel juhul pole midagi Sa valesti teinud!
                                Tänud vihje eest! :)

                                Vaatasin kahte moodi. Ühel korral jätsin sb/bb positsioonid välja ja teisel korral jätsin sisse ja panin VPIP=TRUE, enam miinust ei olnud.

                                Vaatasin sb/bb winrated ka üle, mis olid vastavalt -1,28 ja -38,11 sajale.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...