"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #301
    Re: "375"

    Päeva kokkuvõte:

    Yep, ikka veel NITgrindimisest kopp ees, istusin kyll 6-7 lauda, aga no kuradi igav on
    ja nagu n2ha, kopp nii ees, et 73st k2est piisas, kusjuures 0 k2tt showdownini, no come on?!





    Aga see on pokkerimängija võlu, et teeb, mida tahab, siis kui tahab ja nii palju kui tahab, seega hyppasin kiirelt korra NL50 HUsse actionit otsima:





    Lisaks sai t2na ratas v2lja toodud, 2ra puhastatud ja v2ike tiir tehtud ning just l6petasime Terminaator 2 vaatamisega ja nyyd algab Top Gear.

    Have fun!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #302
      Re: "375"

      Kolme rattaline ratas või abiratastega?

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #303
        Re: "375"

        Kolmerattaline ja abiratastega.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #304
          Re: "375"

          http://www.youtube.com/v/X0QSoAWBe-8&hl=en&fs=1





          SEE VEND EI OLE PÄRIS !!!

          ROFL KUI HEA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D




          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #305
            Re: "375"

            Jah, lõpetasin just selle inimesega mängimise. Enne seda olin kokku saanud ei rohkem,
            ega vähem kui 5 hit-and-runneriga.

            Aga täpsemalt sellest viimasest headsupist:

            Poiss tõmbas 6 korda riverisse masti,
            kusjuures iga kord oli mul endal käsi ning nendest kolm korda tõmbas ta
            runner-runner masti, kui ma olin pfr, flopis ja turnis cbetinud.

            Max buyin oli lauda $50, selleks ajaks,
            kui donk tühjaks sai tehtud ja lauast lahkus, istusin mina lauas $117ga.

            Siiski kaotasin selles headsupis kokku $0.34.
            Rake'i võite ise kokku arvutada.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #306
              Re: "375"

              coca liikuvad tilu lilud on ägedad.

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #307
                Re: "375"

                Algselt postitas pikk28
                coca liikuvad tilu lilud on ägedad.
                ei ole

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #308
                  Re: "375"

                  Mõelge ühe tüütu inimese peale oma msni listis ja mõelge kui peaksite tema logid kõik läbi lugema :D
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #309
                    Re: "375"

                    Algselt postitas ment52
                    ei ole
                    mõtlen teostust mitte sisu obv

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #310
                      Re: "375"

                      Algselt postitas ment52
                      ei ole
                      ment, mida paugud, pakud 1000$? Kui EI, siis tõmba na**i

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #311
                        Re: "375"

                        Algselt postitas hotcocacola
                        ment, mida paugud, pakud 1000$? Kui EI, siis tõmba na**i
                        ment teeb Sulle anaalnoomituse

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #312
                          Re: "375"

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          ment teeb Sulle anaalnoomituse
                          palun youtube'i linki, üldiselt mind gayporn ei huvita aga antud juhul vaataks huviga, kuidas sauaga kuuma cocat segatakse

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #313
                            Re: "375"

                            inspektor kukeke avastamas anatoomiat ? ;D

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #314
                              Re: "375"

                              Päeva kokkuvõte:

                              Kõige haigem päev üldse Starsi ajaloos minu jaoks. Päev otsa tagusin jälle headsuppi ja noh
                              esimene kutt luckis, teine kutt luckis. Jooksid ära. Kolmas kutt sai 100 käe jooksul 2 rida ja 3 seti,
                              kusjuures minul oli ka iga kord hea käsi. Järgmise 500 käe jooksul sain ma kogu raha talt tagasi,
                              aga rakei tõttu siiski üle 30 taala miinust. Niih, järgmine kutt, HIT and...RUN...ning viimane kutt,
                              noh, temaga oli 3 stacki peale 60:40 olukorda minu kasuks, millest kõik kaotasin.

                              Ehk siis kordan, kõige jubedam päev oli ja kogu selle pasa tulemusena, mis krae vahele
                              raputati, tegin veel eriti jubedat mängu ise ka(seda on näha ka NSD joonest, mis muidu on jooksnud 0-telje lähedal). Väga-väga tildis praegu ja poodi õlle järele:


                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #315
                                Re: "375"

                                Ma ei ole kindel aga ma arvaks, et HU on ainus mäng, kus non-SD winnings peaks olema plussis, sest seal sa ei saa tõesti showdowni peale mängida ning isegi fishide vastu pead oma stäkid tihti sisse ajama puhtalt drawdega või valuebettima väga-väga thinnilt.

                                Comment

                                Working...