[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #91
    Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

    amm. Mul pole mingeid saladusi. Päris algaja alles olen ning ainsateks abimeesteks on olnud deucesCrackedi Pr1nnyraiding videod ning husng.com videod. Lisaks sellele olen abi saanud kasutajatelt timukasr ja timz0333 kellega olen koos sesse teinud.

    Edit. SS näitab mulle Super Hot. mmmmm
    Last edited by Provoker; 07.04.10, 20:05.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #92
      Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

      Algselt postitas sineep Vaata postitust
      mingi hea eest võind pdfi shippida
      Nalja teed?

      Comment

      • sineep
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 130

        #93
        Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

        hea eest ikka saab

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #94
          Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

          Niihhh

          Sain pahvaku käest endale raamatu kätte, liha on küpsemas ahjus ning oli palgapäev ja on reede. Mida veel elult tahta...Õhtul plaanis oma laisklooma staatusest välja rebida end ning teha algust nädalavahetuseks lubatud grindiga. Hetkel plaan teha pooled 6+0,25$ ning siis teise poole 11+0,5$ turbokad. Kokku 40 mängu. Kui suudan pühapäeva õhtuks rohkem mänge kirja saada on hästi, kuid olen rahul ka hetkel seatud eesmärgi täitmisega. Loodan muidugi, et ROI jääb ikka plusspoolele püsima.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #95
            Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

            Edu.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #96
              Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

              Tundub, et natuke vist isegi biidin praegust limiit :P Hetkel ROI 15,9% ja kolmandik nädalavahetuse plaanist peaaegu tehtud.

              Kogu kuu pilt on siis selline

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #97
                Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                Sai siis lubatud 40 mängu tehtud ning selle jooksul oli ikka päris masendav BE jooks kuid lõppes siiski 11,4% ROI-ga mis pole küll super aga käib kah kehval ajal. Kogu kuu siis siin: Ainus asi mis feilis oli see, et 3 mängu tegin ainult 11,5$-seid. Hea on jällegi see, et br läheneb 400-le ning seega järjest tihedamini hakkan 11-seid vahle võtma.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #98
                  Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                  minuarust on 11% ROI väga super tulemus...

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #99
                    Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                    Graafik on kena, lase aga edasi.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #100
                      Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                      nu 6-stes peaks olema täitsa võimalik isegi 20% saavutada.Kui 11stes suudan üle 10% roid näidata olen ma ka rahul. Kogu minu kokku minu husng roi on ainult 6 kopikatega kuna möödunud kuu oli suht feil be ning konarlik algus minu karjäärile.Edasi tahaks ainult paremaks saada.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #101
                        Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                        yeiii

                        7st 11,5$ sest mängust olenb võitnud 5. Kahjuks miskipärast hem viimast mängu sisse ei tõmmanud. Samas oli ka tiba ebatavaline kuna vastane sitoutis ning foldis oma viimase käe mulle. Tundub et seda turnat ma ei saagi enda hh-sse sisse aga suht savi ka võit on võit. Sain rolli ka üle 400 kuid ega väga kindlalt ei julge neid 11-seid ette võtta. Vägapalju pole mänginud ka ning järgmine suurem grind peaks tulema neljapäeva õhtupoolikul peale tööd. Nädalavahetuseks grindiplaanid poole väiksemad võrreldes eelneva nv-ga ning loodan et saan 20 mänguga hakkama. Siiski ilmad on ilusad ning ei saa sisustada oma õhtuid ainult pokkeriga.

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #102
                          Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                          Sul ka sama jama, et HEM ei tõmba sisse? Mul ka, kui teha restart, siis ühe tõmbab ära, aga siis jälle ei tõmba. Lambist flippis ära, hommikul tõmbas ilusti, kuid siis enam ei tahtnud tõmmata.

                          Comment

                          • sineep
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 130

                            #103
                            Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                            sama jama. peale seda kui stars updateis

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #104
                              Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                              Hemi foorumis kirjutavad paljud sama asja niiet tuleb oodata vist väikest patchi või upgrade hemile.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #105
                                Re: Provoker@HuSnG Low Stakes

                                Viimasel ajal pole väga hästi näinud ning huvipärast proovisin üle pika aja 6max cashi ning ikka suutsin 200 käe jooksul saada set vs set suhkamisse. Sittagi pole muutunud ning tagasi sng juurde.

                                Comment

                                Working...