[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #406
    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Meelise bet selline, et vastane võib bluffida küll. Ja Ip seal sisuliselt nutsiga otsa panna ma ei usu, et see juhtub nii kuival laual. 8x+ siis

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #407
      Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

      Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
      As played, Owner, kas sa calliks turni? Olen Owneriga täitsa nõus.
      calliks,oddsid ju täitsa head,fullerit ei karda

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #408
        Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

        Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
        No kui sul oleks maja või 8x, kas sa ei teeks sümboolset raise turnis, et võtta initsiatiiv ning shoveda norm sizenguga river. Kuna vastase sample olematu, ei saa selliste stattide nagu raise cbet turn eriti 3betpotis väga usaldusväärsena võtta. Ta on OOP ja ei tasu riveril nagu väga loota, et sa ise seal shoved. Eriti, kui sa nii looselt 3betpotis ta raise turnil callid sellisel boardil.

        See minu arvamus. Andke teada, kui puusse panen.
        Tegu ei ole siiski 3beted potiga ja ei saa eeldada, et nonreg, kelle VPIP on 28, mõtleb sama moodi nagu mina, sest 90%+ nad seda ei tee.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #409
          Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

          Anyways, täna tegin ühe pikema sessi. Ehk siis 1393 kätt ja 2.5h. Tulemuseks +$517. Roll on $5024 ja saan oma NL100 shoti edukaks lugeda . Loodan, et järgnev nädal ka pluss poolel, sest kavatsen EMVd mängida selle rolli eest ja NL100 bankroll võiks ilusti säilida. Plaan siis Rahvakat, Maini ja kui kunagi tuleb, siis HUd ka mängida.
          Üritaks näiteks üle päeva ka mingit põnevamat kätt panna, muidu updated liiga üksluised :)

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #410
            Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

            Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
            Tegu ei ole siiski 3beted potiga ja ei saa eeldada, et nonreg, kelle VPIP on 28, mõtleb sama moodi nagu mina, sest 90%+ nad seda ei tee.
            Ei ole jah 3beted pot. My bad. Kuna owner ka kinnitas sinu arvamust, siis usun teid, et call hea Btw, kena vaadata, kuidas bankroll järjepidevalt kasvab. GLGL!!!
            Last edited by Majandaja; 25.02.14, 21:48.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #411
              Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

              Mis päeval rahvakat plaanid mängida ja millega/kellega liigud Pärnust? Endal suht samad mõtted ja otsin transporti/seltskonda. :)

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #412
                Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                Mis päeval rahvakat plaanid mängida ja millega/kellega liigud Pärnust? Endal suht samad mõtted ja otsin transporti/seltskonda. :)
                Paar päeva tagasi sai mõeldud A või C peale. Üks sõber pidi veel neid variante kaaluma. Kui A, siis bussi plaan on easy. Kui C, siis peab auto sebima või sõbra juurde või kui varakult out, siis saaks ka bussiga tagasi. Võib midagi koos välja mõelda küll. PM variante on rohkem kui paar :D
                Last edited by MeelisV; 25.02.14, 23:36.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #413
                  Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                  Tavai, hoiab siis kätt pulsil. Endale hakkas ka C kõige rohkem meeldima, kuigi final day tuleb sellele kohe otsa ja kui seal eriti kaua peaks vastu pidama, siis enne maini jääb puhkamiseks suht vähe aega. Aga no loldonkaments, ei usu nagunii et luckbox nii hästi tööle hakkab. :)

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #414
                    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                    Jama on see, et mul laupäeval oleks veel 1 pikk sproditurniir kus tahaks osaleda. Kui Rahvaka day2 ei pääse, siis saaks ilusti osaleda ja pühapäeval mängiks Main eventi. Aga kui peaks pääsema teise päeva, siis see keeraks käru nii võistkonnale kui ka korraldajatel ei oleks meeldiv. Seepärast isiklikult eelistaks day Ad.

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #415
                      Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                      Day A-le on 18 vaba kohta 200-st. Nii, et kiirustage sel juhul. Ise ka Day A-l kirjas.

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #416
                        Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                        Täna oli ka 1 pikem sess. Mänguga väga rahule ei jää, sest olin millegipärast ebaolulistel põhjustel distracted. Välja tuli selline B-game. Paar korda jätsin squeezeimata ja mõistsin hetk hiljem alles. Samuti oli 1 olukord kus mul oli riveriks 2nd pair ja vastane panustas nii 25% potist. Arvasin kohe, et tal võib olla TPWK ja tahab lihtsalt odavat showdowni, aga jätsin millegipärast reageerimata ja üle ei tõstnud ning tal oligi täpselt see mida arvasin- halb mäng minu poolt.
                        Kokku tuli natukene üle 2h, 1385 kätt ja -$33.87. EV oli vähemalt plussis :)
                        Tegelikult suuri pote hullusti ei kaotanudki. Ainus terve stack läks kui flopasin seti ja vastane masti.
                        Teine 57bbd läks kui oli üks huvitav käsi sellise 19/7/0 ja 45 kätt venna vastu kui näitasin talle ülimat tugevust postflop AhQh, aga ta mõtles ainult lvl 1 tasemel (mõtles ainult mis temal käes on) ja callis maha. Laud oli Jc4d9h 7h 2c. Temal JsTd.
                        Ülejäänud kaotused jäid juba alla poole poti.


                        Aga tänase päeva käsi on siis järgmine:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #417
                          Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                          Mulle meeldib see liin, kuna said c/r nagu soovisid, nüüd jääb ainult max value võtta, usun et tainapeade vastu toimib timebank last sec shove. Paneb härra üle mõtlema ja kui ta juba ise bettinud on siis ta teeb oma crying calli suure tõenäosusega ära.

                          Comment

                          • raudtee(EST)
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 288

                            #418
                            Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                            Mina betiks ise riveris ca 1/3 potist, kuna enamus nl100 rege ei foldi selle peale rangesse jäävat AA, AK, 99 ja ehk isegi 33 ning fishi callimise range on veelgi laiem. Pärast regi 2nd barrelit ma väga paremat masti ei pelgakski enam, kuna võimaliku ruutu kunniga oleks regil juba SDvalue olemas ning sellisel juhul tahaks ta odavamalt SD-le saada.

                            Comment

                            • Pyha Karu
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 565

                              #419
                              Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                              Kindlasti peaks riverit ise sisse donkama, sest iga vähegi parem reg saab aru et väga tihti tõmbab vähemalt üks vastane sellises situatsioonis flushi ja checkib kõik nõrgemad käed järgi. Fishi rangeis on palju Ax mida ta tihti järgi checkib samas kui beti peale ei suuda foldida enam. Väga ideaalne et tal ainult 1/3 stacki alles on, nii et saadki tema stacki betida ja mõned regid teevad vahel seal halva calli ka oma seti või A K-ga nii väiksele betile.

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #420
                                Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                                Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                                Mina betiks ise riveris ca 1/3 potist
                                Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                                Kindlasti peaks riverit ise sisse donkama. Väga ideaalne et tal ainult 1/3 stacki alles on, nii et saadki tema stacki betida ja mõned regid teevad vahel seal halva calli.
                                Riveriks oli pot $125 ja regiga jäi effective stack $59.5 ja fishiga $42.32. Imo kui juba dongata, siis all in.

                                Comment

                                Working...