[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #931
    Re: gert23 pokerstarsis

    miskit ilusat ka vahepeal.
    dummy box on mega stackiga absoluutne donk, kes nagu ikka avab poti limpimisega, trege on eestlasest reg, kes siis üritab isoleerida donki, mina oma AA-ga 3-bet ja üllatus üllatus - nit ares tuleb kaasa, ofc donk kaasa ja trege ka setminema. flop mulle ideaalne. hea et ärtu A oli ehk see välistas suht masti tõmbe. oleks vaid kellelgi veel KK olnud. perfect.

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG poool88 ($11.25)
    UTG+1 Dummy Box ($114.35)
    MP1 trege ($25)
    MP2 asfteam ($15.20)
    MP3 kookworst ($13)
    CO Hero ($25)
    BTN Didibotas ($25)
    SB Ares2k7 ($25.70)
    BB Ian P Levy ($25.50)

    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is CO A A
    1 fold, Dummy Box calls $0.25, trege raises to $1.25, 2 folds, Hero raises to $4, 1 fold, Ares2k7 calls $3.90, 1 fold, Dummy Box calls $3.75, trege calls $2.75

    Flop: A 6 J ($16.25, 4 players)
    Ares2k7 bets $1, Dummy Box calls $1, 1 fold, Hero raises to $7.50, Ares2k7 calls $6.50, Dummy Box calls $6.50

    Turn: K ($38.75, 3 players)
    Ares2k7 checks, Dummy Box checks, Hero bets $13.50, Ares2k7 calls $13.50, Dummy Box folds

    River: 8 ($65.75, 2 players)

    Final Pot: $65.75
    Hero shows
    A A
    Ares2k7 shows
    J J

    Hero wins $62.75 (net +$37.75)

    Dummy Box lost $11.50
    trege lost $4
    Ares2k7 lost $25


    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #932
      Re: gert23 pokerstarsis

      homme saame vinguda kumb suuremalt swongab
      mul mingi ffin 128 turkat ja -150 :S
      aga pane aga volüümi juurde jõulufishid hakkavad kohe rahadega pommitama

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #933
        Re: gert23 pokerstarsis

        jõulufishid hahaha :D

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #934
          Re: gert23 pokerstarsis

          Algselt postitas kivisaba
          homme saame vinguda kumb suuremalt swongab
          mul mingi ffin 128 turkat ja -150 :S
          aga pane aga volüümi juurde jõulufishid hakkavad kohe rahadega pommitama
          mul 20k käsi ja -150. oli -350.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #935
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas pikk28
            mul 20k käsi ja -150. oli -350.
            no siis kaevu äär käega katsutav juba :)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #936
              Re: gert23 pokerstarsis

              Algselt postitas pikk28
              mul 20k käsi ja -150. oli -350.
              See pidi ikka tõsine kraater olema. Mul ptüi-ptüi-ptüi pole õnneks NL25 üle -5bi kõikumisi olnud. Tubli väljakaevamine igatahes!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #937
                Re: gert23 pokerstarsis

                Algselt postitas pastilaa
                See pidi ikka tõsine kraater olema. Mul ptüi-ptüi-ptüi pole õnneks NL25 üle -5bi kõikumisi olnud. Tubli väljakaevamine igatahes!
                mul varem ka mitte, eks vilets mäng andis oma panuse.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #938
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Kas te pole mõelnud mängida vähem laudu ja asju rohkem läbi mõelda, äkki hakkab raha rohkem tulema, pole mõtet ju raket koguda, raha otse kätte on kasumlikum.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #939
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    Algselt postitas Pumper
                    Kas te pole mõelnud mängida vähem laudu ja asju rohkem läbi mõelda, äkki hakkab raha rohkem tulema, pole mõtet ju raket koguda, raha otse kätte on kasumlikum.
                    Kuidas endal pappi pokkerist tuleb Pumper? Pikal pole mängu biitimisega sel levelil mingeid probleeme.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #940
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      Algselt postitas Pumper
                      Kas te pole mõelnud mängida vähem laudu ja asju rohkem läbi mõelda, äkki hakkab raha rohkem tulema, pole mõtet ju raket koguda, raha otse kätte on kasumlikum.
                      ma lasen 12-14 lauda FR. ei ütleks et seda palju oleks. palju sa pumper soovitaks lasta siis?

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #941
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        viimased 5 päeva...
                        nagu kivisaba ütles - kaevu äär juba paistab. tüi ptüi ptüi

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #942
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Algselt postitas pikk28
                          ma lasen 12-14 lauda FR. ei ütleks et seda palju oleks. palju sa pumper soovitaks lasta siis?
                          Vastan mõlemale, et pole küll soovitaja, 5 sessi seni 25nl, kõik plussis. 3-5 lauda lasen, 14 BB/100. Aga äkki see alguse asi. Lihtsalt suudan tablesid selectida ja suudan mängida väga laia valikut käsi, kaua ühes lauas ei istu. Laamendan ära, kui kõik kardavad ja ainult häid käsi mängivad ja tildist on üle saanud siis võtan uue ja parema laua.

                          PS Biitimise kohta ma ei õelnudki midagi, lihtsalt kui hakkab swongima, siis võta vähem laudu ja selecti maasikad välja ja suudad paremini keskenduda.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #943
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Algselt postitas Pumper
                            Vastan mõlemale, et pole küll soovitaja, 5 sessi seni 25nl, kõik plussis. 3-5 lauda lasen, 14 BB/100. Aga äkki see alguse asi. Lihtsalt suudan tablesid selectida ja suudan mängida väga laia valikut käsi, kaua ühes lauas ei istu. Laamendan ära, kui kõik kardavad ja ainult häid käsi mängivad ja tildist on üle saanud siis võtan uue ja parema laua.

                            PS Biitimise kohta ma ei õelnudki midagi, lihtsalt kui hakkab swongima, siis võta vähem laudu ja selecti maasikad välja ja suudad paremini keskenduda.
                            tänud vastuse eest. seda ikka 6 maxis eks?

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #944
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Isiklikult FR, aga leian et parandab mängu mõlemal juhul, hiljem võid oma table skaalasse tagasi minna ehk rohkem laudu võtta.

                              Edit: aga jah starsis see jama, et lauad ju aeglased...

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #945
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Algselt postitas Pumper
                                Isiklikult FR.
                                wow
                                mis su kasutaja on starsis kui saladus pole?

                                Comment

                                Working...