"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #586
    Re: [NL10, 6max, Pacific] "375"

    K-N sai joodud, seega v6tsin vastu otsuse t2na kaine olla
    ja grindida kas siis miljokaks v6i bustosse. Siiamaani
    on t2na niiviisi l2inud siis:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Noh, ytleme nii, et ei edenenud eriti. Ja et reede6htust tyhjust t2ita, siis
    sai yle bankrolli sisse ostetud kahte turniiri.

    Peale neid turna buyine ja igasuguseid huvitavaid k2si NL10s tuli see standard
    "kui juba, siis juba" teema. Insta NL30 husse, seal sain vist 5 k2tt m2ngida.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    See kuu on palju sitta m2ngu tehtud ja setupid on ka v6imsad olnud.
    Kui turnades t2na ei hiti, tuleb j2lle yks standard pikem paus pokkkerist.
    Edu teile ja edu pacificu kaluritele. Yks kala teil nyyd v2hem .

    have fun.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #587
      Re: "375"

      Esimene turniir l2bi. 233 seast sai l6petatud 15ndana.

      QQ vs AA preflop allinid aka liiga standard.
      Flopis s2ras Q, syda j2ttis l88gi vahele "tra kas tegelt ka tuleb
      yle poole aasta mingi suurem hit, kas tglt ka ma luckisin praegu
      otsustavas kohas 2ra selle krdi setup k2e? KAS TGLT KA?!"
      ja siis turni kukkus ikka A ja out.

      teises turnas tuli 506 osalejat, 195 alles, ma 105.

      [youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/u8XVlAIm6O0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/u8XVlAIm6O0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
      [/youtube]

      shove it, shove it.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #588
        Re: &quot;375&quot;

        AK vs KK vs KQ ja out teises turnast ka.
        Nii et kaks buyini NL30HUs 2ra vaja kinkida ja siis pausile.

        EDIT: keegi tahab mikogoga tulla h2vingut kaema?
        EDIT2: esimene buyin kadunud, 3bettisin AJga, callis mind 4 highga ja kaotus TTP vs 4 high flush. GG, moron.
        Last edited by lebovend; 19.02.10, 23:30.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #589
          Re: &quot;375&quot;

          Eilsest allesj22nud 1 buyinist sai headsupiga tehtud 10 buyini.


          l6pp oli nii l2hedal juba, heh!

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #590
            Re: &quot;375&quot;

            T2na ei saagi pacificus NL30 hud teha. t2iesti absurd. kokku seal on
            mingi 6 venda. 2ga olen proovinud, breakeven miinus rake seis nondega.
            ylej22nud 4ga pole 5 k2ttki m2nginud, aga nad lihtsalt ei m2ngi minuga,
            kuna ma olen fullbuyiniga lauda istunud. v2hemalt yks nii ytles.

            ja mis nyyd? sygan mune?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #591
              Re: &quot;375&quot;

              sa ei tea bumhuntimisest mitte *******

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #592
                Re: &quot;375&quot;

                alternatiiv sul mängimisele ju täitsa mehelik. :)

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #593
                  Re: &quot;375&quot;

                  Mängi 6maxi kuni vastast ootad.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #594
                    Re: &quot;375&quot;

                    anyways, kui kell 6htusse j6udis, oli
                    vastaseid kyllaga. Aga t2nane HU oli v2ga
                    swongine.

                    tuleb hittida turkas hoopis. 5k turka l6ppes ysna
                    standardilt lauadongi vastu. 6nneks oli piisavalt
                    luckboxi et 50k guaranteed ($80 buyin) turkale
                    satikaga pilet hittida.

                    yldiselt ma ei tea kyll yhtegi p6hjust, miks ma
                    ei peaks mingit personal rekord hitti t2na saama.

                    EDIT: algas ja asjandusel on pea 10k overlay. kuldne.
                    Last edited by lebovend; 21.02.10, 20:38.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #595
                      Re: &quot;375&quot;

                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      anyways, kui kell 6htusse j6udis, oli
                      vastaseid kyllaga. Aga t2nane HU oli v2ga
                      swongine.

                      tuleb hittida turkas hoopis. 5k turka l6ppes ysna
                      standardilt lauadongi vastu. 6nneks oli piisavalt
                      luckboxi et 50k guaranteed ($80 buyin) turkale
                      satikaga pilet hittida.

                      yldiselt ma ei tea kyll yhtegi p6hjust, miks ma
                      ei peaks mingit personal rekord hitti t2na saama.


                      EDIT: algas ja asjandusel on pea 10k overlay. kuldne.
                      how about that?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      fu

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #596
                        Re: &quot;375&quot;

                        tra see on nii naljakas, kuda kutid istuvad lauda, ma istun j2rele, nad lahkuvad, uus laud, ma j2rele ja nii edasi :D

                        yks reg hakkas pikapeale m2ngima minuga.
                        tegin herocalli, v6tsin buyini. anoh, siis
                        JJ vs AQ, 4betin teda, ta call. flop madal, bet, ta call. turn A, hit
                        and run.

                        muidu ennist oli n6us terve p2eva m2ngima minuga:d

                        igast naljakad tegelased on seal.


                        yks eestlane nt. istub 6 taalaga lauda. ma olen talt
                        kokku vast mingi 50 saanud.

                        lebovend >> hommik
                        lihvet14 >> palun ära tyyta mind sa ju näed et mul pole lootust
                        lihvet14 >> lakid ära
                        lihvet14 >> mõttetu
                        lihvet14 >> mine teise lauda
                        lebovend >> ma arvasin, et oleme s6brad
                        lihvet14 >> ei usu

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #597
                          Re: &quot;375&quot;

                          vastas on 400 k2e peale 66/0/7.0 vastane.

                          flopis ja turnis paneb minbette koguaeg. kui raisen teda, foldib sitema k2e 2ra.
                          mingi 3 tundi m2nginud temaga, alguses sain kaks buyini umbes. siis maksin
                          TP king kickeriga ta seti t2iesti kinni. t2hendab, mis ma tegema pean
                          sellise vastasega :S

                          EDIT: mm, kokku sai vist mingi 5 tundi m2ngitud 2kki. esimesed 400-500 k2tt
                          kaos ja kaardisurm. j2rgmise 300ga tyhjendasin ära ja ta j2i 142 miinusesse.

                          j2rgmisena tuli kohe uus vastane ette v6tta. see obv callis oma 8 highga 3beti,
                          cbeti, ja second barreli ning hittis riverisse oma masti 2ra. ning obv runnis.
                          go figure, ei tea mina miks nad nii teevad, aga no sitaks palju tehakse seda.

                          Siiamaani pacificus 5k k2tt NL30 HUd, winratega 14.5bb/100. Microlimiidi kohta
                          on see vist p2hh?
                          Last edited by lebovend; 22.02.10, 03:58.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #598
                            Re: &quot;375&quot;

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust

                            Siiamaani pacificus 5k k2tt NL30 HUd, winratega 14.5bb/100. Microlimiidi kohta
                            on see vist p2hh?
                            Pole hullu!

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #599
                              Re: &quot;375&quot;

                              Pane kaotuskäed üles!

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #600
                                Re: &quot;375&quot;

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Pane kaotuskäed üles!
                                mm, olen meelitatud, et keegi viitsib abi pakkuda :D

                                aga p2ris raske on ilmselt objektiivselt k2si valida ilma mingite
                                coolerite ja bad beatideta. l2hen ostan kella 2ra ja siis hakkan
                                otsima!

                                Comment

                                Working...