[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #31
    Re: DoN Fish

    Viimased 3 päeva pole eriti mänginud.
    Heater kestab 1-2 päeva, millele järgneb alati lootusetu downswing.
    33 mänguga -87$,
    eile 22 mängu ja +42$.
    Kuu on mängust ca +490$, kokku ca +610$.

    Comment

    • Rando
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 316

      #32
      Re: DoN Fish

      Vau, päris hästi läheb.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #33
        Re: DoN Fish

        Täna õhtul jälle 2x11 mängu. Algul paistis üsna lootusetu, stackisin 2 korda AA vs KK, K laual.
        Esimesed 11 mängu kohe 0-3, lõppes 8-3
        Teised 11 mängu 1-4, lõppes 7-4
        +62$

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #34
          Re: DoN Fish

          24 mängu ja +21$.
          Mängisin 4x 280 fpp satikaid, sain 4x 3.koha (buy-in tagasi) ja lõpuks võitsin kõik. (!) +44$
          Päev siis +65$
          Bankrollil täitus 2000$.
          Last edited by peete82; 26.11.10, 21:05.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #35
            Re: DoN Fish

            Mitme BI pealt limiidis üles kavatsed liikuda?

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #36
              Re: DoN Fish

              Ilmselt järgmine kuu hakkan mingeid katsetusi tegema. 21.60 pidi palju raskem olema.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #37
                Re: DoN Fish

                Üsna siiber on, võtab vist mõne päeva pokkerist puhkust. Eks näis.
                Peaks mindsetti lugema.

                Sain oma laupäeva needusest üle. 22 mängu, +42$

                Kuu ca +760$
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #38
                  Re: DoN Fish

                  Väga ilus graafik! ja puhkus kulub alati ära!

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #39
                    Re: DoN Fish

                    Tuli ikkagi mängutuju, kiire sess 7 mängu, 7 võitu. +64$

                    Comment

                    • mehumble
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 175

                      #40
                      Re: DoN Fish

                      One sick hJiuuuman. sellist graafikut hea vaadata.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #41
                        Re: DoN Fish

                        indeed. olen päevikul silma peal hoidnud ja endalgi tekib kerge huvi juba asja vastu. : D

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #42
                          Re: DoN Fish

                          Kuu kokkuvõte. Koos rakebackiga +820$
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          ROI 8%, väga norm tulemus.

                          Statistika:

                          Selline oli oktoober, ROI 2% (oli kehv jooks kah)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Ja selline november, alates 8ndast kui hakkasin mängu muutma
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Chipid sain suurest miinusest plussi, 9/7 asemel mängin 12/10, suurtel levelitel tükk maad loosemaks. Varastan.

                          Detsembri eesmärk on limiidis üles liikuda. EDIT - siiski mitte veel.
                          Last edited by peete82; 04.12.10, 20:39.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #43
                            Re: DoN Fish

                            Tegin eile näpuharjutuseks 10 turbot (10.4) ja täna pohmas peaga veel 11.
                            +102$

                            Midagi rasket küll ei tundu olevat. Mängin see kuu siis turbosid.
                            Last edited by peete82; 04.12.10, 20:46.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #44
                              Re: DoN Fish

                              Ei, need turbod hakkavad päris meeldima.
                              Hea rahulik on mängida, kui tead, mis teed.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #45
                                Re: DoN Fish

                                Rb peaks ka märksa priskem tulema suurema volüümi arvelt, jep?
                                Edu igatahes! :)

                                Comment

                                Working...