Re: [NL10, 6max, Pacific] "375"
K-N sai joodud, seega v6tsin vastu otsuse t2na kaine olla
ja grindida kas siis miljokaks v6i bustosse. Siiamaani
on t2na niiviisi l2inud siis:
Noh, ytleme nii, et ei edenenud eriti. Ja et reede6htust tyhjust t2ita, siis
sai yle bankrolli sisse ostetud kahte turniiri.
Peale neid turna buyine ja igasuguseid huvitavaid k2si NL10s tuli see standard
"kui juba, siis juba" teema. Insta NL30 husse, seal sain vist 5 k2tt m2ngida.
See kuu on palju sitta m2ngu tehtud ja setupid on ka v6imsad olnud.
Kui turnades t2na ei hiti, tuleb j2lle yks standard pikem paus pokkkerist.
Edu teile ja edu pacificu kaluritele. Yks kala teil nyyd v2hem
.
have fun.
K-N sai joodud, seega v6tsin vastu otsuse t2na kaine olla
ja grindida kas siis miljokaks v6i bustosse. Siiamaani
on t2na niiviisi l2inud siis:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Noh, ytleme nii, et ei edenenud eriti. Ja et reede6htust tyhjust t2ita, siis
sai yle bankrolli sisse ostetud kahte turniiri.
Peale neid turna buyine ja igasuguseid huvitavaid k2si NL10s tuli see standard
"kui juba, siis juba" teema. Insta NL30 husse, seal sain vist 5 k2tt m2ngida.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
See kuu on palju sitta m2ngu tehtud ja setupid on ka v6imsad olnud.
Kui turnades t2na ei hiti, tuleb j2lle yks standard pikem paus pokkkerist.
Edu teile ja edu pacificu kaluritele. Yks kala teil nyyd v2hem
.have fun.
, K
, 6
TC
Comment