Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3691
    Re: Leits - elu on lill

    Jee, lugesin peaaeu oma esimese raamatu läbi. Mindsetist lugesin kõike, mida lugeda oli tiltide, swongide jms kohta. Hilisemad BR managemendid ja cashoudid jms jätsin vahele ..

    Ütleme nii et helped a lot.. homme lõppeb mu kuu ajaline b2n, tho koju jouan alles kolmapäev. Neljapäev ilmselt kerge võtt vb ka 1k kätt ja reedest augusti lõpuni hakkab nolife, eesmärk on 4bb+ winrate.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3692
      Re: Leits - elu on lill

      Omfg ... täna siis saabusime bangkokki tagasi .. ja obv fortune seisab seal passikontrolli järjekorras ja venda sisse ei lastud riiki ... visa expired ... viisa peal oli enter before 28 july .. **** helsinki saatkonnast öeldi mulle, et esimene sisenemine peab olema enne 28 juulit ja teise võid teha 3 kuud pärast seda .. nagu omfg, üritasin munnidele seletada .. ei ei see ei sobi ... nahhui l2ksime viisat apllyma siis (hea et eestlased oleme, mingi lambi riigi tegelastele ei pakutagi seda voimalust vms) ... siis obv polnd kohalikku raha, et mingeid sitaseid pilte teha .. siis pildid .. viisa vorm, mingi **** vaatas üle ja finally lupati riiki ...

      Põhiküsimus viisa piidril oli tagasisõidu pilteid .. nagu **** kõik tahaks siia sitaauku elama tulla ...

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #3693
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        nagu **** kõik tahaks siia sitaauku elama tulla ...
        Oleks hinges jänese asemel lõvi, siis läheks kohe. Superriik.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3694
          Re: Leits - elu on lill

          nina v2lja pistad hotellist on sitahaisu kõik kohad t2is ... ei ööbi ka just imngi 10-20usd hotellides .. terve see linn haiseb sita järgi .. mereäärsed obv kenamad/paremad

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #3695
            Re: Leits - elu on lill

            sa pidid ju ballalt elama...

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3696
              Re: Leits - elu on lill

              sa void järgmine kord 10k/öö hotellis olla ja muljetada ..

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #3697
                Re: Leits - elu on lill

                ok

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3698
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  nina v2lja pistad hotellist on sitahaisu kõik kohad t2is ... ei ööbi ka just imngi 10-20usd hotellides .. terve see linn haiseb sita järgi .. mereäärsed obv kenamad/paremad
                  ROFL

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3699
                    Re: Leits - elu on lill

                    Ja JÄLLE lennujaam .. seekord siis istanbul again. Mingi 4h passimist ja lastakse ehk helsinki lnnule ära ja saab kodule lähemale.... ajuvabalt v2sind sellest 9-9.5h bangkoki lennust ... hui magada ka sai normaalselt ...

                    Mingi 5-6 ehk maabun tallinna ja sealt kibe kiirsti maale ära ja magama

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #3700
                      Re: Leits - elu on lill

                      Head lendu :)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3701
                        Re: Leits - elu on lill

                        Finally home .. v2sind äs hell ja reis saigi l2bi .. mingi p2ev ilmselt kirjutan mingi kokkuvõtte ka kui viidsin ja ilmselt need pildid ära laadida ka teleofnist .. digias l2ks obv mingi 4-5 p2ev perse

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #3702
                          Re: Leits - elu on lill

                          Oh sa p*rse!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3703
                            Re: Leits - elu on lill

                            Ahjaa reisil olles sai "grinditud" heartse vihmasel päeval ... tegin kõigepealt 1 punkti ära ja siis obv pika grindi peale sain ka 0i:) Damn see on omaette saavutus

                            BMW kokteili sain ka bangkokis .. seda vist ei mainind .. see oli must drink asi

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #3704
                              Re: Leits - elu on lill

                              Leitsi blogis saab ühel pildil pilvenokut näha!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3705
                                Re: Leits - elu on lill

                                kuu aega mitte m2ngimist annab ikka tunda. ..
                                aga see uus otsingu system vms on NUTS.. mulle sitaks meeldib ja lauad on ka õnneks ikka veel fishised :D
                                Last edited by leits; 06.08.10, 08:08.

                                Comment

                                Working...