[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #16
    Re: DoN Fish

    Tegin 20 turbot, võitsin 10. Mulle eriti ei istu see fishidega flippamine.
    Võistlus käib selle nimel, kes esimesena suudab atc-ga all in minna. Midagi ei foldita, Ax on täielik nuts jne.
    Kui kaart ei käi, siis pole seal midagi teha.

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #17
      Re: DoN Fish

      mulle ka alguses tundus et üldse ei istu aga tegelt palju mugavamad lühikesed sessid ja raha tuleb ju rohkem:D vahet pole kuidas see tuleb...aga no eks ise proovid ja vaatad. edu

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #18
        Re: DoN Fish

        Igale heaterile järgneb lõpuks downswing.

        Proovisin kasutada Hotkey nimelist programmi. Algul tundus ülikõva, aga lõpuks keeras see mängu tuksi. Misclickid, foldisin palju pocketeid, vale suurusega raised. Mäng muutus mehaaniliseks ja otsused liiga kiireks (valeks).
        Lõpuks läksin tilti, hakkasin näiteks JJ-ga madalal levelil 4bet shovema jne.

        Kõik see pluss kehvavõitu jooks põhjustasid -165$ downswingi.

        Kui mängida hiirega, siis hiire õige laua juurde liigutamise ajal jõuad vajalikul määral mõelda ja jäävad paljud misclickid olemata.

        Mängin hiirega edasi ja üritan endas jälle kindluse leida.

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #19
          Re: DoN Fish

          Jube variatsioon. Täna õhtul tegin 22 mängu ja +102$. Vist parim päev seni.

          Kasutasin siiski Hotkey-d, võtsin mõtlemiseks rohkem aega, hiir ka abiks.

          Huvitav regular mängib, regab korraga ca 50 lauda ja võtab järjest juurde. Korraga mängus ca 40 või 50 lauda. Viimased 3 kuud on teinud 17000 mängu ja -950$. Tõsine rakeback pro. Aastaga siiski ca +8000$ peal.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #20
            Re: DoN Fish

            Võiksid mingi õppevideo teha.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #21
              Re: DoN Fish

              Kuule, ei pea end nii kunniks, et kedagi õpetada. Fish olen tegelt... Võib-olla siis, kui saan ROI kuu lõikes nii 8...10% peale.

              Paar huvitavamat kätt eilsest ja tänasest:

              Straight flush vs straight flush
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              (lõpuks kärvasin ikkagi maha. Kusjuures olen korra 50 chipi pealt üles tulnud ja võitnud, ja korra 160 pealt. Kunagi pole hilja.)

              33 vs 22, mis see debiil küll flopis mõtles?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #22
                Re: DoN Fish

                Wohoo, donk on hiiteril!

                Täna 22 mängu, 18 võitu, +122$. Uus rekord.

                Eriti hea meel on, et nii kiiresti august välja sain. Kartsin, et see venib pikale.

                Kuu graafik seni:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #23
                  Re: DoN Fish

                  Täna polnud eriti aega ega viitsimist mängida.
                  Tegin siiski 11 mängu. 9 võitu, +61$. Nice.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #24
                    Re: DoN Fish

                    Täna 22 mängu ja +22$ = 9,4% ROI. Normaalne tulemus.
                    Tõmmati paar kolmeoudist ja varastamise spotte eriti ei olnud. Rahul.
                    AA oleks tõenäosuse järgi pidanud tulema 7 korda, tuli ainult 3.
                    Last edited by peete82; 17.11.10, 20:40.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #25
                      Re: DoN Fish

                      23 mängu ja -8$. Ei jopanud üldse kuidagi.
                      AA ja KK sain ainult ühe korra preflop stackid sisse (14x kokku). Suurim võidukäsi on hoopis AKo.

                      Mis küll toimub selliste oinaste peas?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Minu viga oli liiga väike bet flopis, aga panin ta QQ, KK, AK peale.
                      Oeh, preflop tegin ka mingi mõttetu raise. Sitasti mängitud.

                      Aga üldiselt tuleb rahule jääda.
                      Last edited by peete82; 18.11.10, 21:12.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #26
                        Re: DoN Fish

                        Täna jälle 22 mängu ja +42$. Üsna raskelt tuli, viimase 11 mängu bubbles tuli kätte ainult saasta ja ainult blufi peal tuli elada. Fishid kippusid kogu aeg 3bettima.
                        280 FPP satikaid hittisin 2-st 2, ehk veel +22$.

                        Kuu graafik:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #27
                          Re: DoN Fish

                          Täitsa ******. Peab vist lõpetama nädalavahetustel mängimise.
                          Toodan stabiilselt miinust. 67 mängu ja -163$

                          Flipid ära ei tule.
                          Kui taga oled, siis kindlasti ka pähe saad. Mitte ühtki 2 või 3 oudist. Minu vastu obv tehakse.
                          Mitte ühtki 40/60 olukorda ei võida.
                          Fishid callivad shovesid K9-ga.
                          AA-ga rahasid sisse ei saa, ära mitte loodagi.
                          QQ vastas on pidevalt fishi KK (kes muidu shoveb atc)
                          Ei mäleta, millal setiga rahad sisse sain madalal levelil.

                          Oleks mängimata jätnud see ja eelmine laupäev, oleks 320$ rikkam.
                          Last edited by peete82; 20.11.10, 21:34.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #28
                            Re: DoN Fish

                            Hommikune sess 11 mängu ja 10 võitu. +81$
                            Mõjub mindsetile hästi.
                            Rahvas nagu ümber vahetatud, oskavad foldida ja puha.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #29
                              Re: DoN Fish

                              Tegin veel 22 mängu ja +102$.

                              EDIT: Õhtul veel 11 mängu ja +41$.

                              Täna siis uus rekordpäev, minu jaoks massiivne +224,8$.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by peete82; 21.11.10, 20:07.

                              Comment

                              • armand0
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 358

                                #30
                                Re: DoN Fish

                                siiski see nädalavahetuse jutt on liialdatud.

                                Comment

                                Working...