Tere, proovin täna järjekordset shotti võtta. Seekord olen veidi targem, olles lugenud läbi "Poker Mindseti". Loomulikult üks kord lugemist võib jääda väheks ja mõnele ei pruugi piisata ka 100st korrast. Seepärast raamatut lugedes tegin pidevalt igasuguseid märkmeid ja panin tähele ka, mis ma enda juures saan muuta.
Veel pean siin väikest päeviku taolist asja lootes, et äkki aitab see kuidagi kohusetundele ja distsipliinile kaasa.
Siia kirjutan 4 põhilist tehnilist muudatust mängimise ajaks:
- Päeva stoploss 2 buyini.
- Vastavalt olukordadele kaitsen edaspidi oma kätt vähem ja proovin välja pigistada maksimumi. Käe liigne kaitsmine ei ole optimaalne mäng!
- Vähendan segavaid faktoreid, mis just mind eriti on seganud, sealhulgas: ei brausi Internetis, login välja MSNist ja proovin vähem refreshida HEMi graafikut.
- Teeme notesid, notesid, notesid!
Ülejäänud märkmed ja igasugused mõtteviisi parandamised jätan siiski enda arvutisse ja pähe.
Algus saab eriti raske olema, sest sisse kandsin €38 ja hüppan kohe poolikute buyinidega $NL10sse. Olen tagasi kodus e Triobetis ja samuti olen tagasi 6maxis ning eelneva 9 laua asemel jätkan siit esialgu 5 lauaga.
Ning juhul kui algus läheb hästi, siis selleks puhuks väike tulevikuplaan ka valmis tehtud:
$0-$500 - NL10
$500 - NL20(tagasi NL10sse $400 peal)
$1500 - NL50(tagasi NL10sse $1300 peal), esimene nädal mängin iga õhtu ainult tunnikese seal, teine nädal kaks jne. Ülejäänud aeg ikka eelmist limiiti.
Ja nüüd esimesele grindimisele!
Veel pean siin väikest päeviku taolist asja lootes, et äkki aitab see kuidagi kohusetundele ja distsipliinile kaasa.
Siia kirjutan 4 põhilist tehnilist muudatust mängimise ajaks:
- Päeva stoploss 2 buyini.
- Vastavalt olukordadele kaitsen edaspidi oma kätt vähem ja proovin välja pigistada maksimumi. Käe liigne kaitsmine ei ole optimaalne mäng!
- Vähendan segavaid faktoreid, mis just mind eriti on seganud, sealhulgas: ei brausi Internetis, login välja MSNist ja proovin vähem refreshida HEMi graafikut.
- Teeme notesid, notesid, notesid!
Ülejäänud märkmed ja igasugused mõtteviisi parandamised jätan siiski enda arvutisse ja pähe.
Algus saab eriti raske olema, sest sisse kandsin €38 ja hüppan kohe poolikute buyinidega $NL10sse. Olen tagasi kodus e Triobetis ja samuti olen tagasi 6maxis ning eelneva 9 laua asemel jätkan siit esialgu 5 lauaga.
Ning juhul kui algus läheb hästi, siis selleks puhuks väike tulevikuplaan ka valmis tehtud:
$0-$500 - NL10
$500 - NL20(tagasi NL10sse $400 peal)
$1500 - NL50(tagasi NL10sse $1300 peal), esimene nädal mängin iga õhtu ainult tunnikese seal, teine nädal kaks jne. Ülejäänud aeg ikka eelmist limiiti.
Ja nüüd esimesele grindimisele!
Comment