Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eluvaatleja
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 135

    #31
    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    hetkel on winrate BB/100: 1.32

    1. kas ma selle 1.32 pean veel 2 korrutama (nagu mina lenci termineid vaadates aru saan, käib see kahega korrutamine küll vaid PT2 kohta, aga mul on PT3 ja seega pole kahega korrutamine enam õige winrate saamiseks vajalik ja minu winarate ongi 1.32)?

    2. milline on normaalne winrate NL5- s?

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #32
      Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

      jup see 1.32 korruta kahega ja saad bb/100
      normaalne.. mingi 6-7bb/100?

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #33
        Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

        k2sna sa vist unustasid 1 panna oma pakutud winrate vahemiku ette. Pigem ikka 16-17bb/100. Ok tegelt see oleks juba super aga 10bb/100 peaks ikka suutma enamus õpihimulisi mängureid seda limiiti biitida.

        Comment

        • eluvaatleja
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 135

          #34
          Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

          minu edulugu jätkub siin: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/2177-eluvaatleja

          Comment

          Working...