Re: DoN Fish
Tegin 20 turbot, võitsin 10. Mulle eriti ei istu see fishidega flippamine.
Võistlus käib selle nimel, kes esimesena suudab atc-ga all in minna. Midagi ei foldita, Ax on täielik nuts jne.
Kui kaart ei käi, siis pole seal midagi teha.
Tegin 20 turbot, võitsin 10. Mulle eriti ei istu see fishidega flippamine.
Võistlus käib selle nimel, kes esimesena suudab atc-ga all in minna. Midagi ei foldita, Ax on täielik nuts jne.
Kui kaart ei käi, siis pole seal midagi teha.
6 
A 



Comment