Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!
1. full stack oleks 12.50$ aga enamus mängijaid laseb 5$
2. võtan 2x BB suurust raiset kui limpimist
3. kasutan ranka tabelit ja seal tuleb MP2 pealt ATs raiseda
tänan soovituste eest, proovin full stackiga mängimise ja 2x raisele kõrgema panusega vastata kui siiani tegin (kuigi mulle jääb mulje, et mida vähem on vastane poti investeerinud seda kergemini paneb oma käe cbeti peale maha).
hetkel 31K käsi tehtud ja 43$ plussis.
Algselt postitas Konso
Vaata postitust
1. full stack oleks 12.50$ aga enamus mängijaid laseb 5$
2. võtan 2x BB suurust raiset kui limpimist
3. kasutan ranka tabelit ja seal tuleb MP2 pealt ATs raiseda
tänan soovituste eest, proovin full stackiga mängimise ja 2x raisele kõrgema panusega vastata kui siiani tegin (kuigi mulle jääb mulje, et mida vähem on vastane poti investeerinud seda kergemini paneb oma käe cbeti peale maha).
hetkel 31K käsi tehtud ja 43$ plussis.
, K






Comment