Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #16
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kui seal 200$-ga uut kuud alustada siis riskantne tunne vms pold?Ses suhtes,et isegi parim mängija võib selle varatsiooni tõttu kaotada või ikka kõrvale ka pandud?

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #17
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Kui seal 200$-ga uut kuud alustada siis riskantne tunne vms pold?Ses suhtes,et isegi parim mängija võib selle varatsiooni tõttu kaotada või ikka kõrvale ka pandud?
      Standard oli $600'ga alustada, sellega nl50 mängida kuni 300'ni, siis nl30 mängida kuni 180'ni ja siis paanikasse sattuda. Eks ma siis laenasin ennast jälle 600 peale, tegin kuu lõpuks "imesid" sellest, siis raiskasin ära + korteriüür kuu alguses ja rinse & repeat. Mu liferoll management ja sellest tulenevalt BRM on eluaeg täiesti jubedad olnud, aga natuke on progressi hõngu tunda.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #18
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Sounds good to me.
        Mõnus pohheemlase elu tundub,kaifff:)

        Sa oled vist päris kursis seal kõige toimuvaga ja kuidas hakkama saada,ses suhtes,et ma kuskil võõras riigis ei julgeks küll nii "gamblida"
        Last edited by qbj0hn; 30.03.11, 19:03.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #19
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Noor ja loll pigem :D.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #20
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Standard oli $600'ga alustada, sellega nl50 mängida kuni 300'ni, siis nl30 mängida kuni 180'ni ja siis paanikasse sattuda. Eks ma siis laenasin ennast jälle 600 peale, tegin kuu lõpuks "imesid" sellest, siis raiskasin ära + korteriüür kuu alguses ja rinse & repeat. Mu liferoll management ja sellest tulenevalt BRM on eluaeg täiesti jubedad olnud, aga natuke on progressi hõngu tunda.
            Skilliga mees, kellel gamblerit ka sees. :)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #21
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Eks ma olen siis esimene kes küsib aga palju naiste peale kuus raha läheb?
              /Ja palju keskmiselt üks tüdruk üldse maksab?
              Last edited by Romka; 30.03.11, 19:40.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #22
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Tal on püsisuhe seal!

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #23
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Tal on püsisuhe seal!
                  LOL.

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #24
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Tal on püsisuhe seal!
                    Ja palju see maksab seal?

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #25
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Algselt postitas Romka Vaata postitust
                      Eks ma olen siis esimene kes küsib aga palju naiste peale kuus raha läheb?
                      /Ja palju keskmiselt üks tüdruk üldse maksab?
                      Kuna ma oma meelelahutuse peale kuluvaid summasid kipun tahtlikult ära unustama, et kergem elada oleks endal, siis pole aimugi ausalt öeldes. Kui ma pakkuma peaks, siis võib-olla $300-400.

                      0-3000($100) bahti vahemikus. Maksad üldiselt selle eest, et naine ära läheks. Eks siin variante on mitmeid. Räpased/odavad hoorad, kes tänaval töötavad, go-go baarid kallimate hindadega, beer barid ja klubid freelancerite ja keskpäraste hindadega. Freelanceritele ei pea reeglina midagi maksma kui sa just 60-aastane Klaus saksamaalt ei ole, aga siis peab ikka vaeva ka nägema või pidevalt valetama. Dinner+movie jms. asjade eest maksad ikka, nii et üsna sama teeb välja.

                      Camu leveldab obv, ma ei ole (siin) väga suhete fänn.
                      Last edited by Spewmonkey; 30.03.11, 23:27.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #26
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        Sain aru, et ta leveldas obv :).

                        Osta omale fotokas ja tee sellest üks parimaid blogisi tänu sellele

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #27
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Kuigi kui selle püsisuhte teemale tagasi tulla, siis siin rent-a-girlfriend töötab üsna vabalt, lepid naisega mingi sümboolse numbri kokku a'la nädala peale ja siis ta ei lahku kordagi kui sa ei taha. Üsna retarded küll imo, aga Klauses gonna Klaus.
                          Fotokat on mult korduvalt küsitud, aga ma ausalt öeldes ei viitsi üldse pilte teha, nii et meh dunno. Äkki kunagi tuleb tahtmine.

                          Internetist paar hädist pilti leidsin, kohast, kus ma enne elasin.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Sick-sick maja, süda tilkus verd küll kui sealt välja kolima pidin. Basseinist vasakule jäi mullivann, kus iga pühapäev sai kokteile lürbitud kui koristajale korteri vabaks pidi tegema. Mullivanni kõrval oli mingi BBQ nurk. Lisaks saun, mida ei näinud küll eriti mõtet kasutada, aga no põhimõtte pärast oli olemas ikka. Paar korrust allpool kodukino ja jõusaal. Mõnus hubane 8-kordne, 5min suuremast melust eemal.
                          Last edited by Spewmonkey; 31.03.11, 00:06.

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #28
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Sick! Mis üüri maksis?

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #29
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Haha, nuts jutt! Pilte vaadates on küll siuke tunne, et milleks üleüldse siin Eestis tiksuda.. Palju rent oli sellel kohal, btw?

                              // Romka jõudis ette

                              Ahjaa, millal FR pealt 6maxile liikusid? Kui mälu ei peta, siis vanasti grindisid ju nitringi?
                              Last edited by fyte; 31.03.11, 00:25.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #30
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Sick! Mis üüri maksis?
                                $1.1k kopikatega, 2-bedroom 110m2. Kuna sõber Hong Kongi õppima läks ja isegi studiod samas majas ka minimaalselt $850 maksid, siis ei raatsinud üksinda võtta.

                                Comment

                                Working...