[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #391
    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    A5s squeezimiseks ei kõlba või on MP2 liiga tight ja ei taha foldida väga?

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #392
      Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

      Mul lauas tekitavadki natuke küsimusi sellised asjad nagu donkbet ja näiteks enamasti fishide poolt armastatud min c/r.
      Ise donkbeti olen kasutanud väga minimaalselt. Tihti olen kaldunud c/r kasuks nii 3x sizinguga. Saan aru, et donkbet on sellisel flopil parem käik kus ei taha flopil AI saada, aga panustad nii semiblufina kui ka initsatiivi haaramiseks.

      Ja min c/r fishi poolt- sellele pean ikka arvestatava osa oma cbet rangest ära foldima, sest imo see ütleb, et fish sai millegile pihta ja ei ole väga mõtet hakata fishi käe pealt maha ajama, sest fishile ei meeldi foldida :)

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #393
        Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

        Tänane tulemus on 3h mängu, 1767 kätt ja -$15. Ehk siis breakeven päev. Vahepeal olin $300 plussis, aga lõpus kaotasin enamasti fishide vastu kes hittisid tugevalt.
        Homme teen pokkerist tõenäoliselt puhkepäeva. Võibolla ühe sessi teen pärastlõunal.
        Põhimõtteliselt vaja 3h mängu teha ja saavutan Platinumstari ja $200 boonuse ka :)

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #394
          Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

          Eile oli pokkerivaba päev. Täna tegin 1.5h grindi ja 840 kätt. Tulemuseks +$172. Suurim võit oli pre AI AA vs KK ja 73 taala tuli vaala vastu pre AI 88 vs K6o. Ühes käes õnnestus mul fishi vastu vaid 33bb kaotada kui turni sain ma nut masti ja tema maja. Peale sessi võtsin ette 4 turniiri. Kalleim oli 55 eurine EMV Main eventi satikas. Seal kukkusin AK vs AQs pre. 11 eurine oli Trios OM final satikas kus oli 2 Malta tripi paketti added. Lisaks tegin siis 1 taalast rekorditurnat ja Rahvaka satikat kust just välja kukkusin pre AI JJ vs QQ vs A9o. Mõttetu vist mängida seda tegelikult, 2.5h augus :D Et jah, kuskil ei cashinud, aga NL100 shot läheb kenasti ja roll $4k :)

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #395
            Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

            Täna tegin 1909 kätt ja 3h. Tahtsin teha kolmandat sessi ka, aga lauad tundusid väga halvad ning jätsin mõtte katki. Tulemuseks jäi +$287. See kuu on ühtlaselt hea jooks olnud ja tuli Platinumstar ära ning võtsin ka $200 boonuse välja. Viimastel päevadel ka mõned õppevideod päevas vaadanud. Peamiselt NL100 ja NL200 limiitidest.


            Paneks ühe huvitava käe ka:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by MeelisV; 24.02.14, 20:11.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #396
              Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

              Su turni bet on seal alati nii väike ?

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #397
                Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                Oh ei. 8Xga paneks seal näiteks $17.

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #398
                  Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                  Minu mõttekäik oli selline. Võimalik, et saan jälle kriitikat :D
                  Imo väga 5+ mõttekäik

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #399
                    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                    Ma ei taha turnil vist väga callida, sest ta pre 80bb ja turniks tal 39bb sees ja raise saades näitab ta ikkagi tugevust, omades ülepaari + board on paardunud ja isegi kui flushi hitime, võib tema saada maja ja ja lähme pmst flushi hittima ja ei saa isegi kindel olla, et A hea on.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #400
                      Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                      Selliste statidega vastase vastu võib see wp olla ju.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #401
                        Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                        kas raise cbet või c/r on nii väikese käte arvu puhul veel lamp vaadata ?

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #402
                          Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                          Algselt postitas Ints Vaata postitust
                          kas raise cbet või c/r on nii väikese käte arvu puhul veel lamp vaadata ?
                          täpselt nii,juhul kui ta pole seda 400 käe puhul 10x teinud!

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #403
                            Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            täpselt nii,juhul kui ta pole seda 400 käe puhul 10x teinud!
                            As played, Owner, kas sa calliks turni? Olen Owneriga täitsa nõus.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #404
                              Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                              Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                              As played, Owner, kas sa calliks turni? Olen Owneriga täitsa nõus.
                              Kui vastasel turnis maja pole, siis oleks ju -EV foldida. Samas maja on ranges küll, aga moodustab väikese osa tema rangest. :)

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #405
                                Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

                                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                                Kui vastasel turnis maja pole, siis oleks ju -EV foldida. Samas maja on ranges küll, aga moodustab väikese osa tema rangest. :)
                                No kui sul oleks maja või 8x, kas sa ei teeks sümboolset raise turnis, et võtta initsiatiiv ning shoveda norm sizenguga river. Kuna vastase sample olematu, ei saa selliste stattide nagu raise cbet turn eriti 3betpotis väga usaldusväärsena võtta. Ta on OOP ja ei tasu riveril nagu väga loota, et sa ise seal shoved. Eriti, kui sa nii looselt 3betpotis ta raise turnil callid sellisel boardil.

                                See minu arvamus. Andke teada, kui puusse panen.

                                Comment

                                Working...