[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #361
    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Nice!

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #362
      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

      Detsember:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Cash: -$602.60
      Rake: $150
      VPPs: 4743
      Tunde: 46

      Kokku: -$452.60


      Ehk siis fail kuu! Head vana aasta lõppu kõigile! Uuel aastal uue hooga!
      Last edited by MeelisV; 30.12.13, 20:11.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #363
        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

        wp ja head uut!

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #364
          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

          Jaanuar:

          Total
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Stats
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          NL50
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          NL25
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Cash: $454
          Rake: $125
          PLO ja Turnad: ~0
          VPPs: 4746
          Tunde: ~60

          Kokku: $579


          Selline "meehh" kuu oli. Ei hea ega ka halb. Kuigi peab tunnistama, et kuu alguses/keskel oli motivatsiooniga probleeme. Alguses tegingi mingi 3 päeva 25PLO 6maxi, kuna tundus huvitav. Kuu jooksul tegin mõningad MTTd ka Starsis. Enamus selle Daily challenge tarbeks. Kuu lõpus tegin Trios ka mõningaid satikaid ja neid edukalt. Homme 215 eurine finaal satikas ja võimalus võita Superweekendi Malta pakett. Arvan, et kui ei õnnestu, siis ajan seda ka veel veebruaris taga.

          Muidu full ringist üldisemalt:
          Olen tabel selecti tunduvalt parandanud ja laudu vähendanud. Tunnis tuleb nii 650-700 kätt. Laudu alustan ka hulgi. Alles jätan ainult parimad lauad ja kus fishid paremal. See kuu olen tegelikult NL25ga rahul ja winrate on ju väga ilus. Samas need paar sessi mis tegin NL50s, tootsid ikka toreda miinuse. Tuntsin, et jaanuaris oli pigeb halb kui hea jooks. Sellega võrreldes on winrate hea. Praegusel juhul tundub, et NL25 on isegi kasumlikum mul mängida, sest fishe on kordades rohkem/laudu rohkem/regid suht ei torgi/regid halvemad jne. Samas jonni ma ei jäta ja NL25 ei ole kindlasti see koht, kuhu tahan pidama jääda :)

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #365
            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #366
              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

              freddyga HUd tegema ,sealt see tuleb...kuna mul kuu läks pekki siis tuligi bullitilt pool kuu profitit :O

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #367
                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                Kui ma õigesti mäletan, siis õnnestus mul talle vist hoopis anda natukene :D

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #368
                  Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                  Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                  Kui ma õigesti mäletan, siis õnnestus mul talle vist hoopis anda natukene :D
                  Pead ta statse igakord jälgima , ta erineval päeval mängib erinevalt , oleneb ta tildi tasemest kas tuleb kohe bluffima või ootab kätt

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #369
                    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                    Kui õigesti mäletan, siis NL50 tegime HUd mitmel laual ja ta oli väga agro. Kiired 3betid ja bulletid lendasid ja stackisime pre ära TT vs AJ ja ta sai pihta. Et täiesti standard stuff.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #370
                      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                      Malta paketi jahist:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by MeelisV; 02.02.14, 21:26.

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #371
                        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                        Veebruar week 1

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                        Olen see kuu ainult NL50 FRi mänginud ja üsna hea jooks oli vahepeal. EV on ametlikult 125 taala allpool, aga HEM run it twicei arvestab nullina. Just nendes potides olen halvasti jooksnud ja real EV on sama/kõrgemal kui cashi joon.

                        Üldiselt olen päris korraliku volüümi teinud enda kohta ja Goldstar tuli nädalaga ära :)
                        Üritan lõpuks Platinumi ära teha ja kuu lõpus $200 boonuse võtta.
                        Kui jooks peaks toetama, siis võimalik ka varsti NL100 shotida. Selleks panen ette 35 BI ja kui langeb alla 30, siis tagasi.

                        See kuu olen õppinud ka. Nimelt Tendleri videosi vaadanud ja natukene ta e-raamatut lugenud. Olen püüdnud ka paremini distsipliini hoida ja rohkem mängida. Kindlasti on kasu olnud! Need videod lahkavad tilti ja aitavad luua paremat grindimise keskkonda jms.
                        Julgen soovitada :)

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #372
                          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                          Veebruar week 2

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Norm jooks jätkub. Volüümi see nädal vähemaks võtnud, sest 2 live turnat sees ja mõni päev pole grindinud. Nädalavahetus tuleb ka päris sportlik, aga õhtuti saan vast ikka mängu teha.
                          Igastahes, $350 veel ja siis shotin juba NL100 ja plaanin päevikus ka shoti kulgemisest tihedamalt update teha

                          Comment

                          • EestiMats
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 625

                            #373
                            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                            Solid print !

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #374
                              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                              Viimased 4 päeva sellised:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Lõpust 2 suuremat kätt. Euro laud ja mõlemas käes kaotaja oli fish ja teises käes juba ilmselgelt tildis. Teises käes fishi vastu foldida ei tahtnud, kuigi vist oleks pidanud ja samuti oli regi 3bb call huvitav AKga.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                              $50 stellar ka tuli ja roll on mõnusad $3627 ehk siis on aeg shotida NL100 Liigun tagasi kui roll alla 3k langeb!



                              Beating NL50



                              Me happy

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #375
                                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                                Just taolise tulemuse pärast ta callibki seal AK nii, aga edu 100s

                                Comment

                                Working...