Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #4471
    Re: Leits - elu on lill

    lmao z-game....sellist asja kuulen esimest korda:D

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4472
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Z game :D:D. Mitmes kursus läheb ja mida õpid ?
      veemajandus .. 4 aasta .. äkki suudan end kokku võtta ja järgmine aasta lõpetada :/

      big money waste otsustas ka üllatada .. tuleb täna 500-600€ "ära anda" :(

      Comment

      • Peedu
        Jube Noob
        • Aug 2009
        • 179

        #4473
        Re: Leits - elu on lill

        Mis seis sul mehaanika ja mat analüüsidega on, oled võlgu või tehtud?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4474
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas Peedu Vaata postitust
          Mis seis sul mehaanika ja mat analüüsidega on, oled võlgu või tehtud?
          tehtud :)

          Comment

          • Peedu
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 179

            #4475
            Re: Leits - elu on lill

            Nojah, eks teil ole ka võrreldes EHga natuke kergem, meil ikkagi nt kodutöödes 2x rohkem tööd.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #4476
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas Peedu Vaata postitust
              Nojah, eks teil ole ka võrreldes EHga natuke kergem, meil ikkagi nt kodutöödes 2x rohkem tööd.
              mismoodi .. EH meh II oli sama palju tööd ehitusel ja meil .. ainemaht on ju sama, mis jama sa ajad :) Sama ka eelmiste asjhadgea. . kui aine maht on sama ei saa v2hem olla midgai, meil pole v2hemalt olnud

              Comment

              • Peedu
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 179

                #4477
                Re: Leits - elu on lill

                Aine maht aine mahuks, kuid mul on nt kursusetöödelgi kirjas, et VE õpilastele pole kohustuslik.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4478
                  Re: Leits - elu on lill

                  agga kui ma tlen homme kysin su k2est kuidas projekteerida mingi x kylale veevarustust ... and siis ,. et meile ei opetatud seda ... sa vordled veits vordlematut

                  Comment

                  • Peedu
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 179

                    #4479
                    Re: Leits - elu on lill

                    Sa võrdled natukene valesti nagu erialasid ka. Siiski teie tööks on trasside projekteerimine ja sellega kaasnev, meil vastupidiselt üldehitus. Muidugi on meil täpselt 100% samasuguseid aineid, kuid peab arvestama, et osades kohtades tehakse lihtsalt teil asi kergemaks, kuna teil pole seda vaja nt.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #4480
                      Re: Leits - elu on lill

                      sai kerge võtt tehtud jälle vahepeal, nüüd on lakbox täidetud :D

                      Comment

                      • MrRiver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 735

                        #4481
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                        sai kerge võtt tehtud jälle vahepeal, nüüd on lakbox täidetud :D
                        Parmud.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #4482
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                          sai kerge võtt tehtud jälle vahepeal, nüüd on lakbox täidetud :D
                          Lolz, Mis täna toimub?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4483
                            Re: Leits - elu on lill

                            ma olin 2. p2eva pohmellis .. m otleisn et suudan juba m2ngida, kuid kahjuks mitte .. joomine on ikka paha+

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #4484
                              Re: Leits - elu on lill

                              ei ole

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4485
                                Re: Leits - elu on lill

                                Mõtlexsin, et mis oddse ma peaks saama kui ma oleksin jaanip2evani kaine? mu murdumis % on ajuvabalt suur, mingi 1:10 min seega ?

                                Comment

                                Working...