"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #181
    Re: "375"

    Leidsin ka ülesse lauast, ilus lisa BR'le tulemas. Edu!

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #182
      Re: "375"

      m2rkasin jah, et p2ris mitu nuhki juba lauas spammimas eesti keelt ja vaatamas, kuidas
      ma j2rjest kuivan seal, hehe. Ootan, et saaks positsioonis mingite kaartidega lykata, aga
      alati keegi j6uab enne mind raise 2ra teha.

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #183
        Re: "375"

        mitu rebuyd?

        congratz

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #184
          Re: "375"

          Et siis jah miski 1200 taala umbes, 7. koht. Viimane käsi oli standard ma ultralowga
          88 vs KK ja kuigi fanbase oli taga, siis nende spam chatis 8t flopi, turni ega riverisse
          ei toonud ja nii ta jäi.

          Oleks muidugi miski 400 taala rohkem saanud, kui paar kätt enne minu langemist
          poleks highstackeri QQ kaotanud yhe teise shortstackeri kahele lowcardile. :/

          Kokkuvõtteks ütlen, et enda mänguga jäin ülimalt rahule, kohe turna alguses tegin ühe
          suckoudi ja kespaigas sain Ax VS AK spliti ja sellega asi piirdus. Seekord jäi siiski
          ära veel lebovenna hiilgehetk.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #185
            Re: "375"

            Eile ja täna sai veel igasuguseid turniire toksitud. Projekt "Pohhuilt Bustoks"(ehk Triobeti viimased 100 euri
            11 euriste SNGdega maha pelada) lõpuks õnnestus. Kahjuks peab lähiajal uue sarnase projekti käivitama, sest suutsin ennast 5 päeva SNG grindiga viia SNG Ranking League Silver tabelis 8ndale kohale. Eks siis
            homse ja ülehomsega langen, aga 15 sekka jään niikuinii, sealt saan pileti freerollile, kus osaleb 20 inimest,
            sealt omakorda saan pileti kuskile live evendile ja sealt saan palju raha. Lisaks saan rakebacki üle 160 taala.

            Ning uhh ohh, Starsis on täna siis Turbo Takedown. Suurima prize pooliga turniir, mida ma eales mänginud olen ning oleks ju tore, kui seal miskit head juhtuks.

            Kapuuts pähe ja tagasi grindima!



            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #186
              Re: "375"

              sa näed välja nagu gay-isasmurf :D

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #187
                Re: "375"

                Jah, ma tean, et Smurfid on su nõrkus.
                Aga siiski, see on mu tavapärane rahategemisnägu, nii ma grindingi.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #188
                  Re: "375"

                  Oeh, ma olen idioot. No lihtsalt fucking idioot. Suutsin ikka ennast välja bluffida
                  Turbo Takedownilt average stackiga. JJga otsustasin minna agressiivseks turnis, kus tuli maha teine
                  ärtu ning turnis jätkata agressiivsusega, kus tuli maha kolmas ärtu ja vastane
                  tegi lihtsa calli paardunud lauaga ja näitaski kaht lisaärtut. Oleks võinud ju edasi teha
                  solid tight mängu ja kasvõi neid esimesi rahakohti puudutada seal, mis pole üldse
                  keeruline, aga ei, mul on vaja fucking herot jälle mängida. Nüüd olen kurb.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #189
                    Re: "375"

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #190
                      Re: "375"

                      Algselt postitas lebovend
                      JJga otsustasin minna agressiivseks turnis, kus tuli maha teine
                      ärtu ning turnis jätkata agressiivsusega, kus tuli maha kolmas ärtu ja vastane
                      tegi lihtsa calli paardunud lauaga ja näitaski kaht lisaärtut.
                      :o

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #191
                        Re: "375"

                        Algselt postitas Imric
                        8=====D :o

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #192
                          Re: "375"

                          Reraisesin Sind NL25's AA'ga eile :D Nothing personal ;D

                          Ning mulle jagati kohe järgmine käsi ka AA, lootsin nii väga, et raised uuesti ja saan uuesti 3 beti panna, siis olexid mõelnud, et krt ma norin Sind ja mulle oma stacki andnud :D

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #193
                            Re: "375"

                            instamuckisin KK.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #194
                              Re: "375"

                              Algselt postitas lebovend
                              instamuckisin KK.
                              kui sa nii teeksid, siis sa peaks olema hero/koka/lsd üledoosi all :D

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #195
                                Re: "375"

                                Uuendus:

                                Ei midagi uut, ei beadi ikka veel midagi.
                                set vs overset, AK vs AJ riverisse jms. -2BI

                                Comment

                                Working...