Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

    Tere tulemast mu uude päevikusse, hakkan siia kandma oma tegemistest pokkerimaailmas. Paraku oli eelmine kuu väga kehva võitu, suutsin cashis koguni jääda miinusesse, paar turniirihitti õnneks jättis kuu plussi. Kahjuks see miinuses olemine tekitas minus tõsist ebakindlust, selle tõttu jäid ka ära plaanide realiseerimine siin foorumimaastikul - no ei sobi ju.

    Igatahes proovin uuest aastast mängida Full Ringi, põhjustel:
    • Saan mängida rohkem käsi kuus - 6-maxi üle 4 laua ei suutnud mängida, FR-s paistab et 12 lauaga saan adekvaatselt hakkama, ehk võtan mingi aeg juurdegi.
    • Ma lõpetasin oma viimase 6-maxi kuu break-evenina peale enda lolliks õppimise, analüüsimise ja sess reviewde tegemist. Kopp on ees lihtsalt.
    • Saan vajadusel abi Eesti parimatelt ja saan areneda koos Eesti tulevaste parimatega :)

    Panen siia enda jaanuarikuu eesmärgid ka, kuna ametlikku teemasse ei taha panna, sest pigem hoiaksin madalamat profiili nii downswingisel ajal.
    Minu eesmärgid jaanuariks:
    • Mängida vähemalt 50k kätt
    • Lõpetada winratega 3ptbb/100 või parem
    • Teenida $750 või rohkem
    • Teha sissekanne siia päevikusse vähemalt 5 korda
    • Osa võtta käte analüüsimisest nii siin, kui 2+2 foorumis, vähemalt üks käsi päeva kohta


    Igatahes praegu arvan, et võtsin suhteliselt kerged eesmärgid ja neid failida oleks piinlik. Ei tea, miks, aga FR-s suudan teha märgatavalt pikemaid sesse ja mõistagi, mängin tunnis ka oluliselt rohkem käsi, seega 50k kätt peaks olema jõukohane. Algseks limiidiks on NL25, loodetavasti suudan NL50-s olla paari nädalaga, kui ei saa, siis pole ka hullu.

    1.-2. jaanuari graafik, 100% FR NL25:
    [img width=750 height=536]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/1-2jaanuar.jpg[/img]
    Natuke statte ka:
    Hande: 3773
    VPIP: 15.9
    PFR: 12.5
    WWSF: 39.7
    WTSD: 22.5
    W$SD: 55.2
    AF: 2.9
    3B: 4.2
    ATSB: 32
    FBB: 86.8
    FSB: 88.5

    $ WON: 155.5
    PTBB/100: 8.2
    $/H: 23.3

    Ise leian, et positsioonini tuleb rohkem mängida, steal number kõrgemaks. Samuti ka agressiivsemaks, WWSF veidi kõrgemaks ja W$SD võib veitsa kukkuda. Tiba nitine tundun :) Samas ilma showdownita käed on veidi üle nulli. Lähipäevil mängin veel tunde järgi, siis kui üks 10k kätt koos on, analüüsin hoolega läbi.

    Edu laudades!

    -lenC
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #2
    Re: lenC @ PS

    edu, ja loodan teglt, et mu uue aasta soov sulle täide ei lähe!

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: lenC @ PS

      Hea uudis LenC, kindlasti on see päevik millel peab silma peal hoidma, eriti kui full ringi nüüd proovima hakkad, langeb see ju minu mänguga rohkem kokku. Statid on statid nagu ikka, standart nagu kõigile meeldib öelda ;D Eesmärk on selline, kus tõesti failida ei tohi


      Edu päeviku pidamises LenC,

      Tigrano

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: lenC @ PS

        väga halva aja valisid Sest starsi soft on nagu seaküna viimasel ajal, läggab nii julmalt, kuna retsilt mehi online ning paljud tulnud muudest tubadest üle, et siis ka karjääri starsi alustada.

        EDUT: edu

        EDIT2: EDUT on meelega kirjutatud, mitte leveldada!

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: lenC @ PS

          Algselt postitas ranka
          väga halva aja valisid Sest starsi soft on nagu seaküna viimasel ajal, läggab nii julmalt, kuna retsilt mehi online ning paljud tulnud muudest tubadest üle, et siis ka karjääri starsi alustada.

          EDUT: edu

          EDIT2: EDUT on meelega kirjutatud, mitte leveldada!
          No väga hullult ka ei saa ju läggida ja rohkem rahvast ei tee kunagi paha või on asi tõesti nii hull, sest ise hakkan ka starsis rolli kasvatama vaikselt

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: lenC @ PS

            ohoh, mis summast, kui v6ib kysida?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: lenC @ PS

              Algselt postitas Tigrano
              No väga hullult ka ei saa ju läggida ja rohkem rahvast ei tee kunagi paha või on asi tõesti nii hull, sest ise hakkan ka starsis rolli kasvatama vaikselt
              Kuidas ei saa?? Tahaks praegu halvasti öelda, kuna see läheb ikka väga palju raha maksma.

              1 näide, mis eile juhtus: Fishi laud, button raise, SB fold, ma BB ja sain rahad sisse. Kaotasin käe ning auto-reload ei loadinud mu stacki ära ja seega jäin SB vahele. Buttonil olles pidin maksma SB+BB või ootama 7 kätt. Teine asi, et tihti pidin lauas olema pooliku stackiga, kuna server läägab ja reload ei funka ning saad oma nutsi fishi vastu sisse aga saad pool stacki.

              Laudadesse istumine võtab rohkem aega ning fishid, kes 1 tablevad, neile mõjub see kõige rohkem ja lihtsalt lahkuvad lauast.

              On sellest vähe vä?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: lenC @ PS

                Algselt postitas ranka
                Kuidas ei saa?? Tahaks praegu halvasti öelda, kuna see läheb ikka väga palju raha maksma.

                1 näide, mis eile juhtus: Fishi laud, button raise, SB fold, ma BB ja sain rahad sisse. Kaotasin käe ning auto-reload ei loadinud mu stacki ära ja seega jäin SB vahele. Buttonil olles pidin maksma SB+BB või ootama 7 kätt. Teine asi, et tihti pidin lauas olema pooliku stackiga, kuna server läägab ja reload ei funka ning saad oma nutsi fishi vastu sisse aga saad pool stacki.

                Laudadesse istumine võtab rohkem aega ning fishid, kes 1 tablevad, neile mõjub see kõige rohkem ja lihtsalt lahkuvad lauast.

                On sellest vähe vä?
                Päris karm, tuleb kuskilt siis kärpida, näiteks max laudu 16, 24 laua asemele ;D

                Comment

                • Metsapull

                  #9
                  Re: lenC @ PS

                  Algselt postitas ranka
                  Kuidas ei saa?? Tahaks praegu halvasti öelda, kuna see läheb ikka väga palju raha maksma.

                  1 näide, mis eile juhtus: Fishi laud, button raise, SB fold, ma BB ja sain rahad sisse. Kaotasin käe ning auto-reload ei loadinud mu stacki ära ja seega jäin SB vahele. Buttonil olles pidin maksma SB+BB või ootama 7 kätt. Teine asi, et tihti pidin lauas olema pooliku stackiga, kuna server läägab ja reload ei funka ning saad oma nutsi fishi vastu sisse aga saad pool stacki.

                  Laudadesse istumine võtab rohkem aega ning fishid, kes 1 tablevad, neile mõjub see kõige rohkem ja lihtsalt lahkuvad lauast.

                  On sellest vähe vä?
                  Ma küll eriti kaua pole Starsis mänginud, aga viimasel paaril nädalal kui seal üksjagu on mängida saanud, siis hetkel küll ei meenu, et auto-reloadiga oleks probleeme olnud.
                  Aga laudadesse istumine on tõesti aeglane.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: lenC @ PS

                    auto-reload lagib tihti,
                    ajab insta tilti

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #11
                      Re: lenC @ PS

                      Algselt postitas ranka
                      Kuidas ei saa?? Tahaks praegu halvasti öelda, kuna see läheb ikka väga palju raha maksma.

                      1 näide, mis eile juhtus: Fishi laud, button raise, SB fold, ma BB ja sain rahad sisse. Kaotasin käe ning auto-reload ei loadinud mu stacki ära ja seega jäin SB vahele. Buttonil olles pidin maksma SB+BB või ootama 7 kätt. Teine asi, et tihti pidin lauas olema pooliku stackiga, kuna server läägab ja reload ei funka ning saad oma nutsi fishi vastu sisse aga saad pool stacki.

                      Laudadesse istumine võtab rohkem aega ning fishid, kes 1 tablevad, neile mõjub see kõige rohkem ja lihtsalt lahkuvad lauast.

                      On sellest vähe vä?
                      Stars plannerit kasutad? See kiirendas mul laudade avamist mingi 4x. Peamine vahe tuleb sisse kui juba istud 10+ lauas, sest ta ise avab automaatselt laua, teed kiirelt klõpsu r tähe peal ja ta ise rebuyb sisse...mitte nii, et sul 6s lauas vaja otsus teha ja samal ajal seda lauda otsida ja seal 5-6 klikki teha.

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #12
                        Re: lenC @ PS

                        paljud FR suunduvad just 6maxi, sa tegid vastupidi ;D samas ka 2p2 WGCRider, kes muidu mängis 6max läks nüüd FR üle, põhjuseks ütles ta et seal sitemad mängijad ja nende range niivõrd väike ja äraarvatav

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: lenC @ PS

                          Algselt postitas marguzz22
                          paljud FR suunduvad just 6maxi, sa tegid vastupidi ;D samas ka 2p2 WGCRider, kes muidu mängis 6max läks nüüd FR üle, põhjuseks ütles ta et seal sitemad mängijad ja nende range niivõrd väike ja äraarvatav
                          Ye, nii on kindlasti palju raskem vahetada kui vastupidi. Praegu üsna palju spotte olnud, kus lähen AJ-ga QQ7r flopil broke, sest 6-maxi regid üritasid sellist floppi ainult bluffida/floatida, paraku on FR-s neil alati(!) nuts ja NL25-s ei bluffi ükski regular mitte üldse. Üsna raske adjustida, aga seni olen veel plussis, tuleb see nit enda seest välja tuua ja rohkem foldima hakata :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: lenC @ PS

                            Algselt postitas marguzz22
                            paljud FR suunduvad just 6maxi, sa tegid vastupidi ;D samas ka 2p2 WGCRider, kes muidu mängis 6max läks nüüd FR üle, põhjuseks ütles ta et seal sitemad mängijad ja nende range niivõrd väike ja äraarvatav
                            Ära aja pada. WCG|Rider on algusest peale full-ringi mees olnud väga pikalt (koos mängisime 25NL-400NL) ning vahepeal läks mingiks ajaks 6maxi mängima.

                            EDIT: Ja ta on vägagi probleemne ja teemakohane mängija hetkel tänu www.tableratings.com saidile. Soovitan ta nime seal vaadata ja saate ehk aru miks.

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #15
                              Re: lenC @ PS

                              lugesin 2p2 seda teemat "Why do u play FR", leidsin paar huvitavat asja

                              i play FR cuz less variance
                              i can 10table without an issue
                              cuz i can play for 20hrs and make 2 hard decisions
                              cuz i can play longer cuz less mental anguish
                              cuz hand ranges are easier to read

                              Comment

                              Working...