Re: Muusik triost
kunagi ammu üks sõber näitas mulle PKRi. seal sai mängurahaga mängitud. sitaks äge oli. mõne aja pärast said esimesed paarkend krooni triosse kantud. tegin neid 2,5 eurised 20 inimese turnasid :D 25 eegu kaupa sai pandud sinna :D ja pidevalt maha mängitud. ning siis mingi aja pärast mõtlesin cashi teha, panin 500 sisse ja hakkasin nl4 taguma. 1 table, siis 2 table jne. mitu korda olen bustoks tõmband ennast. mul on kuri komme underrolled mängida kogu aeg. siis tuleb variatsioon ja kööga :D
kunagi ammu üks sõber näitas mulle PKRi. seal sai mängurahaga mängitud. sitaks äge oli. mõne aja pärast said esimesed paarkend krooni triosse kantud. tegin neid 2,5 eurised 20 inimese turnasid :D 25 eegu kaupa sai pandud sinna :D ja pidevalt maha mängitud. ning siis mingi aja pärast mõtlesin cashi teha, panin 500 sisse ja hakkasin nl4 taguma. 1 table, siis 2 table jne. mitu korda olen bustoks tõmband ennast. mul on kuri komme underrolled mängida kogu aeg. siis tuleb variatsioon ja kööga :D
5 
9
A
TC
Comment