Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eluvaatleja
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 135

    #1

    Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    tere!

    Sain täna oma 3a pokkerikarjääri jooksul esimest korda Royal Flushi, see peab küll hea enne olema Minu pokkerimäng sai alguse sellest, et kuulsin uuest ja huvitavast mängust etv kaudu ning nii saigi oma esimene pokkerikonto tehtud. tänu väikestele boonustele ja igasugu vip stellaritele olen siiani pidanud suhteliselt vähe koolitusraha mängu alla panema ca 5- 7K vast ja kokkuvõttes kõigun break even või natukene kaotaja staatuses, aga nüüd peab see staatus muutuma ja vähemalt micro tasemel tahan võitvaks mängijaks saada!

    päeviku tegin sellepärast, et hoida silma peal enda tegemistel ja et saaks koos Teie abiga mängu parandades vahest leiva peale vorsti lubada:)

    1. september sai selleks kuupäevaks, millal hakkasin oma mängu nö sisu panema, varemalt lasin lihtsalt nagu sisemiselt enda jaoks parem tundus nii 8- 16 laual korraga, lisaks ostsin samal päeval ka Poker Tracker3 micro versiooni, millega jälgin graafikuid ja statse, aga hud- iga ei oska laudades veel midagi peale hakata.

    mängida kavatsen 5 päeval nädalas ja iga päev ca 2- 3h, lisaks 1 päeva võtan käte analüüsiks\pokkerikirjanduse lugemiseks. minu küsimused mängu kohta ja pokkerisõnavara ei ole just tugevamate killast, aga ma luban ka selle nõrkuse enda juures aja jooksul likvideerida.

    siin on minu esimesed septembri\oktoobri FR NL10 tulemused enda aretatud 4- 5 versioonist "õigest pokkerimängust."





    peale selliselt kaotamist, tõmbasin käsipiduri peale ja kolisin NL5 ning hetkel on käimas guru ranka tabeli järgi järgmine projekt, mille kohta saadan graafiku järgmise 50K pärast ehk läheb paremini...

    Elame näeme, kas saan rohkem kui kuiva leiba ja säästukino endale lubada
    Last edited by eluvaatleja; 13.11.10, 10:21.
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2
    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    FR kohta on imo vpip 20+ liialt loose kui just tõesti väga hea loose mängija ei ole. Millises toas mängid? Vähemalt Pokerstarsi NL10 fr on küll nii sick haige tag nit urgas, et seal ma kasumi huvides küll tulistada ei soovita.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

      FR kohta oled natukene loose. mitte, et 20 midagi väga hullu oleks, aga ilmselt pole su postflop mäng nii hea. preflop raise peaks ka suurem olema. ära limbi nii palju. vpip 20 juures võiks preflop raise jääda vast 16-18 kanti. ranka tabeli järgi peaksid vist mingi 10/8 laskma vms. pole kindel.

      edu!

      Comment

      • lypsja
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 270

        #4
        Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

        sa RANKA TABELIST oled midagi kuulnud? kui ei siis võta kohe ette... kui loed siin viimase aja asjalikema microgrinderite päevikuid saad aimu mis selles tabelis veidi korrigeerida ja muu puhas raha printimine juba :)) VPIP ja PFR vahe ka tohutu - limbid liiga palju ja raiseda võiksid tsipa rohkem - aga tabel aitab seda paika saada

        edu laudades

        Comment

        • mehumble
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 175

          #5
          Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

          Algselt postitas lypsja Vaata postitust
          sa RANKA TABELIST oled midagi kuulnud? kui ei siis võta kohe ette... kui loed siin viimase aja asjalikema microgrinderite päevikuid saad aimu mis selles tabelis veidi korrigeerida ja muu puhas raha printimine juba :)) VPIP ja PFR vahe ka tohutu - limbid liiga palju ja raiseda võiksid tsipa rohkem - aga tabel aitab seda paika saada

          edu laudades
          Kui sa oleksid esimesegi postituse läbi lugenud, teaksid sa, et ta töötab ranka tabeli kallal.


          Jõudu sulle igatahes. Usun, et kui vaeva näha, hakkab graafik ka ülespoole liikuma.

          Comment

          • lypsja
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 270

            #6
            Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

            Algselt postitas mehumble Vaata postitust
            Kui sa oleksid esimesegi postituse läbi lugenud, teaksid sa, et ta töötab ranka tabeli kallal.
            ehhh :) kiiruga lugesin ja viimane lõik jäi vahele :)

            aga kui töö käib siis juba pool võitu olemas

            Comment

            • eluvaatleja
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 135

              #7
              Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

              mängin poker starsis ja limpsin väikeste paaridega, sellest ka see kõrge vpip.

              hetkel veel raha printimine eriti ei toimi, mänginud ca 15K kätt ja 11$ plussis.
              Last edited by eluvaatleja; 03.11.10, 21:36.

              Comment

              • eluvaatleja
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 135

                #8
                Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

                shitt päev oli, pokker ajab jooma, võtan korgi maha.

                käsi teinud 20K ja varsti postitan uue graafiku ning õpin foorumisse käsi postitama.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #9
                  Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

                  Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                  mängin poker starsis ja limpsin väikeste paaridega, sellest ka see kõrge vpip.
                  Muide ainult väikeste paaride limpimisest ei tule kõrge VPIP :)
                  Ikka muu rämpsuga paned raha sisse.

                  Comment

                  • eluvaatleja
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 135

                    #10
                    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    Muide ainult väikeste paaride limpimisest ei tule kõrge VPIP :)
                    Ikka muu rämpsuga paned raha sisse.

                    hea tähelepanek, nii peaks siis õige olema, et kuna limpisin väikseid paare on vpip ja pfr vahe nii suur ehk siis väikeste paaride limpimine on ÜKS PALJUDEST võimalustest ajada vpip ja pfr vahe suureks!?
                    Last edited by eluvaatleja; 08.11.10, 08:22.

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #11
                      Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

                      Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                      hea tähelepanek, nii peaks siis õige olema, et kuna limpisin väikseid paare on vpip ja pfr vahe nii suur ehk siis väikeste paaride limpimine on ÜKS PALJUDEST võimalustest ajada vpip ja pfr vahe suureks!?
                      tõsta väikseid paare ka hilisest positsioonist samamoodi nagu kõrgeid paare, kui saad raise siis saad maha panna kui callitakse on odse set mineda ja siis on suht kindlalt rahad käes ka. Limp callida pole mõtet, siis saavad enamus aru mis kaartidega sa seal mängid... ja kui raisid siis raisi alati 3x bb või 4x bb oleneb kuidas sulle meeldib.

                      Comment

                      • eluvaatleja
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 135

                        #12
                        Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

                        sai siis 25K käsi ära tehtud ja hetkel kasum 11$, lasin 8- 10 laual korraga. üritan üsna juhendi järgi lasta ja nüüd hakkavad juba positsioonid ja käed pähe kuluma.

                        näen võimalusi seda ranka manuaali veidike muuta ja olukordi enda kasuks pöörata, aga siiski lähen oma üritusega lõpuni ja teen juhendit järgides ikkagi 50K kätt täis, lisan vaid mõned lauad juurde.

                        testisin erinevaid käte konvertimise softe, aga enamus neist ei klapi 1:1 ranka positsioonide nimetustega va http://www.flopturnriver.com

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #13
                          Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

                          http://weaktight.com/ on küll väga kerge ja sellega saab siia käsi postitada.

                          Comment

                          • eluvaatleja
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 135

                            #14
                            Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

                            täna peaks see nädalapäev olema, kus luban endale pokkerivaba päeva, aga hull mängukihk on peal, jube raske on reziimist kinni pidada ja sundida ennast mitte mängima... kui enamus mängijaid alustab päevikut "koledatest" kätest, siis mina panen ühe ilusa, mida kihu rahuldamiseks aeg- ajalt vaatamas saan käia

                            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            BB ($6.33)
                            UTG ($3.56)
                            UTG+1 ($1.32)
                            MP1 ($5.14)
                            Hero (MP2) ($4.93)
                            CO ($5)
                            Button ($4.71)
                            SB ($2.45)

                            Preflop: Hero is MP2 with A, 10
                            UTG bets $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.25, 4 folds, UTG calls $0.15

                            Flop: ($0.57) Q, K, J (2 players)
                            UTG bets $0.15, Hero calls $0.15

                            Turn: ($0.87) 6 (2 players)
                            UTG bets $0.70, Hero calls $0.70

                            River: ($2.27) 8 (2 players)
                            UTG bets $1.40, Hero raises to $2.80, UTG calls $1.06 (All-In)

                            Total pot: $7.19 | Rake: $0.35

                            Results:
                            UTG had 10, A (straight, Ace high).
                            Hero had A, 10 (royal flush).
                            Outcome: Hero won $6.84
                            Last edited by eluvaatleja; 14.11.10, 12:58.

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #15
                              Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

                              1. Mängi full stackiga
                              2. Beti suurused paika, antud käes oleks 0,35 õige suurusega bet
                              3. Tõmba range vähe koomale, royal on ilus käsi aga mina panen ATs selliselt positsioonilt mucki.

                              Comment

                              Working...