[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1216
    Re: gert23 pokerstarsis

    tänud soovituste eest. eks ma varsti selle shoti teen jah

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #1217
      Re: gert23 pokerstarsis

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      tänud soovituste eest. eks ma varsti selle shoti teen jah
      ära lükka tänaseid asju homse varna imo

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1218
        Re: gert23 pokerstarsis

        õige jutt, kuid kuna mul täna enam plaanis mängida pole, siis teen shoti homme hommik, kui vähegi norm laudu on. vb. võtan segamini.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #1219
          Re: gert23 pokerstarsis

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          õige jutt, kuid kuna mul täna enam plaanis mängida pole, siis teen shoti homme hommik, kui vähegi norm laudu on. vb. võtan segamini.
          edu. loodan, et crushid :)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1220
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            õige jutt, kuid kuna mul täna enam plaanis mängida pole, siis teen shoti homme hommik, kui vähegi norm laudu on. vb. võtan segamini.
            Enne hommikust sessi uues limiidis end segamini võtta küll ei soovita.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1221
              Re: gert23 pokerstarsis

              ty andu_andu

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1222
                Re: gert23 pokerstarsis

                tule nl100 ... nl50 on rigged

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1223
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  lol. rolli oleks oleks 100% kohal.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1224
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    veidi olen nyyd pusinud ka NL50-s. mängin NL25 ja NL50 segamini., et ikka 10-12 HEAD lauda kokku saada.
                    Ütleme nii, et NL50 on ikka veidi saatanast küll :D. hetkel olen seal kokku -75 daala. käsi muidugi vähe veel teinud.
                    Võrreldes NL25-ga siis pannakse 3 bette suht lightilt ning samas callitakse neid ka lightilt maha. 89o-ga buttonilt minu sb-lt tehtud 3-bet maha callida no problemos. veidi vajab harjumist.

                    Comment

                    • dener89
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 625

                      #1225
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      nl50 shotid on haiged asjad.
                      soovin edu!

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1226
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        tänud dener!
                        ütleme nii, et hea run on otsa saanud. pmst 2k käega olen saanud -5 BI.
                        hetkel absull miski ei pea. coolim käsi oli minu AA vs dongi K6. BvsB . donk paneb open raisi 7BB, ma 3 betin, ta paneb min 4 beti, ma shoven ja ta insta call. K6s. flopi 6 ja turni K. NH sir.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1227
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          no täitsa ******, vähe sellest, et muhvigi ei hitti, tehakse veel miskeid ime lükkeid mu vastu ja ofc hititakse riverisse.
                          tra tyyp laseb 30 22 stiili. krdi pedekas.

                          $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                          9 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Dutch-ETB ($29.80)
                          UTG+1 kyokyo88 ($23.85)
                          MP1 NoNeedMoney ($25.60)
                          MP2 bushir ($13.40)
                          MP3 Hero ($25)
                          CO juanma1313 ($26.25)
                          BTN agasan0516 ($18)
                          SB chydesa ($25.25)
                          BB microgambit ($25)

                          Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP3 A A
                          Dutch-ETB raises to $0.75, 3 folds, Hero raises to $2.75, 4 folds, Dutch-ETB calls $2

                          Flop: J 8 2 ($5.85, 2 players)
                          Dutch-ETB checks, Hero bets $4, Dutch-ETB calls $4

                          Turn: 3 ($13.85, 2 players)
                          Dutch-ETB checks, Hero bets $7.50, Dutch-ETB goes all-in $23.05, Hero calls $10.75

                          River: K ($55.15, 2 players, 1 all-in)

                          Final Pot: $55.15
                          Hero shows
                          A A
                          Dutch-ETB shows
                          J K

                          Dutch-ETB wins $52.70 (net +$22.90)

                          Hero lost $25

                          njah, imelik, et ma ikka ulun selliste mõtetute käte üle, kus saan rahad ees olles sisse ja suckitakse ära. järgmisest korrast alates, sülitan korra üle õla ja lasen edasi.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #1228
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            tavaline cooler imo.

                            Comment

                            • dener89
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 625

                              #1229
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              ütleme nii, et hea run on otsa saanud. pmst 2k käega olen saanud -5 BI.
                              nl50?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1230
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                arvestasin NL25 BI. Muidu mängin laudu segamini, kuigi NL50 laudu on tavaliselt vähem, sest häid laudu seal lihtsalt vähem

                                Comment

                                Working...