Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!
hetkel on winrate BB/100: 1.32
1. kas ma selle 1.32 pean veel 2 korrutama (nagu mina lenci termineid vaadates aru saan, käib see kahega korrutamine küll vaid PT2 kohta, aga mul on PT3 ja seega pole kahega korrutamine enam õige winrate saamiseks vajalik ja minu winarate ongi 1.32)?
2. milline on normaalne winrate NL5- s?
hetkel on winrate BB/100: 1.32
1. kas ma selle 1.32 pean veel 2 korrutama (nagu mina lenci termineid vaadates aru saan, käib see kahega korrutamine küll vaid PT2 kohta, aga mul on PT3 ja seega pole kahega korrutamine enam õige winrate saamiseks vajalik ja minu winarate ongi 1.32)?
2. milline on normaalne winrate NL5- s?
Comment