Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max
Mõtlesin hommikul, et kas mängida starsis või ongames... vaatasin, et ongames laudu on ja istusin sinna, kuigi viimasel ajal nii haige jooks seal olnud.
2-s lauas oli paremal käel mul selline vend http://www.pokertableratings.com/ong...search/guide62
Lihtsalt 90% käsi mängis agrolt ja suutsin talle kenasti 2bi ära anda :S AK vs JJ ja TPGK vs TP+fd ja obv tuli fd ära.
Mõtlesin hommikul, et kas mängida starsis või ongames... vaatasin, et ongames laudu on ja istusin sinna, kuigi viimasel ajal nii haige jooks seal olnud.
2-s lauas oli paremal käel mul selline vend http://www.pokertableratings.com/ong...search/guide62
Lihtsalt 90% käsi mängis agrolt ja suutsin talle kenasti 2bi ära anda :S AK vs JJ ja TPGK vs TP+fd ja obv tuli fd ära.

Comment