Re: lenC @ Stars
yea, no selle jätsin pooleli ja nillisin rankalt nl100 jaoks rulli :D Ja nüüd siis jaman omapäi. Küll sul ka ükskord see "click" ära käib(kui pole veel käinud) ja hakkad teistele peeru vahele kütma.
Algselt postitas lebovend

, 8
, K

Comment