Muusik triost

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VinQbator
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 214

    #91
    Re: Muusik triost

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    emm.. imho kõlbab AK 4betimiseks ainult CO-BB.. kui villain ja/või sina olete muudel positsioonidel, siis 3beti peale instafold..
    Positsioon on küll tähtis, aga paljalt selle pealt oma otsuseid teha küll ei tasu. Vastase omadused siin ikka tunduvalt tähtsamad.

    Comment

    • Muusik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 378

      #92
      Re: Muusik triost

      4betin ainult vendi kellel 3bet 6%+. aga jah, shoved mis vastu tulid, callisin liiga lightilt maha :(

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #93
        Re: Muusik triost

        Algselt postitas Muusik Vaata postitust
        4betin ainult vendi kellel 3bet 6%+. aga jah, shoved mis vastu tulid, callisin liiga lightilt maha :(
        No imo kui AK-ga juba 4betid, siis shove callimine pole viga.
        Jama on see, bluff4bettides shovetakse.

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #94
          Re: Muusik triost

          samas kui mulle 5bet otsa pannakse siis mida ma biidin. heal juhul saan coini ja vahest KK AA, ni et pikas perspektiivis peaks ikkagi miinusesse jääma.

          Comment

          • VinQbator
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 214

            #95
            Re: Muusik triost

            No kui bluff 4betti tahad teha siis positsioonist on AK-l valuet küll, parem calli. OOP mõtle juba enne 4betti, et kas tahad bluffida või valuet. Blufid võid ka täiesti tegemata jätta mikros ja lihtsalt foldida, kedagi niikuinii ei koti seal mida sa teed.

            Comment

            Working...