[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #556
    Re: [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

    Vahest õhtuti mängin jälle ajaviiteks. Liiga palju vahin mõttetult netis muidu.
    Ikka sama F50, kandsin 100eur ehk ca 114$ peale, et päris nullist ei peaks hakkama jebima.
    Mängin 1,5 ja 3,5$ tasemel. 3,5$ leidub hulk regulare, kes ka mingil määral mängida oskavad. Fishe on ka siiski.
    Bankroll on hetkel 228$. Kui kolmesajani jõuan, kannan algse investeeringu välja. Seitsmeseid enne 50 BI ei näpi.

    Comment

    Working...