Re: Muusik triost
normal hit (Y) olen isegi sind laudades näinud, ise lasen nl 20 hetkel sest BR 500+ ja nl 40 ei kannata veel, kuid pürgin sinna poole...
ise sain 3k gtd 4 koha... langesin kahjuks KK välja muidu oleks vast 1-2 koha kätte saanud, aga sellel hommikusel turbo turnal suht soft field ja esimene koht 800+ euri , ise 4 korda FT jõudnud seal ja kordades 42 hulka ehk rahadesse.
Soovitan soojalt ! buy in 2,50 + 0,25 ainult
normal hit (Y) olen isegi sind laudades näinud, ise lasen nl 20 hetkel sest BR 500+ ja nl 40 ei kannata veel, kuid pürgin sinna poole...
ise sain 3k gtd 4 koha... langesin kahjuks KK välja muidu oleks vast 1-2 koha kätte saanud, aga sellel hommikusel turbo turnal suht soft field ja esimene koht 800+ euri , ise 4 korda FT jõudnud seal ja kordades 42 hulka ehk rahadesse.
Soovitan soojalt ! buy in 2,50 + 0,25 ainult
.


TC
Comment