[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #391
    Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

    lol 45k, see meil provokeriga 2kuu volüüm :)

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #392
      Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      lol 45k, see meil provokeriga 2kuu volüüm :)
      ma mitu kuud ei mänginud pokkerit, ning hetkel tööd ka pole siis andsin vähe volüümi jeps.
      profitit pole kuskil tho. 45h see kuu :D:D:D

      E:ega ennem supernovat starsis rakebacki ei saagi põhimõtteliselt?
      Last edited by Poke; 06.12.12, 09:06.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #393
        Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

        rake all mõtled rb-d?

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #394
          Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          rake all mõtled rb-d?
          haha sekund peale posti editisin rake to rakeback, aga jõudsid juba vastata:D
          rakebacki jah praegu mingi 10% silverstariga?

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #395
            Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

            jep, 10% is good :).

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #396
              Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

              mikrohyperite meestele küsimus, et kas 7-stes püüate istuda juba tühja lauda või paugutate lambist register to any nuppu?

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #397
                Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                mikrohyperite meestele küsimus, et kas 7-stes püüate istuda juba tühja lauda või paugutate lambist register to any nuppu?
                Minu arvates pole kuni $60 levelini sellel mingit vahet (võib-olla $30 levelil ka mingitel teatud kellaaegadel).

                Comment

                • Ecuador13
                  🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                  • Aug 2009
                  • 730

                  #398
                  Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                  Istu tühja lauda, saad paremat fishi actionit, olen mänginud $7-$30 ja tase tundub suhteliselt sama, variatsioon nendes mängudes suur, prepare your mindset.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #399
                    Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

                    veel üks küsimus. Kuidas käitute matchi alguses min3bettidega kui olete avanud bottom rangega? Pean silmas avan 40 vastane tõstab 60 peale või 80 ütleme 20bb deep?

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #400
                      Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

                      Võib-olla see on mul leak, aga min-3beti puhul callin 100% ajast. t40 to t80 readless callin standard 3-bet calling rangega.

                      Comment

                      • Ecuador13
                        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                        • Aug 2009
                        • 730

                        #401
                        Re: [NL25 Full Ring] Provoker goldstari jahil :)

                        imo see on leak, bottom range viskaks mucki min3beti peale ka, postflop muidu täielik guessing game enamasti ning villainil on initsiatiiv

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #402
                          Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

                          Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 2050081
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          Hero (BB): t490.00 24.50 BBs - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 331706
                          BTN/SB: t510.00 25.50 BBs - VPIP: 46, PFR: 21, 3B: 29, AF: 2.5, Hands: 28

                          Pre Flop: (t30) Hero is BB with J J
                          BTN/SB calls t10, Hero raises to t80, BTN/SB calls t60

                          Flop: (t160) A 5 T (2 players)
                          Hero bets t80.00, BTN/SB raises to t160, Hero teeb millise liigutuse?

                          Statid nats moonutatud vastase kohta kuna selle käe hetkel oli mingi 5 kätt mängitud ainult.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #403
                            Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

                            Teen siis ka pisukese aasta kokkuvõtte ära. Olen mänginud igasuguseid asju.
                            Sng-dest supermikros 9man turbod, HUHT-d ja 6max HT-d. Kokku 2016 mängu ja -208$.
                            Cashis sai 6maxi ja FR mõlemat tehtud ningtulemus 206291 käega 1191,92$. Enamus mängitud NL5-16. Sutsakas ka NL25. pidev cashoutimine ei lasnud rollil koguneda ning enamus aastast oligi BR mingi 200-500$ vahel.

                            Sellel aastal tahaks saavutada püsivust mingis formaadis ning liikuda piisavalt kõrgele limiidile, et saaks natuke oma hobisi finantseerida.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #404
                              Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

                              Kui mul pole spetsiifilist readi, et vastane armastab premiumeid limpida, uhaksin siin nupud sisse.
                              Kui readless pre-flop agressiivsust üles ei näita ja käsi pole Ax, on väga raske A-high boardil minuarvates edukalt Ax reppida.

                              //Ma tulen homme Tartusse tagasi. Läheks läbiajal uuesti trenni?
                              Last edited by Fabulous; 02.01.13, 20:21.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #405
                                Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)

                                reedel võiks juba minna? panen kirja?

                                Comment

                                Working...