[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #316
    Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    mul on nl25 3,5$/h, kuus lauda...stick to nl5
    not sure if serious :)

    Aga tegelikult peab siiski arvestama boonused jms ka sisse sinna, siis on pilt tõesem. Hetke seisuga mul silverstarina põhimõtteliselt rb puudub.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #317
      Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

      no ma ka silver, i'm dead serious

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #318
        Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

        Tõmban varakult oktoobrile joone alla kuna homme plaan kooliasju teha õhtu otsa. See muidugi ei välista veel hilisõhtust pokkeritunnikest, aga üldiselt see midagi väga muuta ei tohiks. Enamus kuust sai mängitud NL5. Natuke ka NL10 alguses väga õhukese bankrolliga, kuid sealt tuli ka otsus kuu lõpuni NL5 lasta tuimalt. Tulemus siis selline:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        NL10 kaotasin mõned BI-d. Nüüd siis edasi jälgin 40 BI reeglit või isegi veel suuremat aga eks aeg seda näitab. Volüümipoolest on mul see kindlasti rekordkuu 58811 mängukäega. Uuel kuul on eesmärk kõrgemal mängida ning kindlasti vähemate laudadega. Lisaks sellele olen üle pika aja hakanud ennast harima jälle pokkeris mis on ülimalt positiivne. Kui lõpuks enda mindseti ka korda saan, siis oleks asjad superlux.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #319
          Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

          Tahaks hiiteri pilti postitada

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #320
            Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

            Päev oli kenasti sotiku plussis ja otsustasin veel lauad lahti teha. Nüüd siis järgnevad käed 500 käe joosul. Kindlasti on osa sitasti mängitud aga oli ka juba tildihõngu tunda.
            1. stationi vastu
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            2. vastase 3bet oli 50%
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            3. Tahtsin vastase madalamatelt settidelt +ülepaaridelt valuet saada. Riveri plaan oli tegelt chk/foldida aga dzinn kaart tuli ja ei pannud tähelegi, et masti completes.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            4.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            5.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            6. tahtsin fishi sees hoida.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            7.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            8. lootsin calli nõrgemalt ässalt
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            9. njah
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Siin siis üle miljoni aasta vingumispost. Suht võimatu kasumit näidata kui nii mängitaske lehti. Enne seda sess oli mis jäi küll õnneks ainult 5$ miinusesse oli vähemalt 4x suurtes pottides riverdamisi vastase poolt. Poh. Homme pühapäev ja saab puhata.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #321
              Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

              6. lead flop

              ja check/call riveril sucks parem shipi ise v6i c/f

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #322
                Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                6. lead flop

                ja check/call riveril sucks parem shipi ise v6i c/f
                nõus

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #323
                  Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                  2. Ära vaata 3bet% kui sul on 33 kätt sample.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #324
                    Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                    2. ja 5. käsi on väga halvad.

                    Kui sa otsustad 3bettijale vastu hakata, siis 99-ga allinni minnes saad sa ainult halvemad käed foldima ja samas võtad talt kõik võimalused bluffimiseks (a la A4s). Ehk kui otsustad 4bettida, siis standard suurus tundub mulle mõistlikum.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #325
                      Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                      2. ja 5. käsi on väga halvad.

                      Kui sa otsustad 3bettijale vastu hakata, siis 99-ga allinni minnes saad sa ainult halvemad käed foldima ja samas võtad talt kõik võimalused bluffimiseks (a la A4s). Ehk kui otsustad 4bettida, siis standard suurus tundub mulle mõistlikum.
                      +1 ja 99-ga 33 k2e jooksul 38% 3bet aga these positions on lihtne fold veel

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #326
                        Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                        1. käsi wp
                        2. käsi easy fold pre
                        3. check turn tundub esmapilgul optimaalne, kuigi suht close sest 3way. HU-s ma prolly checkiks, sest ta ranges on rohkem pocketeid kui drawe, ja pocketil on lihtsam callida riveri bet kui turni oma. Vastane tundub suht str8forward weak-tight olevat nvn, nii et isegi IP ei usu väga, et ta nõrka sd valuet blufiks pöörata oskab, kui kusine river tuleb. Ta ei saaks riveris oma käe tugevusest nkn väga aru enam, kui turn läbi checkitud on. Muidu river betiks väiksemalt kindlasti, praegu ise tekitad selle spoti, kus saad aint cooleritelt calli.
                        4. käsi. annan vist alla isegi, mis sest, et kahe vaala vastu, kuna tuli kõige sitem kaart pakis, mis pea alati vähemalt ühe vastase kätt sinu omast paremaks improves (UTG2 eriti). Praegu imo see väike osa lihtsalt, mil su käsi holdis turnis.
                        5. käsi see 4bet on täiesti spew. Üldse max value on siin donkbet turn, sest ta flopi bet tundus suht weak olevat, ja mingi paari käest peaks 2 streets siin ära saama normaalse sizinguga.
                        6.käsi raise flop või donk turn.
                        7. käsi, suurem donkbet ilmselgelt. jätad liiga palju valuet lauda. river tundub fold.
                        8. käsi standard
                        9. käsi nuts spot wp

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #327
                          Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                          panen siis pühapäevase kokkuvõtte jõuluannetuse tarvis. Tulemus on nagu on , aga kui arvestada, et nühin mikrot ja mitte just kõige parema volüümiga, siis abiks vast ikka.
                          Jõulufondi siis nädalaga 14,82$
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #328
                            Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                            nelja päevaga 12k kätt on päris solid ju. :)

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #329
                              Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                              Kas riveril on mõtet thin betiga üldse esindada midagi või check back ja next hand?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #330
                                Re: [MICRO Full Ring] Provoker mõisavalitsejaks

                                check

                                Comment

                                Working...