"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Tere, proovin täna järjekordset shotti võtta. Seekord olen veidi targem, olles lugenud läbi "Poker Mindseti". Loomulikult üks kord lugemist võib jääda väheks ja mõnele ei pruugi piisata ka 100st korrast. Seepärast raamatut lugedes tegin pidevalt igasuguseid märkmeid ja panin tähele ka, mis ma enda juures saan muuta.
    Veel pean siin väikest päeviku taolist asja lootes, et äkki aitab see kuidagi kohusetundele ja distsipliinile kaasa.

    Siia kirjutan 4 põhilist tehnilist muudatust mängimise ajaks:

    - Päeva stoploss 2 buyini.
    - Vastavalt olukordadele kaitsen edaspidi oma kätt vähem ja proovin välja pigistada maksimumi. Käe liigne kaitsmine ei ole optimaalne mäng!
    - Vähendan segavaid faktoreid, mis just mind eriti on seganud, sealhulgas: ei brausi Internetis, login välja MSNist ja proovin vähem refreshida HEMi graafikut.
    - Teeme notesid, notesid, notesid!

    Ülejäänud märkmed ja igasugused mõtteviisi parandamised jätan siiski enda arvutisse ja pähe.

    Algus saab eriti raske olema, sest sisse kandsin €38 ja hüppan kohe poolikute buyinidega $NL10sse. Olen tagasi kodus e Triobetis ja samuti olen tagasi 6maxis ning eelneva 9 laua asemel jätkan siit esialgu 5 lauaga.

    Ning juhul kui algus läheb hästi, siis selleks puhuks väike tulevikuplaan ka valmis tehtud:

    $0-$500 - NL10
    $500 - NL20(tagasi NL10sse $400 peal)
    $1500 - NL50(tagasi NL10sse $1300 peal), esimene nädal mängin iga õhtu ainult tunnikese seal, teine nädal kaks jne. Ülejäänud aeg ikka eelmist limiiti.

    Ja nüüd esimesele grindimisele!
    Last edited by lebovend; 01.04.10, 14:33.
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2
    Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

    Sven21 blogi järgides olen ma aru saanud, et stoploss ei pruugi kõige õigem otsus olla. Küll aga on seda kaks teist: STOPTILT JA STOPGAMBLE !!!

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #3
      Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

      Jah, stoploss ei ole pro-like liigutus. Ses suhtes, et kui sa oled saavutanud selle taseme, et sind järjestikused kaotused ei mõjuta üldse, siis miks mäng lõpetada. Aga mina kahjuks pole veel nii tugeva iseloomuga, eks proovin liikuda sinnapoole.

      Esimene sess läks väga edukalt ja loomulikult võib süüdistada ainult kaarte selles.

      [img width=750 height=416]http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/UAsess1.jpg[/img]

      Aga siiski olen nõrdinud, sest nagu graafikult näha on NSD jooneke ikka -liiga- miinuses. 600 käe peale 10 taala NL10s kaotada on ju tsipa liiga palju. Lähen kohe uurin HEMis kaotatud NSD käsi. Muudatusi vast ei hakka kohe ellu viima shorttermi puhul, kuid kui aus olla, on mu NSD joon koguaeg ikka liiga katastroofne olnud...hmm.

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #4
        Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

        2bi on stoplossiks minu arust vähe. Aga muidu edu bankrolli kasvatamisel.

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #5
          Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

          Algselt postitas lebovend
          Aga siiski olen nõrdinud, sest nagu graafikult näha on NSD jooneke ikka -liiga- miinuses. 600 käe peale 10 taala NL10s kaotada on ju tsipa liiga palju. Lähen kohe uurin HEMis kaotatud NSD käsi. Muudatusi vast ei hakka kohe ellu viima shorttermi puhul, kuid kui aus olla, on mu NSD joon koguaeg ikka liiga katastroofne olnud...hmm.
          Ärrrrrrrr plurrrrrrrrr MÄÄÄÄÄÄÄÄ

          Non showdowni on võimalik tõsta floatimisega ja valetownimisega TAG vastaste vastu, kellel on olemas FOLD nupp. TAG saab aru, et sa ei 3 barrelda bluffiga. TAG saab aru, et tal ei ole mõtet Broke minna TPTK tüüpi käega ja ta foldib selle enamasti. Keda sa NL10-NL25 tahad käe pealt ära bluffida, kas callingstatione.... NIT-e , kes on äkki üliagresiivseks muutunud? FISH-e, kes kindalsti foldivad oma marginaalse käe alati alati ja igavesti?

          Kui palju solid TAG vastaseid sa NL10s näed?

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

            mis ärrrrrrr plurrrrr t2hendab?:D mingi pokkeritermin?

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #7
              Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

              Algselt postitas lebovend
              mis ärrrrrrr plurrrrr t2hendab?:D mingi pokkeritermin?
              urban dictionary`st ei vaatanudki :o ... Tähendab, et vaevad pead valede asjadega

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                Mis toas mängid? See jäi mainimata?

                Comment

                • Metsapull

                  #9
                  Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                  Algselt postitas antnx
                  Mis toas mängid? See jäi mainimata?
                  Triobetis mängib. See kuskil esimes posti keskel kirjas ka.

                  Comment

                  • Aristotep
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #10
                    Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                    Liiga palju vahite neid jooni. Ei oma suurt vahet, kas raha tuleb sul SD või NSD pealt.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #11
                      Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                      Minu uueks eesmärgiks saab Arise bankrollist enda rolliga yle joosta järgneva kahe kuu jooksul!

                      Comment

                      • Aristotep
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #12
                        Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                        Sinu hetkegraafikut vaadates pead sa tempot kõvasti lisama :P

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #13
                          Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                          ei, kuidas sa ei taju. Sa l2hed tilti ja su winning rate.ee on kuu aega järjest 0.0/100le.
                          samal ajal pumpan ma 10BB/100'ga m88da sinust.

                          ei tglt kui reaalne olla, siis sellise -EV graafikuga on t6esti raske midagi kiiresti aretada:
                          [img width=750 height=468]http://web.zone.ee/viitkar/uusperiood.jpg[/img]

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #14
                            Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                            Kas sa ei arva, et sinusugusel heal agressiivsel mängijal oleks mõtekam laenu võtta ja nl200 mängima minna? Micros on ju mõttetu kaardi ootamine ja üleüldse luckfest, bustoks minek garanteeritud.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #15
                              Re: Lebo siin, Lebo seal, hoidke Lebo mindsetil silma peal.

                              millest sellisel hetkel selline nilbe sarkasm? :S

                              Comment

                              Working...