Muusik triost

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Muusik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 378

    #76
    Re: Muusik triost

    kunagi ammu üks sõber näitas mulle PKRi. seal sai mängurahaga mängitud. sitaks äge oli. mõne aja pärast said esimesed paarkend krooni triosse kantud. tegin neid 2,5 eurised 20 inimese turnasid :D 25 eegu kaupa sai pandud sinna :D ja pidevalt maha mängitud. ning siis mingi aja pärast mõtlesin cashi teha, panin 500 sisse ja hakkasin nl4 taguma. 1 table, siis 2 table jne. mitu korda olen bustoks tõmband ennast. mul on kuri komme underrolled mängida kogu aeg. siis tuleb variatsioon ja kööga :D

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #77
      Re: Muusik triost

      Jahite vilkariga fishe v :D
      Btw, mis värk sellega on, et sitaks paljudel mängijatel on location: share, midavittu nagu ? NL4s on kuradi igas lauas neid 2-3 tükki alati( 6maxis ), vaatasin just, et NL10,20 on ka neid täis, botid või mingi bug vms?
      Last edited by bi0hazard; 14.09.10, 19:29.

      Comment

      • Muusik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 378

        #78
        Re: Muusik triost

        Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
        Jahite vilkariga fishe v :D
        Btw, mis värk sellega on, et sitaks paljudel mängijatel on location: share, midavittu nagu ? NL4s on kuradi igas lauas neid 2-3 tükki alati( 6maxis ), vaatasin just, et NL10,20 on ka neid täis, botid või mingi bug vms?
        see mingi firma kes stakeb mängijaid. ma koduka aadressi ei mäleta, aga mingi mode tahtis mind ka sinna :D saatsin perse
        ja vilkaril on küll -EV minu laudadesse tulla :D

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #79
          Re: Muusik triost

          No Limit Holdem Tournament
          Prima
          8 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG mooien (105k)
          UTG+1 rich37 (846k)
          MP1 8refferee (245k)
          MP2 Aquarius72 (227k)
          CO Hero (76k)
          BTN Blekken-666 (277k)
          SB bumbarp (90k)
          BB seekrami (160k)

          Blinds: 5k/10k Ante 1k

          Pre-Flop: (23k, 8 players) Hero is CO 5 5
          4 folds, Hero raises to 74k, 2 folds, seekrami calls 64k

          Flop: 4 9 9 (161k, 2 players)

          Turn: J (161k, 2 players)

          River: J (161k, 2 players)

          Final Pot: 161k
          seekrami shows
          K A

          seekrami wins 161k (net +86k)

          Hero lost 75k


          finaallaud :(

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #80
            Re: Muusik triost

            palju $$$?

            Comment

            • Muusik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 378

              #81
              Re: Muusik triost

              125€ ainult

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #82
                Re: Muusik triost

                gratz

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #83
                  Re: Muusik triost

                  Algselt postitas Muusik Vaata postitust
                  see mingi firma kes stakeb mängijaid. ma koduka aadressi ei mäleta, aga mingi mode tahtis mind ka sinna :D saatsin perse
                  ja vilkaril on küll -EV minu laudadesse tulla :D
                  ära aja :D , mängid hästi statid sul solid, eile jäin sinuga suht BE või + isegi

                  JJ vs AQ flip (pre allinn) tuli riverisse ära J kuigi turnis oli Q.... muidu nl 10 lauad väga pehmed ikka... Vaatasin, et sul oli eile päris hea run muidu (Y)

                  Ise jäin õhtul 2bi + mingi 45 min mängisin vist või tunnike.

                  eile endal ka kaart jooksis aga keegi ei tulnud mu AK,AA, KK -dega kaasa ja korjasin väga mitmeid blinde ainult nii....

                  Agro faktor oli sul päri muhe ühes lauas 100 handi kohta 9 vist kui õigesti mäletan... ise üks päev lasin nl 4-s filmi kõrvale 6 lauaga siis sain ühes laua agro 14 peale :D ja jäin kenasti 2-3 bi +

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #84
                    Re: Muusik triost

                    tra sa töllerdad seal NL10 laudades trios mul ees
                    Kuskile minna ei saa raisk

                    Comment

                    • Muusik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 378

                      #85
                      Re: Muusik triost

                      sain nl20 mingi doomswitchi otsa ja pidin alla liikuma korraks. nüüd tagasi nl20 :)
                      ja mis nimega sa mängid seal üldse?
                      Last edited by Muusik; 14.10.10, 21:42.

                      Comment

                      • Muusik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 378

                        #86
                        Re: Muusik triost

                        buhhhhh.... leidsin mingi räige leaki mängus. AK 4bet on räigelt miinustes. arvatavasi sellest, et callin vastu tulnud 5betid liiga lightilt maha. hea et nüüd avastasin selle :D

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #87
                          Re: Muusik triost

                          Vaatasin endal ka huvi pärast üle, mul ka sel kuul miinus 9 bi ak miinuses, 8bi alla ev ka, seega flipata ei oska eriti sellega.
                          Aga teatud situatsioonides peab vist foldima jah hakkama. Mitte küll btn vs blind ja bvb, aga muud juhused.

                          Comment

                          • Muusik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 378

                            #88
                            Re: Muusik triost

                            näiteks hem näitab mul AK vs AA 2euri plussi EV järgi

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #89
                              Re: Muusik triost

                              Algselt postitas Muusik Vaata postitust
                              buhhhhh.... leidsin mingi räige leaki mängus. AK 4bet on räigelt miinustes. arvatavasi sellest, et callin vastu tulnud 5betid liiga lightilt maha. hea et nüüd avastasin selle :D
                              Sellised graafikud ei arvesta pot oddse/surnud raha potis ja ei näita kas lüke on +ev või mitte. Pead olukorrad ikka reaalselt läbi arvutama.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #90
                                Re: Muusik triost

                                emm.. imho kõlbab AK 4betimiseks ainult CO-BB.. kui villain ja/või sina olete muudel positsioonidel, siis 3beti peale instafold..

                                Comment

                                Working...