"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #226
    Re: "375"

    ROFL, n1 !! :D V2hemalt osad meist pole oma huumorisoont kaotanud.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #227
      Re: "375"

      rahunege maha :D
      fakt on see, et lebovendonwannabe666 peaks olema viimane inimene, kes räägib bannist...

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #228
        Re: "375"

        tra ma ei saa aru kes on lebovennawannabe.....keegi võiks valgustada......

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #229
          Re: "375"

          Algselt postitas hotcocacola
          rahunege maha :D
          fakt on see, et lebovendonwannabe666 peaks olema viimane inimene, kes räägib bannist...
          Äkki selgitad oma kolme punkti (...) tagamaid?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #230
            Re: "375"

            mis case teil nende nimedega on üldse ???

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #231
              Re: "375"

              Algselt postitas hotcocacola
              rahunege maha :D
              fakt on see, et lebovendonwannabe666 peaks olema viimane inimene, kes räägib bannist...
              Asi ei ole bannimises, vaid selles, et uute liikmete üle ei ole vaja hakata nalja tegema.

              Comment

              • mihkel88
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 140

                #232
                Re: "375"

                wannabe on lihtsalt mingi tont, kes tahab lebole ära panna ...väga imeliku viisi on valinud, suht solvav ja mitte üldse naljakas. Viimane vend kes bännist peaks kobisema midagi.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #233
                  Re: "375"

                  a nüüd selge.
                  see ju meie pull ehk udusolevsille ehk lebo....

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #234
                    Re: "375"

                    Algselt postitas mihkel88
                    wannabe on lihtsalt mingi tont, kes tahab lebole ära panna ...väga imeliku viisi on valinud, suht solvav ja mitte üldse naljakas. Viimane vend kes bännist peaks kobisema midagi.
                    metsapull pole kindlasti tont. suht norm tyyp tundub
                    sry lebokas et sinu päevikut risustasin.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #235
                      Re: "375"

                      mhmh, meil hakkas scoop praegu, et hiljem vaatab. Kui originaalsele lebole see ei meeldi, siis peaks mingi kompromissi nimevahetuses leidma(me saame väga lihtsalt muuta nimesid).

                      Mulle tundub küll, et metsapulliga tegu pole.

                      Comment

                      • mihkel88
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 140

                        #236
                        Re: "375"

                        pole aimugi mis ta eelnevad aliased on olnud, hindan praeguse screenname põhjal

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #237
                          Re: "375"

                          Algselt postitas lenC
                          mhmh, meil hakkas scoop praegu, et hiljem vaatab. Kui originaalsele lebole see ei meeldi, siis peaks mingi kompromissi nimevahetuses leidma(me saame väga lihtsalt muuta nimesid).
                          Ise ta pakkus taolise nime välja, aga minu poolest võib nime küll ära vahetada.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #238
                            Re: "375"

                            pane PM-iga uus nimi ja saab teema õigele rajale tagasi.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #239
                              Re: "375"

                              Algselt postitas LebovendOnWannabe666
                              Asi ei ole bannimises, vaid selles, et uute liikmete üle ei ole vaja hakata nalja tegema.
                              Vaata kui inimene on suutnud endale sebida mingisuguse pokkeriabiprogrammi, aga ei suuda k6igest muust pokkeriga seostuvast yldse aimugi saada, fuck, ei suuda isegi 6iget teemat leida, kuhu oma mure postitada,
                              siis see inimene on minu jaoks idioot. Ja idiootide yle mulle meeldib alati nalja visata.


                              Mis puutub sinu nimesse, siis päris sellist nime ma ei ole kyll kellelegi soovitanud aga kui leiad, et olen, siis j2rgmiseks soovitan sul peaga vastu ahju joosta ning siis p2rast seda soovitan veel kolm korda peaga vastu ahju joosta.

                              Ning l6petuseks soovitan sul mitte seda p2evikut siin lugeda.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #240
                                Re: "375"

                                nintendo_wii?

                                Comment

                                Working...