"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #781
    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Joey Cada mängis 2p2-st spamziga 5k-seid starsis võitis 8-0 ja 9-nda kaotas ning instadeclinis !

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #782
      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

      kas ta on ****?

      Comment

      • MrRiver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 735

        #783
        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
        kas ta on ****?
        Jep

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #784
          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

          said jälle tarre w

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #785
            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

            haba klahvi, troll

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #786
              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              alaska, kas nad sellega mitte siis ei tunnista iseendale, et nad on sitad m2ngijad? kui "luck p88rdus ja ma enam ei m2ngi", siis j2relikult nad tunnistavad, et nad vajavad lucki, et m2ngu beatida vms. ma ei tea, mulle iga 10s inimene mainib midagi mu avatari kohta(seal on emopoisist headshot) ja seletavad kui head nad on ja kui sitt ma olen. ehk siis nad peaks tahtma minuga edasi ju m2ngida.
              Tegelikult ma kujutasin ette, et need vastased on suht sarnased tüüpilisele automaadihundile olympicus, kus omavaheline jutt käib pidevalt stiilis "see masin enam ei anna, nüüd tuleb oodata ja siis uuesti proovida".

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              Joey Cada mängis 2p2-st spamziga 5k-seid starsis võitis 8-0 ja 9-nda kaotas ning instadeclinis !
              Kas see mitte Eastgate polnud?

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #787
                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                jep, my bad. Eastgate oli see jep !

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #788
                  Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                  Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                  Joey Cada mängis 2p2-st spamziga 5k-seid starsis võitis 8-0 ja 9-nda kaotas ning instadeclinis !
                  see oli nii ammu ju

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #789
                    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Tegelikult ma kujutasin ette, et need vastased on suht sarnased tüüpilisele automaadihundile olympicus, kus omavaheline jutt käib pidevalt stiilis "see masin enam ei anna, nüüd tuleb oodata ja siis uuesti proovida".


                    lol.
                    minu jaoks on utoopiline, kuidas saab yldse nii m8elda. mulle lihtsalt ei j6ua kohale.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #790
                      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                      Viskas see breakeven nyhkimine yle, vaatasin et k6rgema limiidi jaoks 25 buyini olemas, proovime seal siis m2ngida "kus austatakse mu raisesid :D"

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #791
                        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                        Leidsin veel ühe 2.5k profitiga venna endal vastast:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #792
                          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                          võta sama strateegia ning uuel kuul omad +2,5k graafikut


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #793
                            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                            HUst 6maxi üle minek + ainult 1 suurem viga + heater:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #794
                              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                              paremklikk graphil->save image as

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #795
                                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                                paremklikk graphil->save image as



                                Nice graph btw!

                                Comment

                                Working...