Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars
Vahest õhtuti mängin jälle ajaviiteks. Liiga palju vahin mõttetult netis muidu.
Ikka sama F50, kandsin 100eur ehk ca 114$ peale, et päris nullist ei peaks hakkama jebima.
Mängin 1,5 ja 3,5$ tasemel. 3,5$ leidub hulk regulare, kes ka mingil määral mängida oskavad. Fishe on ka siiski.
Bankroll on hetkel 228$. Kui kolmesajani jõuan, kannan algse investeeringu välja. Seitsmeseid enne 50 BI ei näpi.
Vahest õhtuti mängin jälle ajaviiteks. Liiga palju vahin mõttetult netis muidu.
Ikka sama F50, kandsin 100eur ehk ca 114$ peale, et päris nullist ei peaks hakkama jebima.
Mängin 1,5 ja 3,5$ tasemel. 3,5$ leidub hulk regulare, kes ka mingil määral mängida oskavad. Fishe on ka siiski.
Bankroll on hetkel 228$. Kui kolmesajani jõuan, kannan algse investeeringu välja. Seitsmeseid enne 50 BI ei näpi.
Comment